6th Jász Cup - Jászberény, HUN, 28.01. - 30.01.2022


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
ÁDÁM Luca HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(2) 2.
GYÖRGY Fanni HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(3) 3.
KOCZKA Sára HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 4.
NAGY Zselyke HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 5.
SZÓRÁD Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(6) 6.
ANDRE Beata ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(7) 7.
FABIANOVÁ Ema SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(8) 8.
WAGNEROVÁ Ema SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
SZABÓ Dominik HUN-DVTK HUN MISKOLC
(10) 2.
JUHÁSZ BECSE Kálmán HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(11) 3.
ÁBRAHÁM Zsombor Levente HUN-TKKSE HUN SZEGED
(12) 4.
TÓTH Dávid F HUN-TKKSE HUN SZEGED
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(13) 1.
RADELJA Tena CRO-METEOR CRO ZAGREB
(14) 2.
TRGOVČEVIĆ Ivona CRO-METEOR CRO ZAGREB
(15) 3.
MOROZOVÁ Mia CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(16) 4.
ZBOŘILOVÁ Barbora CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(17) 5.
NAGY Kincső Dorka HUN-DVTK HUN MISKOLC
(18) 6.
SZABÓ Hanna HUN-DVTK HUN MISKOLC
(19) 7.
GYÖRGY Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(20) 8.
MARINKA-TÓTH Réka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(21) 9.
MOLNÁR Kata HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(22) 10.
SZANCSIK Emili HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 11.
SZMETENA Maja HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(24) 12.
SZŰCS Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(25) 13.
BARSI Minka Nina HUN-TDKE HUN TATABANYA
(26) 14.
ÁBRAHÁM Kincső Anna HUN-TKKSE HUN SZEGED
(27) 15.
DOBAY Jázmin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(28) 16.
GÁRDIÁN Borbála Szonja HUN-TKKSE HUN SZEGED
(29) 17.
HINGL Luca HUN-TKKSE HUN SZEGED
(30) 18.
CSISZER Csenge Berta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(31) 19.
LASZLO Krisztina Reka ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(32) 20.
LÁSZLO SZEPESI Emma ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(33) 21.
ANDRAS Vivien ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(34) 22.
LŐRINCZI MÁTÉFI Viola Veronika ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(35) 23.
VERESS Klára ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(36) 24.
CERVA Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(37) 25.
MAJIRSKÁ Mia SVK-SKMA SVK PRESOV
(38) 26.
MICHALČIK Darja SVK-SKMA SVK PRESOV
(39) 27.
OCHLANOVA Barbora SVK-SKMA SVK PRESOV
(40) 28.
PISARČIKOVÁ Laura SVK-SKMA SVK PRESOV
(41) 29.
RITOCHOVA Tereza SVK-SKMA SVK PRESOV
(42) 30.
SKLADANA MICHAELA SVK-SKMA SVK PRESOV
(43) 31.
ŠOLTESOVA Sofia SVK-SKMA SVK PRESOV
(44) 32.
FEDOROVÁ Radka SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(45) 33.
VASTUŠKOVÁ Lenka SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(46) 1.
HUIĆ Leon CRO-METEOR CRO ZAGREB
(47) 2.
GOLDA Miklós HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(48) 3.
ORMOS Barnabás HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(49) 4.
BALOGH Péter Zsolt HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(50) 5.
BAZSÓ Márton Gergely HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(51) 6.
FÖLDI Dávid HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(52) 7.
FARKAS SZÖRÉNYI Ákos HUN-TKKSE HUN SZEGED
(53) 8.
BEJAN Marton Andor ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(54) 9.
ANDRAS Kevin ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(55) 10.
GOGA Matus SVK-PRK SVK PRESOV
(56) 11.
KARPINSKÝ Oliver SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(57) 12.
SPODNÍK Samuel SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(58) 13.
MELNYK Vitalii UKR-KHV UKR KHARKIV
(59) 14.
MIKHNO Makar UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(61) 2.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(62) 3.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(63) 4.
PUKSA Veronika HUN-BSSE HUN BUDAPEST
(64) 5.
GYURKÓ Lilla HUN-DSI HUN DEBRECEN
(65) 6.
OLÁH Anna HUN-DSI HUN DEBRECEN
(66) 7.
HUMICSKÓ Gréta HUN-DVTK HUN MISKOLC
(67) 8.
ÁLDOTT Nóra HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(68) 9.
EGRESSY  Cecilia HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(69) 10.
PÁSZTOR  Orsi HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(70) 11.
PÉTER Anna HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(71) 12.
SZOVÁTI THORSTEINSDÓTIR Jóna HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(72) 13.
GAZSI Noémi HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(73) 14.
KOCZKA Liza HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(74) 15.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(75) 16.
SZABÓ Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(76) 17.
TACZMAN Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(77) 18.
VUKOVIC Nadja HUN-SZKE HUN SZEGED
(78) 19.
BALOGH Leila Níla HUN-TDKE HUN TATABANYA
(79) 20.
KOVÁCS Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(80) 21.
TAMÁS Ramóna HUN-TDKE HUN TATABANYA
(81) 22.
URBANEK Orsolya HUN-TDKE HUN TATABANYA
(82) 23.
WICHA-ILLÉS Emília HUN-TDKE HUN TATABANYA
(83) 24.
ÁBRAHÁM Zselyke Gyöngyvér HUN-TKKSE HUN SZEGED
(84) 25.
TÓTH Tímea Ilona HUN-TKKSE HUN SZEGED
(85) 26.
VETŐ Rozina Emília HUN-TKKSE HUN SZEGED
(86) 27.
TÖRÖK Boglárka Anna ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(87) 28.
MARKOVIC Sofija SRB SRB SERBIA
(88) 29.
MARUSÁKOVÁ Alexandra SVK-PRK SVK PRESOV
(89) 30.
MAJIRSKA ELA SVK-SKMA SVK PRESOV
(90) 31.
NEUPAUEROVA Viktoria SVK-SKMA SVK PRESOV
(91) 32.
SINAYOVA Tereza SVK-SKMA SVK PRESOV
(92) 33.
ŠTOFANOVÁ Sofia SVK-SKMA SVK PRESOV
(93) 34.
BEĽÁKOVÁ Lea SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(94) 35.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(95) 36.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(96) 37.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(97) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(98) 2.
ZAJEC Lavoslav Juraj CRO-METEOR CRO ZAGREB
(99) 3.
HRADSKÝ David CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(100) 4.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(101) 5.
CORVIN-SZABÓ Máté HUN-BSSE HUN BUDAPEST
(102) 6.
ORTUTAY Viktor HUN-DSI HUN DEBRECEN
(103) 7.
DRÓTOS Zsombor HUN-DVTK HUN MISKOLC
(104) 8.
REPKA Nándor HUN-DVTK HUN MISKOLC
(105) 9.
FÜSPÖK Márton HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(106) 10.
HORVÁTH Levente HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(107) 11.
NÉMETH Marcell HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(108) 12.
PÉTER Zalán HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(109) 13.
SPIELBERGER Áron HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(110) 14.
SZERLETICS-REISZ Zalán HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(111) 15.
TAKÁCS Attila Botond HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(112) 16.
VARGA Miron HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(113) 17.
ALI Kristóf HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(114) 18.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(115) 19.
BOROS Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(116) 20.
FÖLDI Krisztián HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(117) 21.
GONDA Gergő HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(118) 22.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(119) 23.
KÁRMÁN-NAGY Domonkos HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(120) 24.
HASZONITS Viktor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(121) 25.
FARAGÓ-SZUHAY Tamás HUN-SZKE HUN SZEGED
(122) 26.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(123) 27.
TÓTH Zoltán HUN-TDKE HUN TATABANYA
(124) 28.
CSISZER Arpad ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(125) 29.
FÜLÖP HOSSZÚ Magor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(126) 30.
LŐRINCZI MÁTÉFI Balázs ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(127) 31.
GILANI Michal SVK-PRK SVK PRESOV
(128) 32.
GOGA Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(129) 33.
MARCIN David SVK-PRK SVK PRESOV
(130) 34.
MIHALIK Patrik SVK-PRK SVK PRESOV
(131) 35.
POTOČŇÁK Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(132) 36.
FEDOR Richard SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(133) 37.
KOVALENKO  Kirill UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(134) 1.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(135) 2.
SOPIĆ Magda CRO-METEOR CRO ZAGREB
(136) 3.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(137) 4.
PUTNOKI Maja HUN-BSSE HUN BUDAPEST
(138) 5.
JÓNA Gitta HUN-DVTK HUN MISKOLC
(139) 6.
ARDA CEMILE Éva HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(140) 7.
MOLNÁR Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(141) 8.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(142) 9.
TÓTH Liza Emma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(143) 10.
TURMEZEI Veronika HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(144) 11.
TURMEZEI Viktória HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(145) 12.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(146) 13.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(147) 14.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(148) 15.
SZMETENA Zóra HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(149) 16.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(150) 17.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(151) 18.
DUNAY Gerda HUN-MTK HUN BUDAPEST
(152) 19.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(153) 20.
AMSCHL Kíra HUN-TDKE HUN TATABANYA
(154) 21.
FAZEKAS  Vera HUN-TKKSE HUN SZEGED
(155) 22.
SZTANOJEV Nikolett HUN-TKKSE HUN SZEGED
(156) 23.
GERE Cynthia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(157) 24.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(158) 25.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(159) 26.
POTOCNAKOVA Sofia SVK-PRK SVK PRESOV
(160) 27.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(161) 28.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(162) 29.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(163) 30.
STOROZHUK Amina UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(164) 1.
MATIJEVIĆ Petar CRO-METEOR CRO ZAGREB
(165) 2.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(166) 3.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(167) 4.
ŠULC Samuel Oliver CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(168) 5.
IVÁN Péter HUN-DSI HUN DEBRECEN
(169) 6.
BUDAY Benedek Tamás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(170) 7.
HAVASI Dominik Olivér HUN-DVTK HUN MISKOLC
(171) 8.
ÁLDOTT Gergely HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(172) 9.
ERDŐS Máté HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(173) 10.
FÜSPÖK Mátyás HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(174) 11.
HEGEDŰS  Soma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(175) 12.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(176) 13.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(177) 14.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(178) 15.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(179) 16.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(180) 17.
BARSI Dorián HUN-TDKE HUN TATABANYA
(181) 18.
JÓNÁS Dániel HUN-TDKE HUN TATABANYA
(182) 19.
PAP Csanád HUN-TDKE HUN TATABANYA
(183) 20.
URBANEK Norbert HUN-TDKE HUN TATABANYA
(184) 21.
NÉMETH Sándor Domonkos HUN-TKKSE HUN SZEGED
(185) 22.
SZALAI Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(186) 23.
ZEMANEK Ákos HUN-TKKSE HUN SZEGED
(187) 24.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(188) 25.
HARKABUS Marek SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(189) 26.
KHOCHYN Hlib UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(190) 1.
HORVAT Tonka CRO-METEOR CRO ZAGREB
(191) 2.
SMOGAR Patricia CRO-METEOR CRO ZAGREB
(192) 3.
TÁLYAI Kitti HUN-DSI HUN DEBRECEN
(193) 4.
GROHOCZKY Bettina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(194) 5.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(195) 6.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(196) 7.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(197) 8.
LASZLO Judit Sara ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(198) 9.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(199) 10.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(200) 11.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(201) 1.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(202) 2.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(203) 3.
SZABÓ Levente HUN-DSI HUN DEBRECEN
(204) 4.
HROTKÓ Boldizsár HUN-DVTK HUN MISKOLC
(205) 5.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(206) 6.
GYALOG Bence HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(207) 7.
KESZTHELYI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(208) 8.
MAZÁNY Bendegúz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(209) 9.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(210) 10.
ARNÓCZKI Ádám HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(211) 11.
DÁVID Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(212) 12.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(213) 13.
PINTÉR Kristóf HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(214) 14.
DUNAY Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(215) 15.
GYŐRY Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(216) 16.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(217) 17.
GÁRDIÁN Lajos Zsombor HUN-TKKSE HUN SZEGED
(218) 18.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(219) 19.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(220) 20.
SZIGYÁRTÓ Ádám ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(221) 21.
TOMOVIC Filip SRB SRB SERBIA
(222) 22.
ĎURIŠKA Matúš SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(223) 23.
MARCIN Damian SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(224) 24.
VASTUSKO Alexej SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(225) 1.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(226) 2.
BODNÁR Imola HUN-DVTK HUN MISKOLC
(227) 3.
ÜVEGES Gréta HUN-DVTK HUN MISKOLC
(228) 4.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(229) 5.
NAGY Anna Kerubina HUN-MTK HUN BUDAPEST
(230) 6.
SCHÖNBORN Virág HUN-MTK HUN BUDAPEST
(231) 7.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(232) 8.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(233) 9.
TÓTH Hajnalka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(234) 10.
FARKAS Biborka ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(235) 11.
CSILLAG  Adrien ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(236) 12.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(237) 13.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(238) 14.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(239) 15.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(240) 16.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(241) 17.
ZARVANSKA Tetiana UKR-KHV UKR KHARKIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(242) 1.
KOVAČIĆ Jan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(243) 2.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(244) 3.
BOHN Zsombor HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(245) 4.
GERECZE Ádám József HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(246) 5.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(247) 6.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(248) 7.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(249) 8.
SIPOS Dominik Tamás HUN-MTK HUN BUDAPEST
(250) 9.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(251) 10.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(252) 11.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(253) 12.
ANTAL Apor ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(254) 13.
DOBOS  Ádám ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(255) 14.
CSILLAG  Csongor József ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(256) 15.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(257) 16.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(258) 17.
KARABIN Jakub SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(259) 18.
VASTUSKO Sergej SVK SVK SLOVAK REPUBLIC