XXVI. Csizmadia Ferenc Memorial Trophy - Debrecen, 25.10. - 27.10.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(2) 2.
MARUSÁKOVÁ Alexandra SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
NAGY Csaba HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(4) 2.
VARGA Miron HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(5) 3.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(6) 4.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(7) 5.
KONKOLY Áron HUN-SZKE HUN SZEGED
(8) 6.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(10) 2.
TÓTH Liza Emma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(11) 3.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(12) 4.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(13) 5.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(14) 6.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(15) 7.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(16) 8.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(17) 9.
KONKOLY Sára HUN-SZKE HUN SZEGED
(18) 10.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(19) 11.
VARGA Tirza HUN-SZKE HUN SZEGED
(20) 12.
AMSCHL Kíra HUN-TDKE HUN TATABANYA
(21) 13.
KOVÁTS Kinga HUN-TDKE HUN TATABANYA
(22) 14.
MOLNÁR Réka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(23) 15.
PÁLL  Briggita ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(24) 16.
FERENCZ Vivien ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(25) 17.
GERE CYNTHIA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(26) 18.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(27) 19.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(28) 20.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(29) 21.
LUTERÁNOVÁ Nina SVK-PRK SVK PRESOV
(30) 22.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(31) 23.
ŠEVČOVIČOVÁ Nina SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(33) 2.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(34) 3.
BODNÁR Andor HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(35) 4.
FÜSPÖK Mátyás HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(36) 5.
PISTAI Botond HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(37) 6.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(38) 7.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(39) 8.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(40) 9.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(41) 10.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(42) 11.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(43) 12.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(44) 13.
HALTRICH Sámuel HUN-TDKE HUN TATABANYA
(45) 14.
PAP Csanád HUN-TDKE HUN TATABANYA
(46) 15.
FARKAS SZÖRÉNYI Péter HUN-TKKSE HUN SZEGED
(47) 16.
ZEMANEK Ákos HUN-TKKSE HUN SZEGED
(48) 17.
DOBOS Péter ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(49) 18.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(50) 19.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(51) 20.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(53) 2.
NOVRECZKY Boglárka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(54) 3.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(55) 4.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(56) 5.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(57) 6.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(58) 7.
PALAKOVICS Fanni HUN-TDKE HUN TATABANYA
(59) 8.
TÓTH Hajnalka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(60) 9.
VANCSÓ Rebeka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(61) 10.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(62) 11.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(63) 12.
PÁLL Bernadett ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(64) 13.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(65) 14.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(66) 15.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(67) 16.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(68) 1.
BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(69) 2.
FARKAS Marcell HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(70) 3.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(71) 4.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(72) 5.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(73) 6.
GYŐRY Péter HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(74) 7.
HEMZŐ Botond HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(75) 8.
MAZÁNY Bendegúz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(76) 9.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(77) 10.
ARNÓCZKI Ádám HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(78) 11.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(79) 12.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(80) 13.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(81) 14.
NÉMETI Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(82) 15.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(83) 16.
PAULIK Marcell HUN-SZKE HUN SZEGED
(84) 17.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(85) 18.
KESZTHELYI Dávid HUN-TDKE HUN TATABANYA
(86) 19.
VÁRI Vajk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(87) 20.
GÁRDIÁN Lajos Zsombor HUN-TKKSE HUN SZEGED
(88) 21.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(89) 22.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(90) 23.
KARDA  Kristóf ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(91) 24.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(92) 25.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(93) 1.
KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(94) 2.
LEITER Zora HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(95) 3.
FÜSPÖK Janka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(96) 4.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(97) 5.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(98) 6.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(99) 7.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(100) 8.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(101) 9.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(102) 10.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(103) 11.
TÓTH Katalin HUN-SZKE HUN SZEGED
(104) 12.
FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(105) 13.
KÓTAI Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(106) 14.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(107) 1.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(108) 2.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(109) 3.
CSIZMADIA Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(110) 4.
GERECZE Ádám József HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(111) 5.
GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(112) 6.
GYŐRY Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(113) 7.
HOLÁCS Gergő HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(114) 8.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(115) 9.
ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(116) 10.
SZŰCS Márton HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(117) 11.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(118) 12.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(119) 13.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(120) 14.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(121) 15.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(122) 16.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(123) 17.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(124) 18.
ANTAL Apor ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
(125) 19.
DOBOS  Ádám ROU-FCS ROU CARTA-KARCFALVA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(126) 1.
ALBERT Viktória HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(127) 2.
CSÁSZI Henriett HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(128) 3.
PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(129) 4.
FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(130) 5.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(131) 6.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(132) 7.
NAGY Anna Kerubina HUN-MTK HUN BUDAPEST
(133) 8.
NAGY Netti HUN-MTK HUN BUDAPEST
(134) 9.
SZŐKE Petra HUN-SZKE HUN SZEGED
(135) 10.
PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(136) 11.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(137) 12.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(138) 1.
BOHN Zsombor HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(139) 2.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(140) 3.
VIDA Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(141) 4.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(142) 5.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(143) 6.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(144) 7.
LENGYEL Levente HUN-TKKSE HUN SZEGED
(145) 8.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(146) 9.
CSILLAG  Jozsef-Csongor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(147) 10.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(148) 11.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(149) 12.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(150) 13.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(151) 14.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV