Baltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
List of Entries per Category
JUNIOR G GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | BERTULYTE Beata | LTU | LITHUANIA | ||
(2) | 2. | BERTULYTE Urte | LTU | LITHUANIA | ||
(3) | 3. | KERAMINAITE Ugne | LTU | LITHUANIA | ||
(4) | 4. | KOLODIAZNAITE Emilija | LTU | LITHUANIA | ||
(5) | 5. | NARVYDAITE Ugne Marija | LTU | LITHUANIA | ||
(6) | 6. | PUCETAITE Salomeja | LTU | LITHUANIA | ||
(7) | 7. | VILKUOTYTE Ugne | LTU | LITHUANIA | ||
(8) | 8. | ZITKEVICIUTE Urte | LTU | LITHUANIA | ||
(9) | 9. | ZUKAITE Leja Eleonora | LTU | LITHUANIA | ||
(10) | 10. | VANIATKINA Uliana | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(11) | 11. | IVCHATOVA Mira | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR G BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(12) | 1. | LAIZANS Haralds Ingus | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(13) | 2. | RUDUSANS Gothards | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(14) | 3. | DAUKSAS Faustas | LTU | LITHUANIA | ||
(15) | 4. | JANKAUSKAS Kristupas | LTU | LITHUANIA | ||
(16) | 5. | JANUSKEVICIUS Benas | LTU | LITHUANIA | ||
(17) | 6. | JANUSKEVICIUS Jokubas | LTU | LITHUANIA | ||
(18) | 7. | KERSINSKAS Vygantas | LTU | LITHUANIA | ||
(19) | 8. | LATVENAS Tajus | LTU | LITHUANIA | ||
(20) | 9. | LOPECIUS Matas | LTU | LITHUANIA | ||
(21) | 10. | OGULEVICIUS Lukas | LTU | LITHUANIA | ||
(22) | 11. | PUCETA Vytenis | LTU | LITHUANIA | ||
(23) | 12. | RUDZINSKAS Vilijus | LTU | LITHUANIA | ||
(24) | 13. | TARAILA Albertas | LTU | LITHUANIA | ||
(25) | 14. | SLIVKIN ROMAN | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(26) | 15. | MIKHNO Makar | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(27) | 1. | AMELINA Maryia | BLR | BELARUS | ||
(28) | 2. | AUZIŅA Katrīne | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(29) | 3. | SLOKA Nora | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(30) | 4. | STURNIECE Emma | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(31) | 5. | SOLODOVA Iuliia | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(32) | 6. | BAUBLYTE Aiste | LTU | LITHUANIA | ||
(33) | 7. | BAUBLYTE Greta | LTU | LITHUANIA | ||
(34) | 8. | CESONYTE Irmina | LTU | LITHUANIA | ||
(35) | 9. | VELMIAKINA Diana | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(36) | 10. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(37) | 11. | SOLOVIOVA Yelyzaveta | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(38) | 12. | IVCHATOVA Marta | UKR-KYIV | KYIV | ||
(39) | 13. | KRYVOSHEIA Oleksandra | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(40) | 1. | METLA Matiss | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(41) | 2. | RUDUSANS Frederiks | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(42) | 3. | RUDZITIS Ricards Miks | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(43) | 4. | VACIETIS Edvards | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(44) | 5. | GALUSTYAN Arminas | LTU | LITHUANIA | ||
(45) | 6. | JANUSKEVICIUS Gabrielius | LTU | LITHUANIA | ||
(46) | 7. | KOMICIUS Kajus | LTU | LITHUANIA | ||
(47) | 8. | PURVINIS Audrius | LTU | LITHUANIA | ||
(48) | 9. | MAHMUDOV Alimardon | RUS-KLIN | KLIN | ||
(49) | 10. | MAHMUDOV Alisher | RUS-KLIN | KLIN | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(50) | 1. | SRETENSKA Polina | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(51) | 2. | URSTA Patricija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(52) | 3. | SELEZNOVA Sofija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(53) | 4. | ADOMAITYTE Goda | LTU | LITHUANIA | ||
(54) | 5. | BALEISYTE Ula | LTU | LITHUANIA | ||
(55) | 6. | BUDRYTE Urte | LTU | LITHUANIA | ||
(56) | 7. | POBEREZNYTE Enrika | LTU | LITHUANIA | ||
(57) | 8. | SINKEVICIUTE Aiste | LTU | LITHUANIA | ||
(58) | 9. | SOKOLOVSKYTĖ Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(59) | 10. | STANEVICIUTE Atlanta | LTU | LITHUANIA | ||
(60) | 11. | TARAILAITE Egle Noele | LTU | LITHUANIA | ||
(61) | 12. | BEREGOVAIA SOFIIA | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(62) | 13. | SHPILEVA Anastasiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(63) | 14. | SOLOVIOVA Kateryna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(64) | 15. | KRYVOSHEIA Anastasiia | UKR-KYIV | KYIV | ||
(65) | 16. | STOROZHUK (2) Amina | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(66) | 1. | GALVANOVSKIS Gatis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(67) | 2. | GASPAROVICS Alisters | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(68) | 3. | LIEPINS Ricards | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(69) | 4. | PILKA Rihards | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(70) | 5. | RUDUSANS Sebastians | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(71) | 6. | VIKSNA Raiens | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(72) | 7. | BERZINS Alekss | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(73) | 8. | KITOKS Antons | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(74) | 9. | SAFRANSKIS Timurs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(75) | 10. | BAUBLYS Jonas | LTU | LITHUANIA | ||
