ISU Junior Challenge 2 - Pannonia, Budapest, HUN Live Stream, 07.01. - 09.01.2022
List of Entries per Category
JUNIOR B WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | PETROVA Michaela | BUL-ICP | SOFIA | ||
(2) | 2. | KOPRIVNJAK Nika | CRO | CROATIA | ||
(3) | 3. | SMOGAR Patricia | CRO | CROATIA | ||
(4) | 4. | BLAHOVA Eva | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(5) | 5. | GÁKOVÁ Barbora | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(6) | 6. | MANYCHOVÁ Karin | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(7) | 7. | POPLOVA Michaela | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(8) | 8. | STRNADOVA Klara | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(9) | 9. | KORMÁNYOS Nina | HUN | HUNGARY | ||
(10) | 10. | NÓGRÁDI Panka | HUN | HUNGARY | ||
(11) | 11. | SCHÖNBORN Melinda | HUN | HUNGARY | ||
(12) | 12. | SOMODI Maja Dora | HUN | HUNGARY | ||
(13) | 13. | SZIGETI Dóra | HUN | HUNGARY | ||
(14) | 14. | SZŐCS Mónika Nikolett | HUN | HUNGARY | ||
(15) | 15. | VÉGI Diána Laura | HUN | HUNGARY | ||
(16) | 16. | DOBRÁN Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(17) | 17. | BAKAJA Valerija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(18) | 18. | EKERTE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(19) | 19. | GROSBERGA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(20) | 20. | JANKOVSKA Laura | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(21) | 21. | KUCINA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(22) | 22. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(23) | 23. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(24) | 24. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(25) | 25. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(26) | 26. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(27) | 27. | RADT Birgit | NED-DKIJV | DELFT | ||
(28) | 28. | DALEMAN Angel | NED-IHCL | LEIDEN | ||
(29) | 29. | AARTS Valerie | NED | NETHERLANDS | ||
(30) | 30. | DE JONG Mijntje | NED | NETHERLANDS | ||
(31) | 31. | DELTRAP Zoe | NED | NETHERLANDS | ||
(32) | 32. | KEPPELS Robin | NED | NETHERLANDS | ||
(33) | 33. | STRAATHOF Kiek Leona | NED | NETHERLANDS | ||
(34) | 34. | BROUWERS Sinne | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(35) | 35. | DONDERWINKEL Lotte | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(36) | 36. | SCHEEPSTRA Lena | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(37) | 37. | BARTA Nóra | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(38) | 38. | FARKAS Biborka | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(39) | 39. | GÁL Sarolta | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(40) | 40. | IZAROVA Michaela | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(41) | 41. | POPOVICOVA Lea | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(42) | 42. | TOKAROVA Tamara | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(43) | 43. | AKAN Damla | TUR | TÜRKİYE | ||
(44) | 44. | HAN Aybuke | TUR | TÜRKİYE | ||
(45) | 45. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(46) | 46. | ADAMENKO Kseniya | UKR-KYIV | KYIV | ||
(47) | 47. | ARTEMENKO Daria | UKR-KYIV | KYIV | ||
(48) | 48. | SHAPRAN Oleksandra | UKR-KYIV | KYIV | ||
(49) | 49. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR B MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(50) | 1. | WOLF Tobias | AUT | AUSTRIA | ||
(51) | 2. | NOIRON Warre | BEL | BELGIUM | ||
(52) | 3. | RIVERO-MAERSCHALCK Aleyándro | BEL-STKG | GENT | ||
(53) | 4. | VAN DAMME Fré | BEL-STKG | GENT | ||
(54) | 5. | DONCHEV Ivan | BUL-ICP | SOFIA | ||
(55) | 6. | KYUMYURDZHIEV Stefan-Aleksandar | BUL-ICP | SOFIA | ||
(56) | 7. | MAXIMOV Maxim | BUL-ICP | SOFIA | ||
(57) | 8. | NEDYALKOV Ivaylo | BUL-ICP | SOFIA | ||
(58) | 9. | GYUROV Asen | BUL-SCIS | SOFIA | ||
(59) | 10. | KOVAČIĆ Jan | CRO | CROATIA | ||
(60) | 11. | PRANTL Martin | CRO | CROATIA | ||
(61) | 12. | POPL Matěj | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(62) | 13. | GERECZE Ádám József | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(63) | 14. | KESZTHELYI Dávid | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(64) | 15. | WU JIA WEI Dávid | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(65) | 16. | CSIZMADIA Márk | HUN | HUNGARY | ||
(66) | 17. | CZANK-VARGA Benjámin | HUN | HUNGARY | ||
(67) | 18. | GRANASZTÓI Ádám Istvan | HUN | HUNGARY | ||
(68) | 19. | MAJOR Dominik | HUN | HUNGARY | ||
(69) | 20. | SZILÁGYI Ábel | HUN | HUNGARY | ||
(70) | 21. | IMRE Patrik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(71) | 22. | OLTI Miklós Gábor | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(72) | 23. | SIPOS Dominik Tamás | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(73) | 24. | BERZINS Ralfs | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(74) | 25. | LAIZANS Linards Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(75) | 26. | PASTORS Karlis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(76) | 27. | RUDZITIS Emils Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(77) | 28. | STERNMANIS Maris Janis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(78) | 29. | KANBERGS Valters | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(79) | 30. | KITOKS Tomass | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(80) | 31. | KRŪZBERGS Gustavs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(81) | 32. | CECH Ernestas | LTU | LITHUANIA | ||
(82) | 33. | BROUWER Daniel | NED | NETHERLANDS | ||
(83) | 34. | DE JONG Jonas | NED | NETHERLANDS | ||
(84) | 35. | MUHAMMED Asif | NED | NETHERLANDS | ||
(85) | 36. | OUWENEEL Jacob | NED | NETHERLANDS | ||
(86) | 37. | RIJKSEN Stan | NED | NETHERLANDS | ||
(87) | 38. | VAN DER VALK Bas | NED | NETHERLANDS | ||
(88) | 39. | VISSER Leon | NED | NETHERLANDS | ||
(89) | 40. | SCHEEPSTRA Emiel | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(90) | 41. | SYBRANDI Jurre | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(91) | 42. | VAN RIET Noah | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(92) | 43. | JASIC Luka | SRB | SERBIA | ||
(93) | 44. | DURISKA Matus | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(94) | 45. | VASTUSKO Alexej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(95) | 46. | VASTUSKO Sergej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(96) | 47. | KARABIN Jakub | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(97) | 48. | CEBENAY Muhammet Melik | TUR | TÜRKİYE | ||
(98) | 49. | DEMIRTAS Yusuf Bugra | TUR | TÜRKİYE | ||
(99) | 50. | BERGIN Daniil | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(100) | 51. | DATSYNA KYRYLO | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(101) | 52. | LEONTENKO Rostyslav | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(102) | 53. | TOPCHII Maksym | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(103) | 54. | KHOKHELKO Tymofii | UKR-KYIV | KYIV | ||
(104) | 55. | MOROZOV (2) Yaroslav | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR A WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(105) | 1. | ALBERT Viktória | HUN | HUNGARY | ||
(106) | 2. | SOMOGYI Barbara | HUN | HUNGARY | ||
(107) | 3. | SNIKERE Patricija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(108) | 4. | JANSONE Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(109) | 5. | NOORDERGRAAF Nikki | NED | NETHERLANDS | ||
