ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(4) 4.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(5) 5.
DOBRÁN Réka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(6) 6.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(7) 7.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(8) 8.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(9) 9.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(10) 10.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(11) 11.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(12) 12.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(13) 13.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(14) 14.
FERENCZ Vivien ROU ROU ROMANIA
(15) 15.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(16) 16.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(17) 17.
LUTERÁNOVÁ Nina SVK-PRK SVK PRESOV
(18) 18.
MARUSÁKOVÁ Alexandra SVK-PRK SVK PRESOV
(19) 19.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(20) 20.
DEVIENNE Emily Nina SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(21) 21.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(22) 22.
BURIAK Mariia UKR-KHV UKR KHARKIV
(23) 23.
HUK Karyna UKR-KHV UKR KHARKIV
(24) 24.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(25) 25.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
(26) 26.
TELITSYNA Sofia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(27) 1.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(28) 2.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(29) 3.
KOTRCH Michal CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(30) 4.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(31) 5.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(32) 6.
VIKSNA Raiens LAT-JLSS LAT JELGAVA
(33) 7.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(34) 8.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(35) 9.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(36) 10.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(37) 11.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(38) 12.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
(39) 13.
KOVALCIK Nikolaj SVK-SKMA SVK PRESOV
(40) 14.
KOČIŠ Michal SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(41) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL SOFIA
(42) 2.
APOSTOLOVA Lora BUL-SCIS BUL SOFIA
(43) 3.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(44) 4.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(45) 5.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(46) 6.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(47) 7.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(48) 8.
NÓGRÁDI Panka HUN HUN HUNGARY
(49) 9.
SZIGETI Dóra HUN HUN HUNGARY
(50) 10.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(51) 11.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(52) 12.
TÓTH Hajnalka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(53) 13.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(54) 14.
AUZINA Karolina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(55) 15.
GELVERE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(56) 16.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(57) 17.
SMALCA Klaudija LAT-KSS LAT MARUPE
(58) 18.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(59) 19.
WAWER Michalina POL-GIZ POL GIŻYCKO
(60) 20.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(61) 21.
ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL SANOK
(62) 22.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(63) 23.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(64) 24.
MAZUR Hanna POL POL POLAND
(65) 25.
FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL OLSZTYN
(66) 26.
GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL OLSZTYN
(67) 27.
MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL OLSZTYN
(68) 28.
TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL OLSZTYN
(69) 29.
BARTA Nóra ROU ROU ROMANIA
(70) 30.
LASZLO JUDIT SARA ROU ROU ROMANIA
(71) 31.
MADARÀSZ  Timea ROU ROU ROMANIA
(72) 32.
PUSTOVALOVA Julia RUS-KLIN RUS KLIN
(73) 33.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
(74) 34.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(75) 35.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(76) 36.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(77) 37.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(78) 38.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(79) 39.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
(80) 40.
CHERKASOVA Oleksandra UKR-KHV UKR KHARKIV
(81) 41.
DEMOCHKO Diana UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(83) 2.
KRASTEV Daniel BUL-SCIS BUL SOFIA
(84) 3.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(85) 4.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(86) 5.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(87) 6.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(88) 7.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(89) 8.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(90) 9.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(91) 10.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(92) 11.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(93) 12.
BERZINS Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(94) 13.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(95) 14.
MURASKO Roberts LAT-JLSS LAT JELGAVA
(96) 15.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(97) 16.
SAUDINS Rodrigo LAT-JLSS LAT JELGAVA
(98) 17.
STERNMANIS Rudolfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(99) 18.
LEGZDINS Hugo LAT-KSS LAT MARUPE
(100) 19.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(101) 20.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(102) 21.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(103) 22.
STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL GIŻYCKO
(104) 23.
PALENCEUSZ Dominik POL POL POLAND
(105) 24.
RICHTER Aleksander POL-WMKS POL OLSZTYN
(106) 25.
ALESHNIKOV Pavel RUS-KLIN RUS KLIN
(107) 26.
AMIRKHANOV Tagir RUS-UFA RUS UFA
(108) 27.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(109) 28.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(110) 29.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(111) 30.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(112) 31.
MELNYK Volodymyr UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(113) 1.
