Danubia Series 2 – Czech Open, Benatky n Jizerou, CZE, 01.10. - 03.10.2021


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT AUSTRIA
(2) 2.
MOROZOVÁ Mia CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(3) 3.
ZBOŘILOVÁ Barbora CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(4) 4.
GYÖRGY Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 5.
SZMETENA Maja HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(6) 6.
BARSI Minka Nina HUN-TDKE HUN TATABANYA
(7) 7.
LEWANDOWSKA Julia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(8) 8.
VASTUŠKOVÁ Lenka SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
STOEV Martin BUL-SCIS BUL SOFIA
(10) 2.
MOROZ Nicolas CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
CHLÁDKOVÁ Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(12) 2.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(13) 3.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(14) 4.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(15) 5.
GAZSI Noémi HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(16) 6.
SZABÓ Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(17) 7.
KOVÁCS Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(18) 8.
TAMÁS Ramóna HUN-TDKE HUN TATABANYA
(19) 9.
URBANEK Orsolya HUN-TDKE HUN TATABANYA
(20) 10.
WICHA-ILLÉS Emília HUN-TDKE HUN TATABANYA
(21) 11.
CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(22) 12.
HARASIUK Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(23) 13.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(24) 14.
SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(25) 15.
TURCHAN Wiktoria POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(26) 16.
DERİN Elif Doğa TUR TUR TURKEY
(27) 17.
POLAT Efsa TUR TUR TURKEY
(28) 18.
TAŞ Elzem TUR TUR TURKEY
(29) 19.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(30) 20.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(31) 1.
TOILA Mihai-Alexandru AUT AUT AUSTRIA
(32) 2.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(33) 3.
HRADSKÝ David CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(34) 4.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(35) 5.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(36) 6.
BOROS Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(37) 7.
GONDA Gergő HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(38) 8.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(39) 9.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(40) 10.
TÓTH Zoltán HUN-TDKE HUN TATABANYA
(41) 11.
AYDIN Emir Kaner TUR TUR TURKEY
(42) 12.
BOZDAĞ Yusuf Can TUR TUR TURKEY
(43) 13.
KARADAĞ İlyas TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(44) 1.
TOILA Elisa-Florentina AUT AUT AUSTRIA
(45) 2.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(46) 3.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(47) 4.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(48) 5.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(49) 6.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(50) 7.
TÓTH Liza Emma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(51) 8.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(52) 9.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(53) 10.
AMSCHL Kíra HUN HUN HUNGARY
(54) 11.
MOLNÁR Réka HUN HUN HUNGARY
(55) 12.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(56) 13.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(57) 14.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(58) 15.
DUNAY Gerda HUN-MTK HUN BUDAPEST
(59) 16.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(60) 17.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(61) 18.
STRETENSKA Polina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(62) 19.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(63) 20.
HALEWSKA Lili POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(64) 21.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(65) 22.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(66) 23.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(67) 24.
DASZUTA Daria POL POL POLAND
(68) 25.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(69) 26.
FELICIJAN Zoja SLO SLO SLOVENIA
(70) 27.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(71) 28.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(72) 29.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(73) 30.
ÇİĞDEM Defne TUR TUR TURKEY
(74) 31.
KARADAĞ Derya TUR TUR TURKEY
(75) 32.
POLAT Zeynep Ecrin TUR TUR TURKEY
(76) 33.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(77) 1.
ORZAN Darius-Petru AUT AUT AUSTRIA
(78) 2.
SHADMAN Matin-Gabriel AUT AUT AUSTRIA
(79) 3.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(80) 4.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(81) 5.
KOUBEK Václav CZE-BZKP CZE PRAHA
(82) 6.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(83) 7.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(84) 8.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(85) 9.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(86) 10.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(87) 11.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(88) 12.
KISS-GEBORA Bence HUN-MTK HUN BUDAPEST
(89) 13.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(90) 14.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(91) 15.
BARSI Dorián HUN-TDKE HUN TATABANYA
(92) 16.
PAP Csanád HUN-TDKE HUN TATABANYA
(93) 17.
URBANEK Norbert HUN-TDKE HUN TATABANYA
(94) 18.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(95) 19.
PILKA Rihards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(96) 20.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(97) 21.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(98) 22.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(99) 23.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(100) 24.
SOLTAU Oskar POL POL POLAND
(101) 25.
ŠKOF Filip SLO SLO SLOVENIA
(102) 26.
GUBAČ Adam SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(103) 27.
HARKABUS Marek SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(104) 28.
ULUDAĞ Yusuf Miraç TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(105) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL SOFIA
(106) 2.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(107) 3.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(108) 4.
HLUŠKOVÁ Sára CZE-NACH CZE NÁCHOD
(109) 5.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(110) 6.
HALTRICH Luca HUN HUN HUNGARY
(111) 7.
NÓGRÁDI Panka HUN HUN HUNGARY
(112) 8.
SZIGETI Dóra HUN HUN HUNGARY
(113) 9.
TÓTH Hajnalka HUN HUN HUNGARY
(114) 10.
VÉGI Diána Laura HUN HUN HUNGARY
(115) 11.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(116) 12.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(117) 13.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(118) 14.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(119) 15.
BOOS Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(120) 16.
LORENZ Patrycja POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(121) 17.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(122) 18.
FALKOWSKA Anna POL POL POLAND
(123) 19.
MAZUR Hanna POL POL POLAND
(124) 20.
WAWER Michalina POL POL POLAND
(125) 21.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(126) 22.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(127) 23.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(128) 24.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
(129) 25.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(130) 26.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(131) 27.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(132) 28.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(133) 29.
TOKÁROVÁ Aneta SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(134) 1.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(135) 2.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(136) 3.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(137) 4.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(138) 5.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(139) 6.
KESZTHELYI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(140) 7.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(141) 8.
JANCSÓ Zalán HUN HUN HUNGARY
(142) 9.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(143) 10.
GYŐRY Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(144) 11.
HEMZŐ Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(145) 12.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(146) 13.
GÁRDIÁN Lajos Zsombor HUN-TKKSE HUN SZEGED
(147) 14.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(148) 15.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(149) 16.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(150) 17.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(151) 18.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(152) 19.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(153) 20.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(154) 21.
MĄDRY Krzysztof POL POL POLAND
(155) 22.
MAKUCH Adam POL POL POLAND
(156) 23.
NOWAK Jakub POL POL POLAND
(157) 24.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(158) 25.
ĎURIŠKA Matúš SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(159) 26.
MARCIN Damian SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(160) 27.
VASTUSKO Alexej SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(161) 28.
BOZDAĞ Muhammed TUR TUR TURKEY
(162) 29.
EROĞLU Toprak Efe TUR TUR TURKEY
(163) 30.
KAYA Metin TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(164) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(165) 2.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(166) 3.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(167) 4.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(168) 5.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(169) 6.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(170) 7.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(171) 8.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(172) 9.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(173) 10.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(174) 11.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(175) 12.
GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(176) 13.
KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(177) 14.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(178) 1.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(179) 2.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(180) 3.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(181) 4.
VASTUSKO Sergej SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(182) 1.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(183) 2.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(184) 3.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(185) 1.
BUKSAR Marian SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(186) 1.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(187) 2.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC