Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 14.10. - 16.10.2022
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS SERIE 1000 m | |||||||
RACE: 209 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 236. | HLUŠKOVÁ Sára | CZE | 1:50.240 | ||
2 | (1) | 100. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 1:51.430 | ||
3 | (3) | 193. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:51.808 | ||
4 | (4) | 3. | SRETENSKA Polina | LAT | 1:55.129 | ||
5 | (5) | 129. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 2:12.215 | ||
RACE: 210 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 2. | GINTERE Madara | LAT | 1:53.945 | ||
2 | (3) | 101. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 1:54.405 | ||
3 | (2) | 99. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:55.007 | ||
4 | (4) | 89. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:58.320 | ||
5 | (6) | 194. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 2:11.169 | ||
6 | (5) | 192. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 2:13.094 | ||
RACE: 211 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 209. | STOROZHUK Amina | POL-AZSO | 1:45.459 | ||
2 | (3) | 57. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1:46.158 | ||
3 | (4) | 90. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:47.277 | ||
4 | (5) | 10. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:48.390 | ||
- | (2) | 53. | DASZUTA Daria | POL-JUV | - | equipment | |
RACE: 212 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 208. | KHOKHELKO (1) Mariia | POL-AZSO | 1:48.764 | ||
2 | (3) | 34. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:49.185 | ||
3 | (5) | 12. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:50.566 | ||
4 | (2) | 54. | KANIA Milena | POL-JUV | 2:17.463 | ||
5 | (4) | 55. | MIEZIO Zofia | POL-JUV | 2:20.714 | ||
RACE: 213 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 119. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:48.479 | ||
2 | (2) | 33. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:51.270 | ||
3 | (5) | 88. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:51.307 | ||
4 | (3) | 56. | RUTKOWSKA Zuzanna | POL-JUV | 1:51.589 | ||
5 | (4) | 11. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:51.960 | ||
JUNIOR C GIRLS PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 221 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 119. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:53.517 | ||
2 | (4) | 208. | KHOKHELKO (1) Mariia | POL-AZSO | 1:53.587 | ||
3 | (1) | 90. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:55.867 | ||
4 | (2) | 10. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:56.191 | ||
5 | (5) | 33. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:59.465 | ||
RACE: 222 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 209. | STOROZHUK Amina | POL-AZSO | 1:44.774 | ||
2 | (2) | 57. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1:44.995 | ||
3 | (4) | 12. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 1:45.196 | ||
4 | (3) | 34. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:47.461 | ||
5 | (5) | 88. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:48.498 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 234 HEAT: 1 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 99. | FINC Natalia | POL-ORL | 1:55.337 | ||
2 | (2) | 3. | SRETENSKA Polina | LAT | 1:55.386 | ||
3 | (3) | 89. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 1:57.880 | ||
4 | (5) | 129. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 2:11.602 | ||
5 | (6) | 192. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 2:12.313 | ||
- | (4) | 194. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | - | yellow card | |
RACE: 235 HEAT: 2 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 236. | HLUŠKOVÁ Sára | CZE | 1:55.076 | ||
2 | (2) | 100. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 1:57.296 | ||
3 | (3) | 193. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:57.457 | ||
4 | (5) | 101. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 2:13.190 | ||
- | (4) | 2. | GINTERE Madara | LAT | - | no finish | |
RACE: 236 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 54. | KANIA Milena | POL-JUV | 1:47.205 | ||
2 | (2) | 11. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 1:47.471 | ||
3 | (4) | 55. | MIEZIO Zofia | POL-JUV | 1:49.872 | ||
4 | (1) | 56. | RUTKOWSKA Zuzanna | POL-JUV | 1:57.025 | ||
RACE: 237 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 34. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 1:48.920 | ||
2 | (5) | 33. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 1:50.392 | ||
3 | (3) | 90. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1:50.469 | ||
4 | (2) | 88. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 1:50.510 | ||
5 | (4) | 10. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 1:51.161 | ||
RACE: 238 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 208. | KHOKHELKO (1) Mariia | POL-AZSO | 1:46.488 | ||
2 | (1) | 209. | STOROZHUK Amina | POL-AZSO | 1:46.751 | ||
3 | (2) | 57. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 1:48.267 | ||
4 | (4) | 119. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 2:16.763 | ||
5 | (3) | 12. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 2:18.176 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 14.10. - 16.10.2022
Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 1000 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | A | 1. | 208. | KHOKHELKO (1) Mariia | POL-AZSO | 34 | 1 | 1:46.488 | ||
2. | A | 2. | 209. | STOROZHUK Amina | POL-AZSO | 21 | 2 | 1:44.774 | ||
3. | A | 3. | 57. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-JUV | 13 | 3 | 1:44.995 | ||
4. | A | 4. | 119. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 8 | 4 | 1:48.479 | ||
5. | A | 5. | 12. | PAPIS Hanna | POL-ASRNC | 5 | 5 | 1:45.196 | ||
6. | B | 1. | 34. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | 3 | 6 | 1:47.461 | ||
7. | B | 2. | 33. | KISIELEWSKA Kaja | POL-GIZ | 2 | 7 | 1:50.392 | ||
8. | B | 3. | 90. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | 1 | 8 | 1:47.277 | ||
9. | B | 4. | 88. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 9 | 1:48.498 | |||
10. | B | 5. | 10. | BUDZAN Lena | POL-ASRNC | 10 | 1:48.390 | |||
11. | C | 1. | 54. | KANIA Milena | POL-JUV | 11 | 1:47.205 | |||
12. | C | 2. | 11. | NOWAK Olimpia | POL-ASRNC | 12 | 1:47.471 | |||
13. | C | 3. | 55. | MIEZIO Zofia | POL-JUV | 13 | 1:49.872 | |||
14. | C | 4. | 56. | RUTKOWSKA Zuzanna | POL-JUV | 14 | 1:51.589 | |||
15. | D | 1. | 236. | HLUŠKOVÁ Sára | CZE | 15 | 1:50.240 | |||
16. | D | 2. | 100. | GRZEGORCZYK Hanna | POL-ORL | 16 | 1:51.430 | |||
17. | D | 3. | 193. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 17 | 1:51.808 | |||
18. | D | 4. | 101. | WROŃSKA Oliwia | POL-ORL | 18 | 1:54.405 | |||
19. | D | DNF | 2. | GINTERE Madara | LAT | 19 | 1:53.945 | |||
20. | E | 1. | 99. | FINC Natalia | POL-ORL | 20 | 1:55.007 | |||
21. | E | 2. | 3. | SRETENSKA Polina | LAT | 21 | 1:55.129 | |||
22. | E | 3. | 89. | RĄPAŁA Karolina | POL-MOSIR | 22 | 1:57.880 | |||
23. | E | 4. | 129. | ROMANOWSKA Maria | POL-STOCZ | 23 | 2:11.602 | |||
24. | E | 5. | 192. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | 24 | 2:12.313 | |||
SERIE | ||||||||||
25. | A | PEN | 53. | DASZUTA Daria | POL-JUV | 25 | NO TIME | |||
FINAŁ | ||||||||||
26. | YC | 194. | WIĘCEK Angelika | POL-WMKS | 26 | NO TIME |