Baltic Cup 2 - EVO Cup, Gusev, RUS rev., 18.01. - 20.01.2019
List of Entries per Category
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | SELEZNOVA Sofija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(2) | 2. | SEREDJUKA Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(3) | 3. | ABRAMOVA Olga | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(4) | 4. | KOROSTOIANOVA Sofia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(5) | 5. | RUDIK Daria | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(6) | 6. | SHPILEVA Anastasiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(7) | 7. | SPIRIDONOVA Alisa | RUS-KLIN | KLIN | ||
(8) | 8. | ERSHOVA Viktoria | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(9) | 9. | SOVSIMOVA Evelina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(10) | 10. | ZIMINA Vasilisa | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(11) | 1. | ZHURAUSKI Maksim | BLR | BELARUS | ||
(12) | 2. | ACHMETOV Amir | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(13) | 3. | KALININ Dmitrii | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(14) | 4. | KAYBARA Nikita | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(15) | 5. | LISIN Aleksandr | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(16) | 6. | SHCHELKUNOV Ilia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(17) | 7. | TERESHCHENKO Yaroslav | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(18) | 8. | ZHUKOV Arsenii | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(19) | 9. | GRIGOREV Egor | RUS-KLIN | KLIN | ||
(20) | 10. | MAHMUDOV Alimardon | RUS-KLIN | KLIN | ||
(21) | 11. | MAHMUDOV Alisher | RUS-KLIN | KLIN | ||
(22) | 12. | NEDOSENKO Gleb | RUS-KLIN | KLIN | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(23) | 1. | KANAPLIANIK Evialina | BLR | BELARUS | ||
(24) | 2. | SPORYSH Sofiya | BLR | BELARUS | ||
(25) | 3. | STSIAPANAVA Darya | BLR | BELARUS | ||
(26) | 4. | TSYHALAVA Daryna | BLR | BELARUS | ||
(27) | 5. | SALMINA Kamilla | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(28) | 6. | LEVICKYTE Valentina | LTU | LITHUANIA | ||
(29) | 7. | GEREBIEVA Taya | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(30) | 8. | ILJASHOVA Evgenia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(31) | 9. | MESHKOV Pavel | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(32) | 10. | PETRICHENKO Sofia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(33) | 11. | PIJANOVA Varia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(34) | 12. | ZEREBIOVA Taja | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(35) | 13. | CHUBAREVA Anastasiya | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(36) | 14. | DAVYDOVA Kseniya | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(37) | 15. | KHUDYAKOVA Sofia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(38) | 16. | SOVSIMOVA Alina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(39) | 17. | ZVONKOVA Polina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(40) | 18. | SAPOGOVA Sofiya | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(41) | 1. | KAMAROVSKI Nazar | BLR | BELARUS | ||
(42) | 2. | MININ Radomir | BLR | BELARUS | ||
(43) | 3. | KITOKS Antons | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(44) | 4. | SAFRANSKIS Timurs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(45) | 5. | SOLEICUKS Maksims | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(46) | 6. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | LITHUANIA | ||
(47) | 7. | BELIKOV Ivan | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(48) | 8. | GLAVAN Andrey | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(49) | 9. | KONDRATIEV Nikita | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(50) | 10. | MINENOK Alexey | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(51) | 11. | POLUSHKIN Danila | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(52) | 12. | SENNIKOV Vladimir | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(53) | 13. | SMIRNOV Viacheslav | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(54) | 14. | TARASOV Artem | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(55) | 15. | TERESHCHENKO Viacheslav | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(56) | 16. | VITNOV Vladislav | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(57) | 17. | ALESHNIKOV Pavel | RUS-KLIN | KLIN | ||
(58) | 18. | BARYSHNIKOV Mihail | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(59) | 19. | GRIGORIEV Evgeny | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(60) | 20. | ORLOV Igor | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(61) | 21. | SHULYAK Sergey | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(62) | 22. | SHUMAKOV Mihail | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(63) | 23. | SILINSKY Egor | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(64) | 24. | SINITSIN Artem | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(65) | 25. | YANISHEVSKY Daniil | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(66) | 1. | AUCHYNNIKAVA Katsiaryna | BLR | BELARUS | ||
(67) | 2. | HALUBKOVA Aliaksandra | BLR | BELARUS | ||
