ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR D GIRLS HEATS 500 m | |||||||
RACE: 118 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 185. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | 49.657 | ||
2 | (5) | 160. | BARTA Nóra | ROU | 50.290 | ||
3 | (4) | 156. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 56.913 | ||
- | (1) | 87. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | - | false start->to B | |
- | (3) | 166. | AMIROVA Amaliia | RUS-UFA | - | false start->to B | |
RACE: 119 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 76. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | 51.277 | ||
2 | (4) | 15. | SMOGAR Patricia | CRO | 51.759 | ||
3 | (3) | 187. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 51.848 | ||
4 | (2) | 10. | APOSTOLOVA Lora | BUL-SCIS | 1:06.155 | ||
RACE: 120 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 33. | VÉGI Diána Laura | HUN-DJKSE | 52.437 | ||
2 | (3) | 74. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | 54.143 | ||
3 | (4) | 188. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | 55.533 | ||
4 | (5) | 86. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | NO TIME | finished | |
- | (2) | 50. | SZIGETI Dóra | HUN | - | impeding->to B | |
RACE: 121 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 149. | MAZUR Hanna | POL | 49.933 | ||
2 | (4) | 204. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 52.518 | ||
3 | (3) | 75. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | 54.576 | ||
4 | (1) | 162. | MADARÀSZ Timea | ROU | 54.948 | ||
5 | (5) | 132. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 1:02.229 | ||
RACE: 122 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 49. | NÓGRÁDI Panka | HUN | 49.335 | ||
2 | (5) | 186. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 50.867 | ||
3 | (1) | 109. | LEVICKYTE Valentina | LTU | 51.414 | ||
4 | (4) | 203. | CHERKASOVA Oleksandra | UKR-KHV | 52.683 | ||
5 | (2) | 154. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 1:07.755 | ||
RACE: 123 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 104. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | 51.294 | ||
2 | (2) | 113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 51.406 | ||
3 | (3) | 155. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:06.943 | ||
4 | (4) | 136. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:08.543 | ||
5 | (1) | 168. | ŠPAN Dina | SLO | NO TIME | finished | |
RACE: 124 HEAT: 7 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 29. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | 52.715 | ||
2 | (4) | 161. | LASZLO Judit Sara | ROU | 56.555 | ||
3 | (1) | 131. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 56.852 | ||
4 | (2) | 99. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | 58.395 | ||
5 | (5) | 85. | AUZINA Karolina | LAT-JLSS | 59.502 | ||
RACE: 125 HEAT: 8 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 164. | PUSTOVALOVA Julia | RUS-KLIN | 49.989 | ||
2 | (5) | 58. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | 53.203 | ||
3 | (1) | 144. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 54.306 | ||
4 | (3) | 11. | STOYANOVA Sonya | BUL-SCIS | 54.499 | ||
5 | (4) | 157. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:07.323 | ||
JUNIOR D GIRLS QUARTER-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 186 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 86. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | 53.694 | ||
2 | (1) | 188. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | 55.804 | ||
3 | (2) | 131. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 56.721 | ||
4 | (3) | 85. | AUZINA Karolina | LAT-JLSS | 59.457 | ||
RACE: 187 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 136. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 52.406 | ||
2 | (1) | 75. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | 55.397 | ||
3 | (3) | 132. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 1:00.788 | ||
4 | (2) | 156. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 1:01.651 | ||
RACE: 188 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 50. | SZIGETI Dóra | HUN | 50.999 | ||
