ISU Development Camp, Celje, SLO, 20.08. - 21.08.2022


Heat Results

 
1. Distance 
DIVISION 3  HEATS  500 m
RACE: 15    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 1:02.682  
2 (1) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 1:04.792  
3 (3) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 1:05.853  
4 (4) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 1:11.242  
5 (5) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 1:29.615  
6 (6) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 1:44.723  
 
DIVISION 3  FINAL  500 m
RACE: 25    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 1:03.009  
2 (2) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 1:03.232  
3 (3) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 1:04.765  
4 (5) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 1:24.213  
5 (6) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 1:46.893  
6 (4) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 2:09.693  
 
2. Distance 
DIVISION 3  HEATS  222 m
RACE: 34    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 28.576
2 (1) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 28.707
3 (6) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 28.929
4 (4) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 30.054
5 (5) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 36.749
6 (2) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 56.738
 
DIVISION 3  FINAL  222 m
RACE: 44    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 28.408
2 (1) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 28.715
3 (2) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 28.835
4 (4) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 30.159
5 (5) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 39.002
6 (6) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 47.673
 
3. Distance 
DIVISION 3  HEATS  333 m
RACE: 53    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 41.722
2 (6) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 42.281
3 (2) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 42.772
4 (4) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 46.865
5 (5) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 58.254
6 (1) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 1:27.080  
 
DIVISION 3  FINAL  333 m
RACE: 62    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 40.363
2 (1) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 41.822
3 (4) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 45.828
4 (3) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 54.158
5 (5) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 55.174
6 (6) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 1:17.665  



ISU Development Camp, Celje, SLO, 20.08. - 21.08.2022


Overall Classification


DIVISION 3
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 1. 2. 1. 89 4
2. 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 2. 3. 2. 55 7
3. 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 6. 1. 4. 45 11
4. 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 3. 4. 3. 34 10
5. 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 4. 5. 5. 18 14
6. 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 5. 6. 6. 11 17

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (6.) 4.  GROZEA Victoria-Elena AUT AUT 5. 6. 6. 11 17

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 31.  VUKOVIC Nadja HUN HUN 1. 2. 1. 89 4
2. (3.) 3.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 6. 1. 4. 45 11
3. (5.) 34.  ZHANG Aisi SLO SLO 4. 5. 5. 18 14

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (2.) 20.  HUIĆ Leon CRO CRO 2. 3. 2. 55 7
2. (4.) 36.  ZAJEC Lavoslav Juraj CRO CRO 3. 4. 3. 34 10