ISU Danubia Series 2, Sofia, BUL REV DATE, 25.11. - 27.11.2022


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
GÁRDIÁN Borbála Szonja HUN-TKKSE HUN SZEGED
(2) 2.
EROSS Dorka ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(3) 3.
ANDRAS Vivien ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(4) 4.
LŐRINCZI MÁTÉFI Viola Veronika ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(5) 1.
STOYANOV Lachezar BUL-SCIS BUL SOFIA
(6) 2.
ANDRAS Kevin ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
CHANCHEVA Alexandra BUL BUL BULGARIA
(8) 2.
HADZHIEVA Maria BUL BUL BULGARIA
(9) 3.
NIKOLOVA Dimitriya BUL-SCIS BUL SOFIA
(10) 4.
TRGOVČEVIĆ Ivona CRO CRO CROATIA
(11) 5.
VUKOVIC Nadja HUN-SZKE HUN SZEGED
(12) 6.
CAIA Cynthia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(13) 7.
CSISZER Csenge Berta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(14) 8.
IMREH Amalia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(15) 9.
LASZLO Krisztina Reka ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(16) 10.
LÁSZLO SZEPESI Emma ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(17) 11.
ABDÜRREZZAK Damla TUR TUR TÜRKİYE
(18) 12.
ÇUVALCI Duru TUR TUR TÜRKİYE
(19) 13.
YÜCE Şimal TUR TUR TÜRKİYE
(20) 14.
PIDNEBENNA Veronika UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(21) 1.
DONCHEV Daniel BUL BUL BULGARIA
(22) 2.
DONCHEV Viktor BUL BUL BULGARIA
(23) 3.
STOEV Martin BUL-SCIS BUL SOFIA
(24) 4.
BEJAN Marton Andor ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(25) 5.
FÜLÖP HOSSZÚ Magor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(26) 6.
LŐRINCZI MÁTÉFI Balázs ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(27) 7.
ÇUKAN Muhammed TUR TUR TÜRKİYE
(28) 8.
GÜNAL Doğay Ali TUR TUR TÜRKİYE
(29) 9.
OKAN Kuzey TUR TUR TÜRKİYE
(30) 10.
ÖZDEMİR Mehmet Kağan TUR TUR TÜRKİYE
(31) 11.
MIKHNO Makar UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(33) 2.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(34) 3.
GERE Cynthia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(35) 4.
TÖRÖK Boglárka Anna ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(36) 5.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(37) 6.
NEUPAUEROVÁ Viktoria SVK-SKMA SVK PRESOV
(38) 7.
ŠTOFANOVÁ Sofia SVK-SKMA SVK PRESOV
(39) 8.
TAŞ Elzem TUR TUR TÜRKİYE
(40) 9.
ÇALIMLI Asya Damla TUR TUR TÜRKİYE
(41) 10.
ÇİĞDEM Defne TUR TUR TÜRKİYE
(42) 11.
MUMCU Aylin TUR TUR TÜRKİYE
(43) 12.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(44) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(45) 2.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(46) 3.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(47) 4.
CSISZER Arpad ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(48) 5.
IMREH Edward ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(49) 6.
ŠKOF Filip SLO-CEL SLO CELJE
(50) 7.
ATLI Yiğit Mert TUR TUR TÜRKİYE
(51) 8.
KARADAĞ İlyas TUR TUR TÜRKİYE
(52) 9.
TUNCAY Kerem TUR TUR TÜRKİYE
(53) 10.
ULUDAĞ Yusuf Miraç TUR TUR TÜRKİYE
(54) 11.
KOVALENKO  Kirill UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(55) 1.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(56) 2.
DOBRÁN Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(57) 3.
MOLNÁR Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(58) 4.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(59) 5.
AMSCHL Kíra HUN-TDKE HUN TATABANYA
(60) 6.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(61) 7.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(62) 8.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(63) 9.
LASZLO Judit Sara ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(64) 10.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(65) 11.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(66) 12.
FELICIJAN Zoja SLO-CEL SLO CELJE
(67) 13.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(68) 14.
DZIEDZINOVÁ Lara SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(69) 15.
DEMİR Asya Su TUR TUR TÜRKİYE
(70) 16.
FİDAN Nisa Nur TUR TUR TÜRKİYE
(71) 17.
KARADAĞ Derya TUR TUR TÜRKİYE
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(72) 1.
CHANCHEV Adrian BUL BUL BULGARIA
(73) 2.
MAXIMOV Presiyan BUL BUL BULGARIA
(74) 3.
TOSKOV Nikolas BUL BUL BULGARIA
(75) 4.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(76) 5.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(77) 6.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(78) 7.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(79) 8.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(80) 9.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(81) 10.
SZIGYÁRTÓ Ádám ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(82) 11.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(83) 12.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(84) 13.
ATLI Muhammed Arda TUR TUR TÜRKİYE
(85) 14.
ERDOĞAN Muhammet Doğukan TUR TUR TÜRKİYE
(86) 15.
YILDIZ Mehmet Talha TUR TUR TÜRKİYE
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(87) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL BUL BULGARIA
(88) 2.
PETROVA Michaela BUL BUL BULGARIA
(89) 3.
APOSTOLOVA Lora BUL-SCIS BUL SOFIA
(90) 4.
PETSEVA Niya BUL-SCIS BUL SOFIA
(91) 5.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(92) 6.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(93) 7.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(94) 8.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(95) 1.
DONCHEV Ivan BUL BUL BULGARIA
(96) 2.
KYUMYURDZHIEV Stefan-Aleksandar BUL BUL BULGARIA
(97) 3.
MAXIMOV Maxim BUL BUL BULGARIA
(98) 4.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(99) 5.
KRASTEV Daniel BUL-SCIS BUL SOFIA
(100) 6.
GÁRDIÁN Lajos Zsombor HUN-TKKSE HUN SZEGED
(101) 7.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(102) 8.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
 
JUNIOR A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(103) 1.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(104) 2.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(105) 3.
FARKAS Biborka ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(106) 1.
NEDYALKOV Ivaylo BUL BUL BULGARIA
(107) 2.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA