ISU Junior Challenge Series 2, Bialystok,POL Live Stream [i], 22.11. - 24.11.2019
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS HEATS 1500 m | |||||||
RACE: 12 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 2:47.103 | ||
2 | (4) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 2:47.417 | ||
3 | (5) | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 2:47.549 | ||
4 | (7) | 123. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 2:54.843 | ||
5 | (2) | 91. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 2:56.085 | ||
6 | (6) | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 3:13.817 | ||
7 | (3) | 87. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 3:15.944 | ||
RACE: 13 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 2:48.624 | ||
2 | (5) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 2:50.653 | ||
3 | (2) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 2:52.299 | ||
4 | (6) | 116. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | 3:00.816 | ||
5 | (4) | 145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 3:02.730 | ||
6 | (1) | 95. | POLAK Izabela | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 14 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 2:46.757 | ||
2 | (3) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 2:47.018 | ||
3 | (2) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 2:47.773 | ||
4 | (5) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 2:52.162 | ||
5 | (1) | 90. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | NO TIME | finished | |
5 | (4) | 74. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | NO TIME | finished | |
RACE: 15 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 2:51.688 | ||
2 | (4) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 2:51.823 | ||
3 | (6) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 2:52.281 | ||
4 | (1) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 2:53.845 | ||
5 | (5) | 72. | MILAKNYTE Indre | LTU | 2:56.929 | ||
6 | (3) | 97. | SEREDYŃSKA Anika | POL-JUV | 3:06.600 | ||
JUNIOR C GIRLS SEMI-FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 21 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 2:39.496 | ||
2 | (5) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 2:39.592 | ||
3 | (3) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 2:40.505 | ||
4 | (2) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 2:41.739 | ||
5 | (1) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 2:41.772 | ||
6 | (7) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 2:42.860 | ||
7 | (6) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 2:49.938 | ||
RACE: 22 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 2:37.279 | ||
2 | (4) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 2:37.303 | ||
3 | (5) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 2:40.213 | ||
4 | (7) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 2:40.807 | ||
5 | (3) | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 2:48.423 | ||
6 | (6) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 3:23.497 | ||
- | (2) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | - | impeding | |
JUNIOR C GIRLS FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 28 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 2:32.426 | ||
2 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 2:32.590 | ||
3 | (3) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 2:34.571 | ||
4 | (7) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 2:35.981 | ||
5 | (5) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 2:36.560 | ||
6 | (6) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 2:36.772 | ||
7 | (4) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 2:43.234 | ||
2. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS HEATS 500 m | |||||||
RACE: 127 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 51.412 | ||
2 | (2) | 74. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | 52.793 | ||
3 | (3) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:06.156 | ||
4 | (1) | 95. | POLAK Izabela | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 128 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 50.874 | ||
2 | (2) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 55.866 | ||
3 | (3) | 116. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | 1:08.294 | ||
RACE: 129 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 50.724 | ||
2 | (3) | 87. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 51.217 | ||
3 | (1) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 51.857 | ||
4 | (2) | 145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 55.594 | ||
RACE: 130 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 49.328 | ||
2 | (1) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 49.392 | ||
3 | (2) | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 50.551 | ||
4 | (4) | 90. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | 52.962 | ||
RACE: 131 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 50.078 | ||
2 | (3) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 50.180 | ||
3 | (2) | 72. | MILAKNYTE Indre | LTU | 53.284 | ||
RACE: 132 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 50.388 | ||
2 | (1) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 52.406 | ||
3 | (2) | 91. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 52.615 | ||
4 | (4) | 97. | SEREDYŃSKA Anika | POL-JUV | 58.191 | ||
RACE: 133 HEAT: 7 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 49.350 | ||
2 | (1) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 50.215 | ||
3 | (2) | 123. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 55.518 | ||
JUNIOR C GIRLS QUARTER-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 142 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 49.912 | ||
2 | (3) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 51.851 | ||
3 | (2) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 51.908 | ||
4 | (4) | 74. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | 52.371 | ||
RACE: 143 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 48.456 | ||
2 | (1) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 49.846 | ||
3 | (3) | 87. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 50.563 | ||
4 | (2) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 50.574 | ||
RACE: 144 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 48.408 | ||
2 | (2) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 48.719 | ||
3 | (3) | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 50.632 | ||
4 | (4) | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 51.145 | ||
RACE: 145 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 49.693 | ||
2 | (1) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 50.124 | ||
3 | (4) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 52.046 | ||
4 | (3) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | NO TIME | finished | |
JUNIOR C GIRLS SEMI-FINAL 500 m | |||||||
RACE: 154 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 49.297 | ||
2 | (2) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 50.571 | ||
3 | (3) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | NO TIME | finished | |
- | (4) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | - | no finish->to C | |
RACE: 155 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 48.284 | ||
2 | (2) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 48.456 | ||
3 | (4) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 52.483 | ||
4 | (3) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 55.541 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAL 500 m | |||||||
RACE: 174 HEAT: 1 GROUP: F Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 90. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | 52.548 | ||
2 | (4) | 116. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | 52.551 | ||
3 | (2) | 145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 56.138 | ||
4 | (3) | 97. | SEREDYŃSKA Anika | POL-JUV | 56.555 | ||
5 | (5) | 95. | POLAK Izabela | POL-JUV | 57.790 | ||
RACE: 175 HEAT: 2 GROUP: E Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 51.058 | ||
2 | (2) | 72. | MILAKNYTE Indre | LTU | 52.266 | ||
3 | (1) | 91. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 52.380 | ||
4 | (3) | 123. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 54.578 | ||
RACE: 176 HEAT: 3 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 51.266 | ||
2 | (3) | 74. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | 52.220 | ||
3 | (1) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:17.984 | ||
4 | (4) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | NO TIME | finished | |
RACE: 177 HEAT: 4 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 87. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 51.401 | ||
2 | (2) | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 51.500 | ||
3 | (3) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 53.341 | ||
4 | (4) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 1:06.261 | ||
- | (5) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | - | yellow card | |
RACE: 178 HEAT: 5 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 51.708 | ||
2 | (2) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 51.776 | ||
3 | (3) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:17.883 | ||
RACE: 179 HEAT: 6 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 48.054 | ||
2 | (2) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 48.098 | ||
3 | (3) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 48.241 | ||
4 | (4) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 1:12.466 | ||
3. Distance | |||||||
JUNIOR C GIRLS HEATS 1000 m | |||||||
RACE: 195 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1:46.492 | ||
2 | (6) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:47.161 | ||
3 | (1) | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 1:47.277 | ||
4 | (3) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 1:48.413 | ||
5 | (7) | 123. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 1:55.505 | ||
6 | (5) | 145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:56.365 | ||
7 | (4) | 95. | POLAK Izabela | POL-JUV | 2:01.585 | ||
RACE: 196 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 1:45.152 | ||
2 | (4) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 1:45.280 | ||
3 | (2) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:46.116 | ||
4 | (6) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 1:47.788 | ||
5 | (3) | 91. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 1:54.060 | ||
6 | (5) | 90. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 197 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 1:48.318 | ||
2 | (5) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 1:49.150 | ||
3 | (2) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 1:49.225 | ||
4 | (6) | 116. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | 1:50.656 | ||
5 | (4) | 72. | MILAKNYTE Indre | LTU | 1:51.131 | ||
6 | (3) | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | NO TIME | finished | |
RACE: 198 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 1:45.236 | ||
2 | (4) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 1:46.237 | ||
3 | (2) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 1:46.375 | ||
4 | (6) | 74. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | 1:52.537 | ||
5 | (5) | 97. | SEREDYŃSKA Anika | POL-JUV | 1:57.239 | ||
- | (3) | 87. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | - | impeding | |
JUNIOR C GIRLS SEMI-FINAL 1000 m | |||||||
RACE: 295 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 1:42.242 | ||
2 | (2) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 1:42.334 | ||
3 | (5) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 1:42.358 | ||
4 | (6) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 1:42.439 | ||
5 | (4) | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 1:43.672 | ||
6 | (3) | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 2:14.788 | ||
- | (7) | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | - | no finish | |
RACE: 296 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1:41.938 | ||
2 | (2) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 1:42.804 | ||
3 | (5) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 1:42.945 | ||
4 | (6) | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 1:43.388 | ||
5 | (7) | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 1:47.807 | ||
6 | (1) | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 1:51.401 | ||
7 | (3) | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | NO TIME | finished | |
JUNIOR C GIRLS FINAL 1000 m | |||||||
RACE: 301 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1:38.464 | ||
2 | (2) | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 1:38.574 | ||
3 | (4) | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 1:40.826 | ||
4 | (6) | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 1:42.021 | ||
5 | (5) | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 1:42.726 | ||
6 | (3) | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 1:46.009 | ||
7 | (7) | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 2:14.314 |
ISU Junior Challenge Series 2, Bialystok,POL Live Stream [i], 22.11. - 24.11.2019
Overall Classification
JUNIOR C GIRLS | |||||||
Rank | No. | Name | Member | Distances | FP | CDR | |
1. | 94. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | 1. 3. 1. | 81 | 5 | |
2. | 36. | POPLOVA Michaela | CZE | 2. 1. 11. | 55 | 14 | |
3. | 228. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | 5. 2. 2. | 47 | 9 | |
4. | 40. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | 3. 15. 3. | 26 | 21 | |
5. | 89. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | 4. 10. 5. | 13 | 19 | |
6. | 88. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | 13. 6. 4. | 11 | 23 | |
7. | 96. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | 12. 4. 9. | 8 | 25 | |
8. | 41. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | 8. 5. 10. | 5 | 23 | |
9. | 73. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | 7. 25. 6. | 5 | 38 | |
10. | 93. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | 14. 7. 7. | 4 | 28 | |
11. | 124. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | 6. 16. 13. | 3 | 35 | |
12. | 35. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | 9. 11. 14. | 34 | ||
13. | 122. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 11. 14. 12. | 37 | ||
14. | 71. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | 23. 9. 8. | 40 | ||
15. | 92. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | 10. 12. 22. | 44 | ||
16. | 74. | VALKAUSKAITE Kamile | LTU | 20. 13. 16. | 49 | ||
17. | 116. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | 16. 21. 15. | 52 | ||
18. | 72. | MILAKNYTE Indre | LTU | 18. 17. 17. | 52 | ||
19. | 123. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 15. 19. 19. | 53 | ||
20. | 91. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | 17. 18. 18. | 53 | ||
21. | 87. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 25. 8. 25. | 58 | ||
22. | 145. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 19. 22. 21. | 62 | ||
23. | 90. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | 20. 20. 22. | 62 | ||
24. | 97. | SEREDYŃSKA Anika | POL-JUV | 22. 23. 20. | 65 | ||
25. | 95. | POLAK Izabela | POL-JUV | 24. 24. 24. | 72 |