(76) | 11. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | LITHUANIA | ||
(77) | 12. | KOLOBOV DANIIL | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(78) | 13. | ZHUKOV Arsenii | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(79) | 1. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(80) | 2. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(81) | 3. | BIRZNIECE Anna | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(82) | 4. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(83) | 5. | JAREMINA Noela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(84) | 6. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(85) | 7. | SALMINA Kamilla | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(86) | 8. | KOVRIZKINA Viktorija | LTU | LITHUANIA | ||
(87) | 9. | LEVICKYTE Valentina | LTU | LITHUANIA | ||
(88) | 10. | LOIBAITE Agne | LTU | LITHUANIA | ||
(89) | 11. | NEVEDOMSKYTE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(90) | 12. | RAKAUSKAITE Ausrine | LTU | LITHUANIA | ||
(91) | 13. | MAZUR Hanna | POL-ORL | DUSZNIKI ZDRÓJ | ||
(92) | 14. | KHALITOVA Elizaveta | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(93) | 15. | KOKOREWA Anna | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(94) | 16. | METELKINA Mariia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(95) | 17. | SASKOVA Daria | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(96) | 18. | TOROPOVA Polina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(97) | 19. | MANOKHINA Iryna | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(98) | 1. | BERZINS Roberts | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(99) | 2. | LAIZANS Linards Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(100) | 3. | MURASKO Roberts | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(101) | 4. | RUDZITIS Emils Reinis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(102) | 5. | SAKSS Kirils | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(103) | 6. | STERNMANIS Rudolfs | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(104) | 7. | KANBERGS Valters | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(105) | 8. | SOLEICUKS Maksims | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(106) | 9. | ADOMAITIS Domantas | LTU | LITHUANIA | ||
(107) | 10. | CECH Ernestas | LTU | LITHUANIA | ||
(108) | 11. | GRIGALIUNAS Gustis | LTU | LITHUANIA | ||
(109) | 12. | PILIPENKO Ignat | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(110) | 13. | ANDREEV Ilia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(111) | 14. | FESENKO Kirill | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(112) | 15. | PETROV Arsenii | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(113) | 16. | IVCHATOV Ivan | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(114) | 1. | BAKAJA Valerija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(115) | 2. | EKERTE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(116) | 3. | GROSBERGA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(117) | 4. | JANKOVSKA Laura | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(118) | 5. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(119) | 6. | BORODOVSKA Marija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(120) | 7. | GALINA Luiza Marta | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(121) | 8. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(122) | 9. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(123) | 10. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(124) | 11. | MILAKNYTE Indre | LTU | LITHUANIA | ||
(125) | 12. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(126) | 13. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | LITHUANIA | ||
(127) | 14. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | DUSZNIKI ZDRÓJ | ||
(128) | 15. | BAKHIIA Arina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(129) | 16. | ROSHCHEKTAEVA Zhanneta | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(130) | 17. | ADAMENKO Kseniya | UKR-KYIV | KYIV | ||
(131) | 18. | SHAPRAN Oleksandra | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(132) | 1. | AMELIN Matvei | BLR | BELARUS | ||
(133) | 2. | BERZINS Ralfs | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(134) | 3. | PASTORS Karlis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(135) | 4. | STERNMANIS Maris Janis | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(136) | 5. | MAGAZEINS Patriks | LAT-KSS | JELGAVA/OZOLNIEKI/RIGA | ||
(137) | 6. | KRŪZBERGS Gustavs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(138) | 7. | NOVIKOV Petr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(139) | 8. | SNETKOV Artem | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(140) | 9. | VAREGIN Aleksandr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(141) | 10. | KHOKHELKO Tymofii | UKR-KYIV | KYIV | ||
(142) | 11. | MOROZOV (2) Yaroslav | UKR-KYIV | KYIV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(143) | 1. | SNIKERE Patricija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(144) | 1. | PUHTAJEVICS Leonids | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(145) | 2. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA |