ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL SOFIA
(2) 2.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(3) 3.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(4) 4.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(5) 5.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(6) 6.
TÓTH Hajnalka HUN-TDKE HUN TATABANYA
(7) 7.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(8) 8.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(9) 9.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(10) 10.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(11) 11.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(12) 12.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(13) 13.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(14) 14.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(15) 15.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(16) 16.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(17) 17.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(19) 2.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(20) 3.
TOSKOV Nikolas BUL-ICP BUL SOFIA
(21) 4.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(22) 5.
PISTAI Botond HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(23) 6.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(24) 7.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(25) 8.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(26) 9.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(27) 10.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(28) 11.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(29) 12.
KESZTHELYI Dávid HUN-TDKE HUN TATABANYA
(30) 13.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(31) 14.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(32) 15.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(33) 16.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(34) 17.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(36) 2.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(37) 3.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(38) 4.
FÜSPÖK Janka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(39) 5.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(40) 6.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(41) 7.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(42) 8.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(43) 9.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(44) 10.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(45) 11.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(46) 12.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(47) 13.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(48) 14.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(49) 1.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(50) 2.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(51) 3.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(52) 4.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(53) 5.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(54) 6.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(55) 7.
GERECZE Ádám József HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(56) 8.
GRANASZTÓI Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(57) 9.
GYŐRY Márk HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(58) 10.
HOLÁCS Gergő HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(59) 11.
WU JIA WEI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(60) 12.
ZÓLYOMI László HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(61) 13.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(62) 14.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(63) 15.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(64) 16.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(65) 17.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(66) 18.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(67) 19.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(68) 20.
BROUWER Daniel NED-SVU NED UTRECHHT
(69) 21.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(70) 22.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(71) 23.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(72) 24.
BARTKO Ptrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(73) 25.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(74) 26.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(75) 1.
DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR BELARUS
(76) 2.
KAZLOVA Arina BLR BLR BELARUS
(77) 3.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(78) 4.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(79) 5.
CSÁSZI Henriett HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(80) 6.
PALKOVICS Bianka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(81) 7.
ALBERT Viktória HUN HUN HUNGARY
(82) 8.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(83) 9.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(84) 10.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(85) 11.
NAGY Anna Kerubina HUN-MTK HUN BUDAPEST
(86) 12.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(87) 13.
CZABAN Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(88) 14.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(89) 15.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(90) 16.
DOBOSZ Maria POL POL POLAND
(91) 17.
ŚLIŻEWSKA Sara POL POL POLAND
(92) 18.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(93) 19.
TYLMAN Kamila POL POL POLAND
(94) 20.
PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(95) 21.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(96) 22.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(97) 23.
KOVALEVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(98) 24.
LLEDOBIRYUKOVA Claudia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(99) 25.
SEREDA Anastasia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(100) 26.
ZAITCEVA Tatiana RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(101) 27.
ZHEGANOVA Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(102) 28.
EVLOEVA Alina RUS-TVER RUS TVER
(103) 29.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(104) 30.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
(105) 31.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(106) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(107) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(108) 3.
DZMITRYIENKA Ilya BLR BLR BELARUS
(109) 4.
MIGDALEOV Mikita BLR BLR BELARUS
(110) 5.
KALCHEV Lyubomir BUL BUL BULGARIA
(111) 6.
VOLET Gabriel Jean FRA-OAST FRA ALBERTVILLE
(112) 7.
BOHN Zsombor HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(113) 8.
VÉGI Dániel HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(114) 9.
JÁSZAPÁTI Péter HUN HUN HUNGARY
(115) 10.
KRAUSZ Ármin HUN HUN HUNGARY
(116) 11.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(117) 12.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN HUN HUNGARY
(118) 13.
ZSIGÓ Máté HUN HUN HUNGARY
(119) 14.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(120) 15.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(121) 16.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(122) 17.
GŁOWACKI Kacper POL POL POLAND
(123) 18.
NIEWIŃSKI Michał POL POL POLAND
(124) 19.
KHODUS ALEKSEY RUS-KAL RUS KALININGRAD
(125) 20.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(126) 21.
SUKHORUKOV DANIL RUS-KAL RUS KALININGRAD
(127) 22.
ILIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(128) 23.
KORSAKOV Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(129) 24.
PETRUSHENKOV Egor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(130) 25.
PONOMARENKO Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(131) 26.
SAIAPIN Roman RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(132) 27.
SHEVELEV Maxim RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(133) 28.
TIULIN Daniil RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(134) 29.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
(135) 30.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(136) 31.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(137) 32.
HAN Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(138) 33.
KELEŞ Emirhan TUR TUR TURKEY
(139) 34.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(140) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(141) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(142) 3.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(143) 4.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(144) 5.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(145) 6.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(146) 7.
NAGY Netti HUN-MTK HUN BUDAPEST
(147) 8.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(148) 9.
STEKLENEVA EKATERINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(149) 10.
EFIMOVA KARINA RUS-TVER RUS TVER
(150) 11.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(151) 12.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(152) 13.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(153) 1.
DEWAGTERE Adriaan BEL-STKG BEL GENT
(154) 2.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(155) 3.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(156) 4.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(157) 5.
VIDA Ádám HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(158) 6.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(159) 7.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(160) 8.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(161) 9.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(162) 10.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(163) 11.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(164) 12.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(165) 13.
CSILLAG  Jozsef-Csongor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(166) 14.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(167) 15.
VOLKOV DANILA RUS-TVER RUS TVER
(168) 16.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(169) 17.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(170) 18.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(171) 19.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(172) 20.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(173) 21.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(174) 1.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(175) 2.
TALAYEVA Volha BLR BLR BELARUS
(176) 3.
MANOILOVA Katrin BUL BUL BULGARIA
(177) 4.
MILKOVA Jana BUL BUL BULGARIA
(178) 5.
PENCHEVA Zornica BUL BUL BULGARIA
(179) 6.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(180) 7.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(181) 8.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(182) 9.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(183) 10.
WARAKOMSKA Magdalena POL POL POLAND
(184) 11.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(185) 12.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(186) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(187) 2.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(188) 3.
GRITSCH Markus AUT AUT AUSTRIA
(189) 4.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(190) 5.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(191) 6.
DEWAGTERE Willem BEL-STKG BEL GENT
(192) 7.
SLEMBROUCK Maarten BEL-STKG BEL GENT
(193) 8.
VOLCKAERT Robbe BEL-STKG BEL GENT
(194) 9.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(195) 10.
LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR BELARUS
(196) 11.
MIKHAILAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(197) 12.
GEORGIEV Dimitar BUL BUL BULGARIA
(198) 13.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(199) 14.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(200) 15.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(201) 16.
HYDZIK Sebastian POL POL POLAND
(202) 17.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(203) 18.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(204) 19.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(205) 20.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
(206) 21.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(207) 22.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY
(208) 23.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(209) 24.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV