ISU Danubia Series 3, Spisska Nova Ves, SVK, 16.12. - 18.12.2022


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
NEVRELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(2) 2.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(3) 3.
SEJPALOVÁ Sarka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(4) 4.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(5) 5.
JÓNA Gitta HUN-DVTK HUN MISKOLC
(6) 6.
ARDA CEMILE Éva HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(7) 7.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(8) 8.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(9) 9.
DUNAY Gerda HUN-MTK HUN BUDAPEST
(10) 10.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(11) 11.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(12) 12.
TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL SANOK
(13) 13.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(14) 14.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(15) 15.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(16) 16.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(17) 17.
KMECOVÁ Zoja SVK-SCKE SVK KOŠICE
(18) 18.
BEĽÁKOVÁ Lea SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(19) 19.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(20) 20.
PALKOVIČOVÁ Sára SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(21) 21.
ÇİĞDEM Defne TUR TUR TÜRKİYE
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(22) 1.
HRADSKÝ David CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(23) 2.
MUCHKA Frantisek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(24) 3.
HAVASI Dominik Olivér HUN-DVTK HUN MISKOLC
(25) 4.
REPKA Nándor HUN-DVTK HUN MISKOLC
(26) 5.
UDVARI  Hunor HUN-DVTK HUN MISKOLC
(27) 6.
BALÁZS Benedek HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(28) 7.
TÓTH Tamás Olivér HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(29) 8.
CORVIN-SZABÓ Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(30) 9.
KISS-GEBORA Bence HUN-MTK HUN BUDAPEST
(31) 10.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(32) 11.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(33) 12.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(34) 13.
MARCENKOVS Aleksandrs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(35) 14.
WROŃSKI Marcel POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(36) 15.
MOŠČÁK Lukáš SVK-SCKE SVK KOŠICE
(37) 16.
SEDLÁK David SVK-SCKE SVK KOŠICE
(38) 17.
FEDOR Richard SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(39) 1.
KRATOCHVILOVA Pavla CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(40) 2.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(41) 3.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(42) 4.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(43) 5.
KUNSTMÜLLEROVÁ Nina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(44) 6.
DOBRÁN Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(45) 7.
MOLNÁR Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(46) 8.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(47) 9.
GROHOCZKY Bettina HUN-MTK HUN BUDAPEST
(48) 10.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(49) 11.
TÓTH Liza Emma HUN-MTK HUN BUDAPEST
(50) 12.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 13.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(52) 14.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(53) 15.
RĄPAŁA Karolina POL-MOSIR POL SANOK
(54) 16.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(55) 17.
SZAŁAJKO Patrycja POL-MOSIR POL SANOK
(56) 18.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(57) 19.
GRZEGORCZYK Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(58) 20.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(59) 21.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(60) 22.
WROŃSKA Oliwia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(61) 23.
DZIEDZINOVÁ Lara SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(62) 24.
SCHMÖGNEROVÁ  Karolína SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(63) 1.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(64) 2.
KRAJ Tadeas CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(65) 3.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(66) 4.
SULC Samuel Oliver CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(67) 5.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(68) 6.
ÁLDOTT Gergely HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(69) 7.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(70) 8.
GYALOG Bence HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(71) 9.
HEGEDŰS  Soma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(72) 10.
MAZÁNY Bendegúz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(73) 11.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(74) 12.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(75) 13.
GYŐRY Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(76) 14.
HEMZŐ Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(77) 15.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(78) 16.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(79) 17.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(80) 18.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(81) 19.
VINNIŅŠ Toms Matīss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(82) 20.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(83) 21.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(84) 22.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(85) 23.
YILDIZ Mehmet Talha TUR TUR TÜRKİYE