Danubia Series 1 – Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK NEW, 03.09. - 05.09.2021


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
GAINUSA Soraya-Gabriela AUT-GSD AUT GRAZ
(2) 2.
GYÖRGY Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(3) 3.
MARINKA-TÓTH Réka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 4.
SZMETENA Maja HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 5.
SKLADANA MICHAELA SVK-SKMA SVK PRESOV
(6) 6.
VASTUŠKOVÁ Lenka SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
GAZSI Noémi HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(8) 2.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(9) 3.
SZABÓ Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(10) 4.
TACZMAN Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(11) 5.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(12) 6.
MARUSÁKOVÁ Alexandra SVK-PRK SVK PRESOV
(13) 7.
MAJIRSKA ELA SVK-SKMA SVK PRESOV
(14) 8.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(15) 9.
MOISIEIEVA Kateryna UKR UKR UKRAINE
(16) 10.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(17) 1.
MIHALY BISON Imre AUT-ERC AUT VIENNA
(18) 2.
TOILA Mihai-Alexandru AUT-GSD AUT GRAZ
(19) 3.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(20) 4.
REPKA Nándor HUN-DVTK HUN MISKOLC
(21) 5.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(22) 6.
BOROS Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 7.
GONDA Gergő HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(24) 8.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(25) 9.
KISS-GEBORA Bence HUN-MTK HUN BUDAPEST
(26) 10.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(27) 11.
GILANI Michal SVK-PRK SVK PRESOV
(28) 12.
MARCIN David SVK-PRK SVK PRESOV
(29) 13.
MIHALIK Patrik SVK-PRK SVK PRESOV
(30) 14.
KARPINSKÝ Oliver SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(31) 1.
TOILA Elisa-Florentina AUT-GSD AUT GRAZ
(32) 2.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(33) 3.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(34) 4.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(35) 5.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(36) 6.
JÓNA Gitta HUN-DVTK HUN MISKOLC
(37) 7.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(38) 8.
TÓTH Liza Emma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(39) 9.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(40) 10.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(41) 11.
AMSCHL Kíra HUN HUN HUNGARY
(42) 12.
MOLNÁR Réka HUN HUN HUNGARY
(43) 13.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(44) 14.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(45) 15.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(46) 16.
DUNAY Gerda HUN-MTK HUN BUDAPEST
(47) 17.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(48) 18.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(49) 19.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(50) 20.
ZELENKEVICA Angelina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 21.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(52) 22.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(53) 23.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(54) 24.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(55) 25.
FELICIJAN Zoja SLO SLO SLOVENIA
(56) 26.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(57) 27.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(58) 28.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(59) 29.
SOLOVIOVA Kateryna UKR UKR UKRAINE
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
SHADMAN Matin-Gabriel AUT-GSD AUT GRAZ
(61) 2.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(62) 3.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(63) 4.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(64) 5.
HAVASI Dominik Olivér HUN-DVTK HUN MISKOLC
(65) 6.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(66) 7.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(67) 8.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(68) 9.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(69) 10.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(70) 11.
GASPAROVICS Alisters LAT-JLSS LAT JELGAVA
(71) 12.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(72) 13.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(73) 14.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(74) 15.
ŠKOF Filip SLO SLO SLOVENIA
(75) 16.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(76) 17.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(77) 18.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(78) 1.
KRANKL Anna AUT-ERC AUT VIENNA
(79) 2.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(80) 3.
HALTRICH Luca HUN HUN HUNGARY
(81) 4.
NÓGRÁDI Panka HUN HUN HUNGARY
(82) 5.
SZIGETI Dóra HUN HUN HUNGARY
(83) 6.
TÓTH Hajnalka HUN HUN HUNGARY
(84) 7.
VÉGI Diána Laura HUN HUN HUNGARY
(85) 8.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(86) 9.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(87) 10.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(88) 11.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(89) 12.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-PRK SVK PRESOV
(90) 13.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(91) 14.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(92) 1.
BILKIĆ Filip CRO CRO CROATIA
(93) 2.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(94) 3.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(95) 4.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(96) 5.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(97) 6.
KESZTHELYI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(98) 7.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(99) 8.
JANCSÓ Zalán HUN HUN HUNGARY
(100) 9.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(101) 10.
GYŐRY Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(102) 11.
HEMZŐ Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(103) 12.
GÁRDIÁN Lajos Zsombor HUN-TKKSE HUN SZEGED
(104) 13.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(105) 14.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(106) 15.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(107) 16.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(108) 17.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(109) 18.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(110) 19.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(111) 20.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(112) 21.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(113) 22.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(114) 1.
SHEKUNOVA Yulyana BLR-ORS BLR ORSHA
(115) 2.
TSYHANOVA Darya BLR-ORS BLR ORSHA
(116) 3.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(117) 4.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(118) 5.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(119) 6.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(120) 7.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(121) 8.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(122) 9.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(123) 10.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(124) 11.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(125) 12.
GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(126) 13.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(127) 14.
TOKAROVA Tamara SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(128) 1.
AMELIN Matvei BLR-ORS BLR ORSHA
(129) 2.
KISLITSYN Ivan BLR-ORS BLR ORSHA
(130) 3.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(131) 4.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(132) 5.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(133) 6.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(134) 7.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(135) 8.
KRŪZBERGS Gustavs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(136) 9.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(137) 10.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(138) 11.
KARABIN Jakub SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(139) 1.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(140) 2.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(141) 3.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(142) 4.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(143) 5.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(144) 1.
SKUDIAKOV Gleb LAT-JLSS LAT JELGAVA
(145) 2.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(146) 3.
VARGOSKO Jan SVK-PRK SVK PRESOV
(147) 4.
BUKSAR Marian SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(148) 1.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(149) 2.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(150) 3.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(151) 1.
VIGANTS Endijs LAT-KSS LAT JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA
(152) 2.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA