ISU Junior Challenge Series 2, Bialystok,POL Live Stream [i], 22.11. - 24.11.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(2) 2.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(3) 3.
SUPRONIK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(4) 4.
ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(5) 5.
KOGUT Julia POL-MOSIR POL SANOK
(6) 6.
ROCKA Maja POL-MOSIR POL SANOK
(7) 7.
LIETZAU Nicole POL-OLIGDA POL GDAŃSK
(8) 8.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(9) 9.
NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL ELBLAG
(10) 10.
BRZOZOWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(11) 11.
BUZUN  Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(12) 12.
DASZUTA Daria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(13) 13.
DEMIANIUK Zofia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(14) 14.
DRĄGOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(15) 15.
FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(16) 16.
FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(17) 17.
GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(18) 18.
HARASIMCZUK Oliwia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(19) 19.
KORCZAK Julia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(20) 20.
MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(21) 21.
MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(22) 22.
MALINOWSKA Małgorzata POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(23) 23.
MIEZIO Zofia POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(24) 24.
RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(25) 25.
RUTKOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(26) 26.
SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(27) 27.
ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(28) 28.
ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(29) 29.
SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(30) 30.
ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(31) 31.
ZALEWSKA Judyta POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(32) 32.
CHARKIEWICZ Nikola POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(33) 33.
DYBIEC kinga POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(34) 34.
GIWER Maja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(35) 35.
KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(36) 36.
KANIA Milena POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(37) 37.
PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(38) 38.
PERKOWSKA Dominika POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(39) 39.
POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(40) 40.
SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(41) 41.
SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(42) 42.
WOŹNIEWSKA Laura POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(43) 43.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(44) 1.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(45) 2.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(46) 3.
KORECKI Krzysztof POL-JUV POL BIALYSTOK
(47) 4.
MAKUCH Adam POL-JUV POL BIALYSTOK
(48) 5.
PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL BIALYSTOK
(49) 6.
KRAUSE Michał POL-ORZEL POL ELBLAG
(50) 7.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(51) 8.
ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(52) 9.
DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(53) 10.
GŁOWACKI Karol POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(54) 11.
KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(55) 12.
MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(56) 13.
MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(57) 14.
MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(58) 15.
MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL BIALYSTOK
(59) 16.
CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(60) 17.
IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(61) 18.
JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(62) 19.
KONDRATOWICZ Oskar POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(63) 20.
KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(64) 21.
MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(65) 22.
PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(66) 23.
POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL BIALYSTOK
(67) 24.
SAWICKI Albert POL-UKSSB POL BIALYSTOK
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(68) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE CZE CZECH REPUBLIC
(69) 2.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(70) 3.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(71) 4.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(72) 5.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(73) 6.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(74) 7.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(75) 8.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(76) 9.
VALKAUSKAITE Kamile LTU LTU LITHUANIA
(77) 10.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(78) 11.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(79) 12.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(80) 13.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(81) 14.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(82) 15.
GRYGORUK Magda POL-JUV POL BIALYSTOK
(83) 16.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(84) 17.
ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL BIALYSTOK
(85) 18.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(86) 19.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(87) 20.
POLAK Izabela POL-JUV POL BIALYSTOK
(88) 21.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(89) 22.
SEREDYŃSKA Anika POL-JUV POL BIALYSTOK
(90) 23.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(91) 24.
WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL BIALYSTOK
(92) 25.
ZACHOWICZ Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(93) 26.
ŁOKIĆ Pola POL-JUV POL BIALYSTOK
(94) 27.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(95) 28.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(96) 29.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(97) 30.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(98) 31.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(99) 32.
KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL GDANSK
(100) 33.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(101) 1.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(102) 2.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(103) 3.
DAWIDOWSKI Kamil POL-JUV POL BIALYSTOK
(104) 4.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(105) 5.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(106) 6.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(107) 7.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(108) 8.
POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(109) 9.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(110) 10.
SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-JUV POL BIALYSTOK
(111) 11.
DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL GDANSK
(112) 12.
DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL GDANSK
(113) 13.
POSASHKOV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(114) 14.
VAREGIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(115) 1.
DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR BELARUS
(116) 2.
KAZLOVA Arina BLR BLR BELARUS
(117) 3.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(118) 4.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(119) 5.
ALBERT Viktória HUN HUN HUNGARY
(120) 6.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(121) 7.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(122) 8.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(123) 9.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(124) 10.
NAGY Anna Kerubina HUN-MTK HUN BUDAPEST
(125) 11.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(126) 12.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(127) 13.
LISEK Aleksandra POL-AZSO POL OPOLE
(128) 14.
KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(129) 15.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(130) 16.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(131) 17.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(132) 18.
CZABAN Aleksandra POL POL POLAND
(133) 19.
DOBOSZ Maria POL POL POLAND
(134) 20.
ŚLIŻEWSKA Sara POL POL POLAND
(135) 21.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(136) 22.
TYLMAN Kamila POL POL POLAND
(137) 23.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(138) 24.
KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL GDANSK
(139) 25.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(140) 26.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(141) 27.
BAKHIIA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(142) 28.
GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(143) 29.
POPKOVA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(144) 30.
SEREDA Anastasia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(145) 31.
ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(146) 32.
ZHEGANOVA Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(147) 33.
EVLOEVA Alina RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(148) 34.
SOLIANKINA Ksenia RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(149) 35.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(150) 1.
POON Vicko AUS-SYD AUS SYDNEY
(151) 2.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(152) 3.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(153) 4.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(154) 5.
MIGDALEOV Mikita BLR BLR BELARUS
(155) 6.
SHEUCHYK Uladzimir BLR BLR BELARUS
(156) 7.
SHTYRKHUNOU ULADZISLAU BLR BLR BELARUS
(157) 8.
KALCHEV Lyubomir BUL-ICP BUL SOFIA
(158) 9.
JÁSZAPÁTI Péter HUN HUN HUNGARY
(159) 10.
KRAUSZ Ármin HUN HUN HUNGARY
(160) 11.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(161) 12.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN HUN HUNGARY
(162) 13.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(163) 14.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(164) 15.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(165) 16.
HYJEK Szymon POL-AZSO POL OPOLE
(166) 17.
EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL GIŻYCKO
(167) 18.
BIELECKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(168) 19.
FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL BIALYSTOK
(169) 20.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(170) 21.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(171) 22.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(172) 23.
NIEWIŃSKI Michał POL POL POLAND
(173) 24.
ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL GDANSK
(174) 25.
BEREGOVOJ Dmitrij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(175) 26.
KHODUS ALEKSEY RUS-KAL RUS KALININGRAD
(176) 27.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(177) 28.
SUKHORUKOV DANIL RUS-KAL RUS KALININGRAD
(178) 29.
PETRUSHENKOV Egor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(179) 30.
SHEVELEV Maxim RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(180) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(181) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(182) 3.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(183) 4.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(184) 5.
NAGY Netti HUN-MTK HUN BUDAPEST
(185) 6.
TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL OPOLE
(186) 7.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(187) 8.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(188) 9.
STEKLENEVA EKATERINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(189) 10.
EFIMOVA KARINA RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(190) 11.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(191) 12.
KHOCHYNA Sofiia UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(192) 1.
BLUNDEN Denali AUS-SYD AUS SYDNEY
(193) 2.
LAM Edison AUS-SYD AUS SYDNEY
(194) 3.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(195) 4.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(196) 5.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(197) 6.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(198) 7.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(199) 8.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(200) 9.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(201) 10.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(202) 11.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(203) 12.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(204) 13.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(205) 14.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(206) 15.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(207) 16.
WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL BIALYSTOK
(208) 17.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(209) 18.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(210) 19.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(211) 20.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(212) 21.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(213) 22.
VOLKOV DANILA RUS-TVER RUS TVER/RUSSIA
(214) 23.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(215) 24.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(216) 1.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(217) 2.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(218) 3.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(219) 4.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(220) 5.
WILGA Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(221) 6.
MIŁKOWSKA Karolina POL POL POLAND
(222) 7.
MIGUNOVA Anastasiia RUS-UFA RUS UFA
(223) 8.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(224) 9.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(225) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(226) 2.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(227) 3.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(228) 4.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(229) 5.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(230) 6.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(231) 7.
LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR BELARUS
(232) 8.
MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(233) 9.
SLABODNIK Artsemi BLR BLR BELARUS
(234) 10.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(235) 11.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(236) 12.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(237) 13.
VIGANTS Endijs LAT LAT LATVIA
(238) 14.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(239) 15.
HYDZIK Sebastian POL POL POLAND
(240) 16.
NIEŚCIER Karol POL POL POLAND
(241) 17.
WILCZYK Szymon POL POL POLAND
(242) 18.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(243) 19.
PILNYK Vasyl UKR-KYIV UKR KYIV