(110) | 6. | PRENGER Yael Luna | NED | NETHERLANDS | ||
(111) | 7. | VAN OORSCHOT Diede | NED | NETHERLANDS | ||
(112) | 8. | SYBRANDI Anna Marit | NED-TRIAS | LEEUWARDEN | ||
(113) | 9. | ALBERT Katalin | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(114) | 10. | FILIPOVA Lucia | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(115) | 11. | HYMPANOVA Emma | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(116) | 12. | SELEN Melike | TUR | TÜRKİYE | ||
(117) | 13. | REPETSKA Svitlana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR A MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(118) | 1. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | AUSTRIA | ||
(119) | 2. | PROOST Enzo | BEL | BELGIUM | ||
(120) | 3. | VAN DAMME Warre | BEL | BELGIUM | ||
(121) | 4. | KALCHEV Lyubomir | BUL-ICP | SOFIA | ||
(122) | 5. | VOLET Gabriel Jean | FRA-OAST | ALBERTVILLE | ||
(123) | 6. | BOHN Zsombor | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(124) | 7. | VÉGI Dániel | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(125) | 8. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN | HUNGARY | ||
(126) | 9. | KRAUSZ Ármin | HUN | HUNGARY | ||
(127) | 10. | ZHANG Yu Jie Dominik | HUN | HUNGARY | ||
(128) | 11. | SKUDIAKOV Gleb | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(129) | 12. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA | ||
(130) | 13. | BARTELS Chris | NED | NETHERLANDS | ||
(131) | 14. | BOSKAMP Mans | NED | NETHERLANDS | ||
(132) | 15. | BRIJDER Chris | NED | NETHERLANDS | ||
(133) | 16. | KOOPS Steijn | NED | NETHERLANDS | ||
(134) | 17. | RADT Fabian | NED | NETHERLANDS | ||
(135) | 18. | VAN BENTHUM Idse | NED | NETHERLANDS | ||
(136) | 19. | VAN POLEN Jari | NED | NETHERLANDS | ||
(137) | 20. | WILHELM Jeroen | NED | NETHERLANDS | ||
(138) | 21. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | KHARKIV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(139) | 1. | AŠČIĆ Valentina | CRO | CROATIA | ||
(140) | 2. | BURIĆ Katarina | CRO | CROATIA | ||
(141) | 3. | IVANDIĆ Maja | CRO | CROATIA | ||
(142) | 4. | VARGA Regina Eszter | HUN | HUNGARY | ||
(143) | 5. | NAGY Netti | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(144) | 6. | JANKOVIC Katarina | SRB | SERBIA | ||
(145) | 7. | CHERVENKO Viktoriia | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(146) | 8. | DOLGOPOLOVA Mariya | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(147) | 9. | ZARVANSKA Tetiana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(148) | 10. | KHOCHYNA Sofiia | UKR-KYIV | KYIV | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(149) | 1. | DEWAGTERE Adriaan | BEL | BELGIUM | ||
(150) | 2. | PEETERS Ilias | BEL | BELGIUM | ||
(151) | 3. | PÉTRÉ Ward | BEL | BELGIUM | ||
(152) | 4. | VANHOOREN Rino | BEL | BELGIUM | ||
(153) | 5. | OMERAGIĆ Tarik | BIH | BOSNIA AND HERZEGOVINA | ||
(154) | 6. | KOLENC Martin | CRO | CROATIA | ||
(155) | 7. | MARTINIC Ivan | CRO | CROATIA | ||
(156) | 8. | FAJKUS Radek | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(157) | 9. | SEJPAL Zdenek | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(158) | 10. | BONTOVICS Balázs | HUN | HUNGARY | ||
(159) | 11. | SZÁSZ Attila | HUN | HUNGARY | ||
(160) | 12. | SZIGETI Ádám | HUN | HUNGARY | ||
(161) | 13. | DE BOER Zeno | NED | NETHERLANDS | ||
(162) | 14. | DOUMA Caspar | NED | NETHERLANDS | ||
(163) | 15. | POPOVIC Miodrag | SRB | SERBIA | ||
(164) | 16. | FEDORENKO Danylo | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(165) | 17. | NEMIRO Nikita | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(166) | 18. | NEMIRO Vladyslav | UKR-KHV | KHARKIV |