2 | (1) | 144. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 54.336 | ||
3 | (2) | 10. | APOSTOLOVA Lora | BUL-SCIS | 1:01.812 | ||
4 | (4) | 157. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:03.828 | ||
5 | (3) | 155. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:06.134 | ||
RACE: 189 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 187. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 53.413 | ||
2 | (2) | 203. | CHERKASOVA Oleksandra | UKR-KHV | 53.594 | ||
3 | (5) | 87. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | 53.754 | ||
4 | (3) | 99. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | 58.879 | ||
5 | (4) | 154. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 1:05.232 | ||
RACE: 190 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 162. | MADARÀSZ Timea | ROU | 55.802 | ||
2 | (4) | 168. | ŠPAN Dina | SLO | 1:03.106 | ||
3 | (2) | 11. | STOYANOVA Sonya | BUL-SCIS | 1:11.694 | ||
4 | (1) | 109. | LEVICKYTE Valentina | LTU | 1:14.447 | advanced->to C | |
- | (5) | 166. | AMIROVA Amaliia | RUS-UFA | - | impeding->to B | |
RACE: 191 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 76. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | 50.418 | ||
2 | (1) | 164. | PUSTOVALOVA Julia | RUS-KLIN | 50.457 | ||
3 | (3) | 15. | SMOGAR Patricia | CRO | 50.586 | ||
4 | (4) | 204. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 51.035 | ||
RACE: 192 HEAT: 7 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 149. | MAZUR Hanna | POL | 49.589 | ||
2 | (3) | 113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 49.999 | ||
3 | (2) | 104. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | 50.434 | ||
4 | (4) | 58. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | 51.800 | ||
RACE: 193 HEAT: 8 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 185. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | 50.238 | ||
2 | (2) | 186. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 50.347 | ||
3 | (3) | 33. | VÉGI Diána Laura | HUN-DJKSE | 50.908 | ||
4 | (4) | 74. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | 53.642 | ||
RACE: 194 HEAT: 9 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 49. | NÓGRÁDI Panka | HUN | 48.927 | ||
2 | (3) | 29. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | 50.154 | ||
3 | (2) | 160. | BARTA Nóra | ROU | 51.201 | ||
4 | (4) | 161. | LASZLO Judit Sara | ROU | 57.501 | ||
JUNIOR D GIRLS SEMI-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 218 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 132. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 1:01.580 | ||
2 | (3) | 157. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:04.439 | ||
3 | (4) | 155. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:05.553 | ||
4 | (2) | 10. | APOSTOLOVA Lora | BUL-SCIS | 1:07.559 | ||
RACE: 219 HEAT: 2 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 87. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | 53.479 | ||
2 | (4) | 11. | STOYANOVA Sonya | BUL-SCIS | 54.775 | ||
3 | (3) | 154. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 1:04.809 | ||
4 | (2) | 85. | AUZINA Karolina | LAT-JLSS | 1:10.214 | ||
RACE: 220 HEAT: 3 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 156. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 58.542 | ||
2 | (1) | 131. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 58.630 | ||
3 | (2) | 99. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | 58.853 | ||
- | (4) | 166. | AMIROVA Amaliia | RUS-UFA | seeded | ||
RACE: 221 HEAT: 4 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 168. | ŠPAN Dina | SLO | 50.297 | ||
2 | (1) | 136. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 51.183 | ||
3 | (6) | 109. | LEVICKYTE Valentina | LTU | 52.641 | ||
4 | (2) | 86. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | 52.926 | ||
5 | (4) | 75. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | 54.385 | ||
6 | (3) | 144. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 54.539 | ||
RACE: 222 HEAT: 5 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 50. | SZIGETI Dóra | HUN | 50.575 | ||
2 | (2) | 187. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 52.110 | ||
3 | (3) | 203. | CHERKASOVA Oleksandra | UKR-KHV | 53.206 | ||
4 | (5) | 188. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | 54.421 | ||
5 | (4) | 162. | MADARÀSZ Timea | ROU | 54.453 | ||
RACE: 223 HEAT: 6 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 160. | BARTA Nóra | ROU | 51.209 | addTo.->to B | |
2 | (1) | 33. | VÉGI Diána Laura | HUN-DJKSE | 51.338 | ||
3 | (3) | 58. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | 51.754 | ||
4 | (4) | 74. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | 53.976 | ||
RACE: 224 HEAT: 7 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 104. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | 50.390 | addTo.->to B | |
2 | (2) | 15. | SMOGAR Patricia | CRO | 51.008 | ||
3 | (3) | 204. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 51.218 | ||
4 | (4) | 161. | LASZLO Judit Sara | ROU | 58.064 | ||
RACE: 225 HEAT: 8 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 149. | MAZUR Hanna | POL | 49.505 | ||
2 | (4) | 185. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | 49.606 | ||
3 | (3) | 29. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | 49.712 | ||
4 | (2) | 113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | NO TIME | finished | |
RACE: 226 HEAT: 9 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 49. | NÓGRÁDI Panka | HUN | 49.232 | ||
2 | (2) | 186. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 50.328 | ||
- | (3) | 76. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | - | impeding->to C | |
- | (4) | 164. | PUSTOVALOVA Julia | RUS-KLIN | - | false start->to C | |
JUNIOR D GIRLS FINAL 500 m | |||||||
RACE: 253 HEAT: 1 GROUP: I Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 85. | AUZINA Karolina | LAT-JLSS | 58.976 | ||
2 | (1) | 10. | APOSTOLOVA Lora | BUL-SCIS | 1:04.772 | ||
RACE: 254 HEAT: 2 GROUP: H Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 99. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | 57.319 | ||
2 | (1) | 131. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 57.370 | ||
3 | (3) | 157. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 1:05.354 | ||
4 | (4) | 154. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 1:05.491 | ||
5 | (5) | 155. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 1:06.321 | ||
RACE: 255 HEAT: 3 GROUP: G Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 87. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | 52.975 | ||
2 | (3) | 11. | STOYANOVA Sonya | BUL-SCIS | 53.916 | ||
3 | (4) | 156. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 57.385 | ||
4 | (5) | 132. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 1:02.716 | ||
- | (1) | 166. | AMIROVA Amaliia | RUS-UFA | - | yellow card | |
RACE: 256 HEAT: 4 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 86. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | 53.536 | ||
2 | (2) | 203. | CHERKASOVA Oleksandra | UKR-KHV | 53.658 | ||
3 | (5) | 162. | MADARÀSZ Timea | ROU | 53.830 | ||
4 | (3) | 75. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | 54.620 | ||
5 | (4) | 188. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | 54.678 | ||
6 | (6) | 144. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 54.853 | ||
RACE: 257 HEAT: 5 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 50. | SZIGETI Dóra | HUN | 49.540 | ||
2 | (1) | 168. | ŠPAN Dina | SLO | 49.655 | ||
3 | (4) | 187. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 51.932 | ||
4 | (5) | 109. | LEVICKYTE Valentina | LTU | 52.263 | ||
5 | (3) | 136. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:13.545 | ||
RACE: 258 HEAT: 6 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 58. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | 51.943 | ||
2 | (1) | 204. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 52.057 | ||
3 | (3) | 74. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | 53.652 | ||
4 | (4) | 161. | LASZLO Judit Sara | ROU | 57.214 | ||
RACE: 259 HEAT: 7 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 164. | PUSTOVALOVA Julia | RUS-KLIN | 49.848 | ||
3 | (2) | 33. | VÉGI Diána Laura | HUN-DJKSE | 51.269 | ||
4 | (1) | 15. | SMOGAR Patricia | CRO | 1:10.983 | ||
- | (4) | 76. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | - | yellow card | |
RACE: 260 HEAT: 8 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 29. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | 50.560 | ||
2 | (2) | 160. | BARTA Nóra | ROU | 51.012 | ||
3 | (3) | 104. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | 51.092 | ||
4 | (4) | 113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 51.112 | ||
RACE: 261 HEAT: 9 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 185. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | 48.874 | ||
2 | (4) | 186. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 50.758 | ||
3 | (2) | 149. | MAZUR Hanna | POL | 1:24.792 | ||
- | (1) | 49. | NÓGRÁDI Panka | HUN | - | impeding |
ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019
Distance Classification
JUNIOR D GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAL | ||||||||||
1. | A | 1. | 185. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | 34 | 1 | 0:48.874 | ||
2. | A | 2. | 186. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | 21 | 2 | 0:50.328 | ||
3. | A | 3. | 149. | MAZUR Hanna | POL | 13 | 3 | 0:49.505 | ||
4. | A | - | 49. | NÓGRÁDI Panka | HUN | 5 | 4 | 0:48.927 | ||
5. | B | 1. | 29. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | 5 | 5 | 0:49.712 | ||
6. | B | 2. | 160. | BARTA Nóra | ROU | 3 | 6 | 0:50.290 | ||
7. | B | 3. | 104. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | 2 | 7 | 0:50.390 | ||
8. | B | 4. | 113. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1 | 8 | 0:49.999 | ||
9. | C | 1. | 164. | PUSTOVALOVA Julia | RUS-KLIN | 9 | 0:49.848 | |||
10. | C | 3. | 33. | VÉGI Diána Laura | HUN-DJKSE | 10 | 0:50.908 | |||
11. | C | 4. | 15. | SMOGAR Patricia | CRO | 11 | 0:50.586 | |||
12. | D | 1. | 58. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | 12 | 0:51.754 | |||
13. | D | 2. | 204. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | 13 | 0:51.035 | |||
14. | D | 3. | 74. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | 14 | 0:53.642 | |||
15. | D | 4. | 161. | LASZLO Judit Sara | ROU | 15 | 0:56.555 | |||
16. | E | 1. | 50. | SZIGETI Dóra | HUN | 16 | 0:49.540 | |||
17. | E | 2. | 168. | ŠPAN Dina | SLO | 17 | 0:49.655 | |||
18. | E | 3. | 187. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | 18 | 0:51.848 | |||
19. | E | 4. | 109. | LEVICKYTE Valentina | LTU | 19 | 0:51.414 | |||
20. | E | 5. | 136. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 20 | 0:51.183 | |||
21. | F | 1. | 86. | GELVERE Paula | LAT-JLSS | 21 | 0:52.926 | |||
22. | F | 2. | 203. | CHERKASOVA Oleksandra | UKR-KHV | 22 | 0:52.683 | |||
23. | F | 3. | 162. | MADARÀSZ Timea | ROU | 23 | 0:53.830 | |||
24. | F | 4. | 75. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | 24 | 0:54.385 | |||
25. | F | 5. | 188. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | 25 | 0:54.421 | |||
26. | F | 6. | 144. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 26 | 0:54.306 | |||
27. | G | 1. | 87. | GINTERE Madara | LAT-JLSS | 27 | 0:52.975 | |||
28. | G | 2. | 11. | STOYANOVA Sonya | BUL-SCIS | 28 | 0:53.916 | |||
29. | G | 3. | 156. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | 29 | 0:56.913 | |||
30. | G | 4. | 132. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | 30 | 1:00.788 | |||
31. | H | 1. | 99. | SMALCA Klaudija | LAT-KSS | 31 | 0:57.319 | |||
32. | H | 2. | 131. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | 32 | 0:56.721 | |||
33. | H | 3. | 157. | TYBORSKA Amelia | POL-WMKS | 33 | 1:03.828 | |||
34. | H | 4. | 154. | FIEDOROWICZ Janina | POL-WMKS | 34 | 1:04.809 | |||
35. | H | 5. | 155. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 35 | 1:05.553 | |||
36. | I | 1. | 85. | AUZINA Karolina | LAT-JLSS | 36 | 0:58.976 | |||
37. | I | 2. | 10. | APOSTOLOVA Lora | BUL-SCIS | 37 | 1:01.812 | |||
HEATS | ||||||||||
- | 76. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | 38 | ----- | |||||
- | 166. | AMIROVA Amaliia | RUS-UFA | 39 | ----- |