Baltic Cup 1, Minsk, BLR, 25.10. - 27.10.2019
List of Entries per Category
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | AMELINA Maryia | BLR | BELARUS | ||
(2) | 2. | HARADNIUK Yana | BLR | BELARUS | ||
(3) | 3. | KURILO Varavara | BLR | BELARUS | ||
(4) | 4. | SHYLAVA Palina | BLR | BELARUS | ||
(5) | 5. | SHYSHKINA Kira | BLR | BELARUS | ||
(6) | 6. | SPORYSH Sofiya | BLR | BELARUS | ||
(7) | 7. | TSYHALAVA Daryna | BLR | BELARUS | ||
(8) | 8. | VINAHRADAVA Anastasiya | BLR | BELARUS | ||
(9) | 9. | VODZIANITSKAYA Varvara | BLR | BELARUS | ||
(10) | 10. | SHUNIAKOVA Hanna | BLR-ORS | ORSHA | ||
(11) | 11. | DEMIANIUK Zofia | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(12) | 12. | MACIEJEWSKA Wiktoria | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(13) | 13. | SKARŻYŃSKA Maria | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(14) | 14. | KOROSTOIANOVA Sofia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(15) | 15. | PETRICHENKO Sofia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(16) | 16. | RUDIK Daria | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(17) | 17. | SHPILEVA Anastasiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(18) | 18. | KNIAZEVA Olga | RUS-MGFSO | MOSCOW | ||
(19) | 19. | RAKITSKAIY Polina | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(20) | 20. | SOSINA Anastasiya | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(21) | 21. | FIROVA Varvara | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(22) | 22. | KOROBOVA Sofiia | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(23) | 23. | KULKOVA Diana | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(24) | 24. | ZAEDINOVA Sofya | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(25) | 25. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(26) | 26. | SOLOVIOVA Kateryna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(27) | 27. | SOLOVIOVA Yelyzaveta | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(28) | 28. | KHOKHELKO Mariia | UKR-KYIV | KYIV | ||
(29) | 29. | STOROZHUK (2) Amina | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(30) | 1. | ANDRUKEVICH Zakhar | BLR | BELARUS | ||
(31) | 2. | BOLHAU Hleb | BLR | BELARUS | ||
(32) | 3. | HANCHARYK Ivan | BLR | BELARUS | ||
(33) | 4. | HUZEYEU Rastislau | BLR | BELARUS | ||
(34) | 5. | KAMAROVSKI Nazar | BLR | BELARUS | ||
(35) | 6. | KARPOVICH Yaramir | BLR | BELARUS | ||
(36) | 7. | KISLITSYN Ilya | BLR | BELARUS | ||
(37) | 8. | KRASNENKA Yahor | BLR | BELARUS | ||
(38) | 9. | MATSIAS Aleh | BLR | BELARUS | ||
(39) | 10. | MININ Radomir | BLR | BELARUS | ||
(40) | 11. | ZHURAUSKI Maksim | BLR | BELARUS | ||
(41) | 12. | MAULEYEU Mikita | BLR-ORS | ORSHA | ||
(42) | 13. | SHEDZKO Artsiom | BLR-ORS | ORSHA | ||
(43) | 14. | SHURPAKOU Kuzma | BLR-ORS | ORSHA | ||
(44) | 15. | IZBICKI Franciszek | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(45) | 16. | ACHMETOV Amir | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(46) | 17. | KONDRATIEV Nikita | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(47) | 18. | SHCHELKUNOV Ilia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(48) | 19. | TARASOV Artem | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(49) | 20. | TERESHCHENKO Viacheslav | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(50) | 21. | TERESHCHENKO Yaroslav | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(51) | 22. | ZHUKOV Arsenii | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(52) | 23. | MAHMUDOV Alimardon | RUS-KLIN | KLIN | ||
(53) | 24. | BAZYLEV Evgeny | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(54) | 25. | KRIWZOW Saweliy | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(55) | 26. | MIKHAILOV Denis | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(56) | 27. | SLESAREW Egor | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(57) | 28. | VASILIEV Michail | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(58) | 29. | ROGOV Oleg | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(59) | 30. | SMIRNOV Nikita | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(60) | 1. | ARLOUSKAYA Valeryia | BLR | BELARUS | ||
(61) | 2. | BARADAUKA Hanna | BLR | BELARUS | ||
(62) | 3. | HALAVEN Sviatlana | BLR | BELARUS | ||
(63) | 4. | HANCHARYK Kira | BLR | BELARUS | ||
(64) | 5. | KANAPLIANIK Evialina | BLR | BELARUS | ||
(65) | 6. | KAPYTKOVA Kseniya | BLR | BELARUS | ||
(66) | 7. | KULAKOUSKAYA Elena | BLR | BELARUS | ||
(67) | 8. | RUDZINNSKAYA Alina | BLR | BELARUS | ||
(68) | 9. | SHAVROVA Zlata | BLR | BELARUS | ||
(69) | 10. | STSIAPANAVA Darya | BLR | BELARUS | ||
(70) | 11. | TARASAVA Yelizaveta | BLR | BELARUS | ||
(71) | 12. | LEVICKYTE Valentina | LTU | LITHUANIA | ||
(72) | 13. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(73) | 14. | ZAJKOWSKA Aleksandra | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(74) | 15. | MAZUR Hanna | POL | POLAND | ||
(75) | 16. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(76) | 17. | GIWER Maja | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(77) | 18. | SKRZYPKOWSKA Hanna | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(78) | 19. | ZHEREBEVA Taisiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(79) | 20. | ALIEVA Albina | RUS-MGFSO | MOSCOW | ||
(80) | 21. | GRISHINA Daria | RUS-MGFSO | MOSCOW | ||
(81) | 22. | KHALITOVA Elizaveta | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(82) | 23. | METELKINA Mariia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(83) | 24. | ROSCHEKTAEVA Stefania | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(84) | 25. | SASKOVA Daria | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(85) | 26. | TOROPOVA Polina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(86) | 27. | KORNEEWA Olga | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(87) | 28. | KOZYREVA Veronika | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(88) | 29. | TROSHKINA Elika | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(89) | 30. | ROGOVA Nadejda | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(90) | 31. | SAPOGOVA Sofiya | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(91) | 32. | AMIROVA Amaliia | RUS-UFA | UFA | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(92) | 1. | AHIYEVICH leanid | BLR | BELARUS | ||
(93) | 2. | KASAKEVICH Tsimafei | BLR | BELARUS | ||
(94) | 3. | KRAUCHANKA Dzmitry | BLR | BELARUS | ||
(95) | 4. | MAHER Matvei | BLR | BELARUS | ||
(96) | 5. | TUMASHCHENIK Iaan | BLR | BELARUS | ||
(97) | 6. | CECH Ernestas | LTU | LITHUANIA | ||
(98) | 7. | KORECKI Krzysztof | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(99) | 8. | PALENCEUSZ Dominik | POL | POLAND | ||
(100) | 9. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(101) | 10. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(102) | 11. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(103) | 12. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(104) | 13. | BELIKOV Ivan | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(105) | 14. | GORBUNCHIKOV Maksim | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(106) | 15. | KASIANOVSKI Georgii | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(107) | 16. | MESHKOV Pavel | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(108) | 17. | MINENOK Alexey | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(109) | 18. | SENNIKOV Vladimir | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(110) | 19. | IVANOV Mikhail | RUS-MGFSO | MOSCOW | ||
(111) | 20. | ANDREEV Ilia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(112) | 21. | FESENKO Kirill | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(113) | 22. | PETROV Arsenii | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(114) | 23. | KOLMYKOV Daniel | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(115) | 24. | KOZHARSKY Vladimir | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(116) | 25. | LEMESHENKOV Maksim | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(117) | 26. | MOSKVICHEV Evgeny | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(118) | 27. | KASHITSYN Zahar | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(119) | 28. | VECHKANOV Boris | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
(120) | 29. | IVCHATOV Ivan | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(121) | 1. | AUCHYNNIKAVA Katsiaryna | BLR | BELARUS | ||
(122) | 2. | BUHLAYEVA Palina | BLR | BELARUS | ||
(123) | 3. | HALUBKOVA Aliaksandra | BLR | BELARUS | ||
(124) | 4. | PAULAU Siarhei | BLR | BELARUS | ||
(125) | 5. | SHEKUNOVA Yulyana | BLR | BELARUS | ||
(126) | 6. | TSYHANOVA Darya | BLR | BELARUS | ||
(127) | 7. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(128) | 8. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(129) | 9. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(130) | 10. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(131) | 11. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(132) | 12. | GOSK Olga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(133) | 13. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(134) | 14. | MACIEJEWSKA Gabriela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(135) | 15. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(136) | 16. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(137) | 17. | POLAK Izabela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(138) | 18. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(139) | 19. | SEREDYŃSKA Anika | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(140) | 20. | SUHAK Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(141) | 21. | WORONIEWSKA Maria | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(142) | 22. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(143) | 23. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL | POLAND | ||
(144) | 24. | GRUDYSZ Malwina | POL | POLAND | ||
(145) | 25. | ORZEPOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(146) | 26. | ROSHCHEKTAEVA Zhanneta | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(147) | 27. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(148) | 1. | AMELIN Matvei | BLR | BELARUS | ||
(149) | 2. | KAMAROVSKI Yahor | BLR | BELARUS | ||
(150) | 3. | KISLITSYN Ivan | BLR | BELARUS | ||
(151) | 4. | MACHULSKI Taras | BLR | BELARUS | ||
(152) | 5. | MAKAREVICH Stanislau | BLR | BELARUS | ||
(153) | 6. | MAKSAKAU Stsiapan | BLR | BELARUS | ||
(154) | 7. | SHMYHALEU Uladzislau | BLR | BELARUS | ||
(155) | 8. | YASHKOV Ivan | BLR | BELARUS | ||
(156) | 9. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(157) | 10. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(158) | 11. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(159) | 12. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(160) | 13. | SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(161) | 14. | GRODZKI Wojciech | POL | POLAND | ||
(162) | 15. | MUCHLADO Adam | POL | POLAND | ||
(163) | 16. | RADZIEJOWSKI Andrzej | POL | POLAND | ||
(164) | 17. | NOVIKOV Petr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(165) | 18. | CHERNYAK Vladislav | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(166) | 19. | KONSTANTINOV Daniil | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(167) | 20. | KORSHAKOV Dmitriy | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(168) | 21. | SIDORENKOV Nikita | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(169) | 22. | KHOKHELKO Tymofii | UKR-KYIV | KYIV | ||
(170) | 23. | MOROZOV (2) Yaroslav | UKR-KYIV | KYIV | ||
(171) | 24. | NEVRODA Danil | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR B WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(172) | 1. | DAMBROUSKAYA YANA | BLR | BELARUS | ||
(173) | 2. | KAZLOVA Arina | BLR | BELARUS | ||
(174) | 3. | SVIRYD VOLHA | BLR | BELARUS | ||
JUNIOR B MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(175) | 1. | DZMITRYIENKA ILYA | BLR | BELARUS | ||
(176) | 2. | MIHDALIOU Mikita | BLR | BELARUS | ||
(177) | 3. | PAPOU Mikita | BLR | BELARUS | ||
(178) | 4. | RAMANAU Andrei | BLR | BELARUS | ||
(179) | 5. | SHEUCHYK Uladzimir | BLR | BELARUS | ||
(180) | 6. | SHTYRKHUNOU ULADZISLAU | BLR | BELARUS | ||
(181) | 7. | VOITOV Sergei | BLR | BELARUS | ||
(182) | 8. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA | ||
(183) | 9. | EKSTOWICZ Jakub | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
JUNIOR A WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(184) | 1. | CHYSTAYA KATSIARYNA | BLR | BELARUS | ||
(185) | 2. | SAMOILAVA ELEANORA | BLR | BELARUS | ||
(186) | 3. | SIDARENKA Daria | BLR | BELARUS | ||
(187) | 4. | MAKOVETSKA Anna | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR A MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(188) | 1. | ZHERMANAU ALIAKSANDR | BLR | BELARUS | ||
(189) | 2. | IOFIN Denys | UKR-KYIV | KYIV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(190) | 1. | IZAFATAVA HANNA | BLR | BELARUS | ||
(191) | 2. | TALAYEVA VOLHA | BLR | BELARUS | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(192) | 1. | ALIATDZINAU ARTSEM | BLR | BELARUS | ||
(193) | 2. | ARLOU HEORHI | BLR | BELARUS | ||
(194) | 3. | LAHIMAKHAU IVAN | BLR | BELARUS | ||
(195) | 4. | MIKHAILAU Uladzislau | BLR | BELARUS | ||
(196) | 5. | SLABODNIK ARTSEMI | BLR | BELARUS | ||
(197) | 6. | NIEŚCIER Karol | POL | POLAND | ||
(198) | 7. | PILNYK Vasyl | UKR-KYIV | KYIV |