1. Alpe Adria Trophy, Zagreb, CRO, 12.10. - 13.10.2019
List of Entries per Category
JUNIOR G GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | GAINUSA Soraya-Gabriela | AUT-GSD | GRAZ | ||
(2) | 2. | TRGOVČEVIĆ Ivona | CRO-MET | ZAGREB | ||
JUNIOR G BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(3) | 1. | HUIĆ Leon | CRO-MET | ZAGREB | ||
(4) | 2. | UREK Petar | CRO-MET | ZAGREB | ||
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(5) | 1. | MARINKA-TÓTH Anna | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(6) | 2. | MARKOVIC Petra | SRB | SERBIA | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(7) | 1. | SILLER Sebastian | AUT-GSD | GRAZ | ||
(8) | 2. | TOILA Mihai-Alexandru | AUT-GSD | GRAZ | ||
(9) | 3. | KARASMAN Jurica | CRO-MET | ZAGREB | ||
(10) | 4. | KOPRIVNJAK Rene | CRO-MET | ZAGREB | ||
(11) | 5. | OPUHAČ Marko | CRO-MET | ZAGREB | ||
(12) | 6. | ZAJEC Lavoslav Juraj | CRO-MET | ZAGREB | ||
(13) | 7. | BALÁZS Levente | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(14) | 8. | GYÖRGY Nimród | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(15) | 9. | MORAVCSIK Márk | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(16) | 10. | KOVALCIK Michal | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(17) | 1. | TOILA Elisa-Florentina | AUT-GSD | GRAZ | ||
(18) | 2. | BRICA Riana | CRO-MET | ZAGREB | ||
(19) | 3. | GRALJUK Nina | CRO-MET | ZAGREB | ||
(20) | 4. | RADELJA Ljiljana | CRO-MET | ZAGREB | ||
(21) | 5. | KOTRCHOVÁ Monika | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(22) | 6. | PAPOUŠKOVÁ Marta | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(23) | 7. | STADLER Yara | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(24) | 8. | SZABÓ Jázmin | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(25) | 9. | VÁRADI Vivien | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(26) | 10. | CSÖRGŐ Lilien | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(27) | 11. | KISS-GEBORA Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(28) | 12. | TÓTH Anna Rebeka | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(29) | 13. | AMSCHL Kíra | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(30) | 14. | MOLNÁR Réka | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(31) | 15. | FERENCZ Vivien | ROU | ROMANIA | ||
(32) | 16. | FELICIJAN Zoja | SLO | SLOVENIA | ||
(33) | 17. | PRAŽNIKAR Amanda | SLO | SLOVENIA | ||
(34) | 18. | RODIC Sofija | SRB | SERBIA | ||
(35) | 19. | ONDREJCAKOVA Katarina | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(36) | 1. | CHIRNOAGA Florin-Eduard | AUT-GSD | GRAZ | ||
(37) | 2. | KÜHNRICH Moritz | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(38) | 3. | MUZAFEROVIC Sanel | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(39) | 4. | PISTAI Botond | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(40) | 5. | BALÁZS Benedek | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(41) | 6. | GYÖRGY Benedek | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(42) | 7. | TÓTH Tamás Olivér | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(43) | 8. | KUN Bence Benedek | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(44) | 9. | OLTI Miksa | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(45) | 10. | ÁRENDÁS Mihály | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(46) | 11. | HALTRICH Sámuel | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(47) | 12. | PAP Csanád | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(48) | 13. | GUBAC Adam | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(49) | 14. | KOVALCIK Nikolaj | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(50) | 1. | HORVAT Tonka | CRO-MET | ZAGREB | ||
(51) | 2. | SMOGAR Patricia | CRO-MET | ZAGREB | ||
(52) | 3. | BLAHOVA Eva | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(53) | 4. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(54) | 5. | KRATZER Julia | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(55) | 6. | WALTER Lisa | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(56) | 7. | WIBMER Sarah | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(57) | 8. | ZACCARO Chiara | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(58) | 9. | REDLER Aisa | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(59) | 10. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(60) | 11. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(61) | 12. | PALAKOVICS Fanni | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(62) | 13. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(63) | 14. | BARTA Nóra | ROU | ROMANIA | ||
(64) | 15. | KEK Maša | SLO | SLOVENIA | ||
(65) | 16. | ŠPAN Dina | SLO | SLOVENIA | ||
(66) | 17. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(67) | 18. | DANKOVÁ Lívia | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(68) | 1. | BILKIĆ Filip | CRO-MET | ZAGREB | ||
(69) | 2. | LUETIĆ Fran | CRO-MET | ZAGREB | ||
(70) | 3. | PRANTL Martin | CRO-MET | ZAGREB | ||
(71) | 4. | BLUHM Daniel | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(72) | 5. | MUZAFEROVIC Nedim | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(73) | 6. | NEISSENDORFER Alexander | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(74) | 7. | DERDÁK Ákos | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(75) | 8. | Z.MOLNÁR Borisz | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(76) | 9. | PETŐ Bendegúz | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(77) | 10. | TÓTH János | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(78) | 11. | LISZLI Gábor | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(79) | 12. | VÁGFALVI Máté | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(80) | 13. | JASIC Luka | SRB | SERBIA | ||
(81) | 14. | DURISKA Matus | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(82) | 15. | VASTUSKO Alexej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(83) | 1. | AŠČIĆ Petra | CRO-MET | ZAGREB | ||
(84) | 2. | BILKIĆ Biljana | CRO-MET | ZAGREB | ||
(85) | 3. | KOPRIVNJAK Nika | CRO-MET | ZAGREB | ||
(86) | 4. | LUETIĆ Sara | CRO-MET | ZAGREB | ||
(87) | 5. | HARTYCHOVÁ Karolina | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(88) | 6. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(89) | 7. | POPLOVA Michaela | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(90) | 8. | ŽOČKOVÁ Kristýna | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(91) | 9. | BÍLKOVÁ Karolina | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(92) | 10. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(93) | 11. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(94) | 12. | STRNADOVA Klara | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(95) | 13. | RÖSKENBLECK Katharine | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(96) | 14. | WIBMER Sophie Luisa | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(97) | 15. | GÁL Boglárka | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(98) | 16. | SCHÖNBORN Melinda | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(99) | 17. | SCHÖNBORN Virág | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(100) | 18. | SOMODI Luca | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(101) | 19. | FARKAS Biborka | ROU | ROMANIA | ||
(102) | 20. | GÁL Sarolta | ROU | ROMANIA | ||
(103) | 21. | DOSKOVIC Mia | SRB | SERBIA | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(104) | 1. | KRSTIĆ Ilan | BIH | BOSNIA AND HERZEGOVINA | ||
(105) | 2. | RAŠČIĆ Ermin | BIH | BOSNIA AND HERZEGOVINA | ||
(106) | 3. | KOVAČIĆ Jan | CRO-MET | ZAGREB | ||
(107) | 4. | POPL Matěj | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(108) | 5. | RÖSKENBLECK Jonathan | GER-SLIC | MÜNCHEN | ||
(109) | 6. | GERECZE Ádám József | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(110) | 7. | HOLÁCS Gergő | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(111) | 8. | IMRE Patrik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(112) | 9. | OLTI Miklós Gábor | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(113) | 10. | KALMÁR Botond | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(114) | 11. | NAGY Imre Ákos | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(115) | 12. | KOMERIČKI Tibor | SLO | SLOVENIA | ||
(116) | 13. | KARABIN Jakub | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(117) | 14. | VASTUSKO Sergej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
JUNIOR B WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(118) | 1. | BJELIŠ Barbara | CRO-MET | ZAGREB | ||
(119) | 2. | PRANTL Gabriella | CRO-MET | ZAGREB | ||
(120) | 3. | CSÁSZI Henriett | HUN-FTC | BUDAPEST, HUNGARY | ||
(121) | 4. | FODOR Fruzsina | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(122) | 5. | NAGY Anna Kerubina | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(123) | 6. | PÜSPÖK Fanni | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(124) | 7. | SZŐKE Petra | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(125) | 8. | ALBERT Katalin | ROU | ROMANIA | ||
(126) | 9. | ERJAVEC Urša | SLO | SLOVENIA | ||
(127) | 10. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR B MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(128) | 1. | HORVAT Matija | CRO-MET | ZAGREB | ||
(129) | 2. | GAL Vid | SLO | SLOVENIA | ||
(130) | 3. | BUKSAR Marian | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
JUNIOR A WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(131) | 1. | IVANDIĆ Maja | CRO-MET | ZAGREB | ||
(132) | 2. | DOBROVITS Ilona Ilka | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(133) | 3. | NAGY Netti | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(134) | 4. | LES Ina | SLO | SLOVENIA | ||
(135) | 5. | JASIC Petra | SRB | SERBIA | ||
JUNIOR A MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(136) | 1. | SUMAN Stribor | CRO-MET | ZAGREB | ||
(137) | 2. | BAKA Bojan | SRB | SERBIA | ||
(138) | 3. | DJORDJEVIC Jovan | SRB | SERBIA | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(139) | 1. | AŠČIĆ Valentina | CRO-MET | ZAGREB | ||
(140) | 2. | BURIĆ Katarina | CRO-MET | ZAGREB | ||
(141) | 3. | IVANDIĆ Danijela | CRO-MET | ZAGREB | ||
(142) | 4. | JANKOVIC Katarina | SRB | SERBIA | ||
(143) | 5. | OBRADOVIC Anja | SRB | SERBIA | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(144) | 1. | ANDERMANN Nicolas | AUT-ERC | VIENNA | ||
(145) | 2. | KRSTIĆ Mak | BIH | BOSNIA AND HERZEGOVINA | ||
(146) | 3. | OMERAGIĆ Tarik | BIH | BOSNIA AND HERZEGOVINA | ||
(147) | 4. | KOLENC Martin | CRO-MET | ZAGREB | ||
(148) | 5. | MARTINIC Ivan | CRO-MET | ZAGREB | ||
(149) | 6. | TIMÁR Ádám | ROU | ROMANIA | ||
(150) | 7. | PINTAR SENICA Valentino | SLO | SLOVENIA | ||
(151) | 8. | BAKA Bora | SRB | SERBIA | ||
(152) | 9. | POPOVIC Miodrag | SRB | SERBIA |