LE Annie AUS-SYD AUS SYDNEY
(114) 2.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(115) 3.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(116) 4.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(117) 5.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(118) 6.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(119) 7.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(120) 8.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(121) 9.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(122) 10.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(123) 11.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(124) 12.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(125) 13.
KORMÁNYOS Nina HUN HUN HUNGARY
(126) 14.
SCHÖNBORN Melinda HUN HUN HUNGARY
(127) 15.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(128) 16.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN HUN HUNGARY
(129) 17.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(130) 18.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(131) 19.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(132) 20.
EKERTE Paula LAT-JLSS LAT JELGAVA
(133) 21.
GROSBERGA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(134) 22.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(135) 23.
KUCINA Ance LAT-JLSS LAT JELGAVA
(136) 24.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(137) 25.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(138) 26.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(139) 27.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(140) 28.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(141) 29.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(142) 30.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(143) 31.
BILLER Weronika POL-GIZ POL GIŻYCKO
(144) 32.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(145) 33.
GRYGORUK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(146) 34.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(147) 35.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(148) 36.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(149) 37.
ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL BIALYSTOK
(150) 38.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(151) 39.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(152) 40.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(153) 41.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(154) 42.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(155) 43.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL POL POLAND
(156) 44.
GRUDYSZ Malwina POL POL POLAND
(157) 45.
ORZEPOWSKA Hanna POL POL POLAND
(158) 46.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(159) 47.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(160) 48.
LESKOVA Radovana SVK-SKMA SVK PRESOV
(161) 49.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(162) 50.
SELIUKOVA Myroslava UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(163) 1.
LEE Huiwon AUS-SYD AUS SYDNEY
(164) 2.
YOO Ihan AUS-SYD AUS SYDNEY
(165) 3.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(166) 4.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(167) 5.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(168) 6.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(169) 7.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(170) 8.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(171) 9.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(172) 10.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(173) 11.
GERECZE Ádám József HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(174) 12.
GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(175) 13.
GYŐRY Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(176) 14.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(177) 15.
ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(178) 16.
CSIZMADIA Márk HUN HUN HUNGARY
(179) 17.
CZANK-VARGA Benjámin HUN HUN HUNGARY
(180) 18.
SZILÁGYI Ábel HUN HUN HUNGARY
(181) 19.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(182) 20.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(183) 21.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(184) 22.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(185) 23.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(186) 24.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(187) 25.
SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL GIŻYCKO
(188) 26.
DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL BIALYSTOK
(189) 27.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(190) 28.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(191) 29.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(192) 30.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(193) 31.
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-JUV POL BIALYSTOK
(194) 32.
BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(195) 33.
GRODZKI Wojciech POL POL POLAND
(196) 34.
MUCHLADO Adam POL POL POLAND
(197) 35.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL POL POLAND
(198) 36.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(199) 37.
BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(200) 38.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(201) 39.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(202) 40.
BERGIN Daniil UKR-KHV UKR KHARKIV
(203) 41.
TOPCHII Maksym UKR-KHV UKR KHARKIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(204) 1.
LE Anna AUS-SYD AUS SYDNEY
(205) 2.
DZHUSTROVA Lilia BUL BUL BULGARIA
(206) 3.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(207) 4.
PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(208) 5.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(209) 6.
NAGY Netti HUN-MTK HUN BUDAPEST
(210) 7.
PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN SZEGED
(211) 8.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(212) 9.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(213) 10.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(214) 11.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(215) 12.
CHERVENKO Viktoriia UKR-KHV UKR KHARKIV
(216) 13.
DUBROVA Uliana UKR-KHV UKR KHARKIV
(217) 14.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
(218) 15.
REPETSKA Svitlana UKR-KHV UKR KHARKIV
(219) 16.
STARCHENKO Mariia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(220) 1.
CULLEN Luke AUS-SYD AUS SYDNEY
(221) 2.
SHEARER-HAWKINS Aidan AUS-SYD AUS SYDNEY
(222) 3.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(223) 4.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(224) 5.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(225) 6.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(226) 7.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(227) 8.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(228) 9.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(229) 10.
GAL Vid SLO SLO SLOVENIA
(230) 11.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(231) 12.
HUŇADY Jakub SVK-PRK SVK PRESOV
(232) 13.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
(233) 14.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV
(234) 15.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(235) 16.
MOSHENSKYI Bohdan UKR-KHV UKR KHARKIV