ISU Junior Challenge 1, Bialystok, POL - STREAM (i), 18.11. - 20.11.2022
List of Entries per Category
JUNIOR B WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | STOYANOVA Sonya | BUL-SCIS | SOFIA | ||
(2) | 2. | GÁKOVÁ Barbora | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(3) | 3. | POPLOVA Michaela | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(4) | 4. | PRACHÁROVÁ Johana | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(5) | 5. | PRACHÁROVÁ Monika | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(6) | 6. | NÓGRÁDI Panka | HUN | HUNGARY | ||
(7) | 7. | SZIGETI Dóra | HUN | HUNGARY | ||
(8) | 8. | VÉGI Diána Laura | HUN | HUNGARY | ||
(9) | 9. | EKERTE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(10) | 10. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(11) | 11. | GROSBERGA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(12) | 12. | IGOSINA Veronika | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(13) | 13. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(14) | 14. | SALMINA Kamilla | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(15) | 15. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(16) | 16. | MILAKNYTE Indre | LTU | LITHUANIA | ||
(17) | 17. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(18) | 18. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | OPOLE | ||
(19) | 19. | MICHALSKA Laura | POL-AZSO | OPOLE | ||
(20) | 20. | BILLER Weronika | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(21) | 21. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(22) | 22. | FALKOWSKA Anna | POL | POLAND | ||
(23) | 23. | ORZEPOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(24) | 24. | WAWER Michalina | POL | POLAND | ||
(25) | 25. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(26) | 26. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(27) | 27. | SUWARGANDA Rory Khalila | SGP | SINGAPORE | ||
(28) | 28. | ŠPAN Dina | SLO-CEL | CELJE | ||
(29) | 29. | TOKAROVA Tamara | SVK-PRK | PRESOV | ||
(30) | 30. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(31) | 31. | KREMER Veronika | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR B MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(32) | 1. | GYUROV Asen | BUL-SCIS | SOFIA | ||
(33) | 2. | PRANTL Martin | CRO | CROATIA | ||
(34) | 3. | POPL Matěj | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(35) | 4. | PROCHÁZKA Marek | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(36) | 5. | CZANK-VARGA Benjámin | HUN | HUNGARY | ||
(37) | 6. | GRANASZTÓI Ádám Istvan | HUN | HUNGARY | ||
(38) | 7. | MAJOR Dominik | HUN | HUNGARY | ||
(39) | 8. | WU JIA WEI Dávid | HUN | HUNGARY | ||
(40) | 9. | DUNAY Máté | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(41) | 10. | LAIZANS Linards Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(42) | 11. | KANBERGS Valters | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(43) | 12. | KITOKS Tomass | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(44) | 13. | KRŪZBERGS Gustavs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(45) | 14. | SOLEICUKS Maksims | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(46) | 15. | CECH Ernestas | LTU | LITHUANIA | ||
(47) | 16. | VREULS Noel | POL-AZSO | OPOLE | ||
(48) | 17. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(49) | 18. | MAKUCH Adam | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(50) | 19. | MĄDRY Krzysztof | POL | POLAND | ||
(51) | 20. | PALENCEUSZ Dominik | POL | POLAND | ||
(52) | 21. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(53) | 22. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(54) | 23. | KOMERIČKI Tibor | SLO-CEL | CELJE | ||
(55) | 24. | JASIC Luka | SRB | SERBIA | ||
(56) | 25. | MARCIN Damian | SVK-PRK | PRESOV | ||
(57) | 26. | VASTUSKO Sergej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(58) | 27. | BOZDAĞ Muhammed | TUR | TÜRKİYE | ||
(59) | 28. | EROĞLU Toprak Efe | TUR | TÜRKİYE | ||
(60) | 29. | TEMURLENK Fevzi Deniz | TUR | TÜRKİYE | ||
(61) | 30. | KOZYKO Dmytro | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(62) | 31. | MELNYK Volodymyr | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(63) | 32. | TOPCHII Maksym | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR A WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(64) | 1. | KOPRIVNJAK Nika | CRO | CROATIA | ||
(65) | 2. | DOBRÁN Flóra | HUN | HUNGARY | ||
(66) | 3. | SCHÖNBORN Melinda | HUN | HUNGARY | ||
(67) | 4. | TÓTH Eszter | HUN | HUNGARY | ||
(68) | 5. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(69) | 6. | JANSONE Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(70) | 7. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(71) | 8. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(72) | 9. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | SANOK | ||
(73) | 10. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL | POLAND | ||
(74) | 11. | MAJEWSKA Ada | POL | POLAND | ||
(75) | 12. | PARCZEWSKA Karolina | POL | POLAND | ||
(76) | 13. | ZYCH Magdalena | POL | POLAND | ||
(77) | 14. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(78) | 15. | HAHATYK Oleksandr | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(79) | 16. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(80) | 17. | ADAMENKO Kseniya | UKR-KYIV | KYIV | ||
(81) | 18. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR A MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(82) | 1. | KOVAČIĆ Jan | CRO | CROATIA | ||
(83) | 2. | CSIZMADIA Márk | HUN | HUNGARY | ||
(84) | 3. | GERECZE Ádám József | HUN | HUNGARY | ||
(85) | 4. | STERNMANIS Maris Janis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(86) | 5. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA | ||
(87) | 6. | YEO Sean, Qi Jun | MAS | MALAYSIA | ||
(88) | 7. | YEO QI JUN Sean | POL-AZSO | OPOLE | ||
(89) | 8. | MUCHLADO Adam | POL | POLAND | ||
(90) | 9. | SAKOWICZ Aleksander | POL | POLAND | ||
(91) | 10. | KARABIN Jakub | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(92) | 11. | KEZER Salih Can | TUR | TÜRKİYE | ||
(93) | 12. | BERGIN Daniil | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(94) | 13. | LEONTENKO Rostyslav | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(95) | 14. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(96) | 15. | ZIKUNOV Nikita | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(97) | 16. | KHOKHELKO Tymofii | UKR-KYIV | KYIV | ||
(98) | 17. | MOROZOV (2) Yaroslav | UKR-KYIV | KYIV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(99) | 1. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | OPOLE | ||
(100) | 2. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(101) | 3. | CHERVENKO Viktoriia | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(102) | 4. | DOLGOPOLOVA Mariya | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(103) | 5. | ZARVANSKA Tetiana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(104) | 6. | MYKHALCHUK Diana | UKR-KYIV | KYIV | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(105) | 1. | LIU Heinrich | AUT | AUSTRIA | ||
(106) | 2. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | SANOK | ||
(107) | 3. | ADAMSKI Paweł | POL | POLAND | ||
(108) | 4. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL | POLAND | ||
(109) | 5. | GAL Vid | SLO-CEL | CELJE | ||
(110) | 6. | HUNADY Jakub | SVK-PRK | PRESOV | ||
(111) | 7. | FEDORENKO Danylo | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(112) | 8. | NEMIRO Vladyslav | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(113) | 9. | POKROVSKYI Dmytro | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(114) | 10. | HANDEI Oleh | UKR-KYIV | KYIV |