(68) | 3. | IGOSINA Veronika | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(69) | 4. | JAREMINA Noela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(70) | 5. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(71) | 6. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(72) | 7. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(73) | 8. | MILAKNYTE Indre | LTU | LITHUANIA | ||
(74) | 9. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(75) | 10. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(76) | 11. | GOSK Olga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(77) | 12. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(78) | 13. | SUHAK Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(79) | 14. | GORBUNOVA Sabina | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(80) | 15. | KUZNECOVA Kristina | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(81) | 16. | LISINA Daria | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(82) | 17. | BATURINETC Elizaveta | RUS-KLIN | KLIN | ||
(83) | 18. | PASTUSHONOK Sofia | RUS-KLIN | KLIN | ||
(84) | 19. | PUSTOVALOVA Julia | RUS-KLIN | KLIN | ||
(85) | 20. | EVTYUCHOVA Viktoriya | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(86) | 21. | KONIASHOVA Milana | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(87) | 22. | KOZLOVA Polina | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(88) | 1. | ANTSIPAU Vitali | BLR | BELARUS | ||
(89) | 2. | KISLITSYN Ivan | BLR | BELARUS | ||
(90) | 3. | SHMYHALEU Uladzislau | BLR | BELARUS | ||
(91) | 4. | YASHKOV Ivan | BLR | BELARUS | ||
(92) | 5. | KANBERGS Valters | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(93) | 6. | KITOKS Tomass | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(94) | 7. | CECH Ernestas | LTU | LITHUANIA | ||
(95) | 8. | BIELAWIEC Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(96) | 9. | GRODZKI Wojciech | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(97) | 10. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(98) | 11. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(99) | 12. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(100) | 13. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(101) | 14. | RADZIEJOWSKI Andrzej | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(102) | 15. | CHERNIAVSKIY Lev | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(103) | 16. | GORBUNCHIKOV Maksim | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(104) | 17. | KASIANOVSKI Georgii | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(105) | 18. | KIRILLOV Egor | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(106) | 19. | KIRILOV Egor | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(107) | 20. | LUSHKIN Vitaliy | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(108) | 21. | MASHNIN Egor | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(109) | 22. | PILIPENKO Ignat | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(110) | 23. | TOLPYGO Ilia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(111) | 24. | ZHIVAGO Ivan | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(112) | 25. | KISELEV Fedor | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(113) | 26. | KUDRYAVTCEV Gleb | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(114) | 27. | NIKOLAEV Aleksander | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(115) | 28. | SAMARIN Daniil | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(116) | 29. | DERGUNOV Denis | RUS-TVER | TVER/RUSSIA | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(117) | 1. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(118) | 2. | BORODOVSKA Marija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(119) | 3. | GALINA Luiza Marta | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(120) | 4. | JANSONE Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(121) | 5. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(122) | 6. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(123) | 7. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(124) | 8. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(125) | 9. | MACIEJEWSKA Gabriela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(126) | 10. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(127) | 11. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(128) | 12. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(129) | 13. | SZUMSKA Sara | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(130) | 14. | TYLMAN Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(131) | 15. | ZALESKA Dominika | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(132) | 16. | BESPAMIATNOVA Anastasiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(133) | 17. | EKIMENKO Diana | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(134) | 18. | MITROFANOVA Varvara | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(135) | 19. | SHUVALOVA Alina | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(136) | 20. | ZUBAREVA Amina | RUS-KLIN | KLIN | ||
(137) | 21. | SHIHOVA Ekaterina | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(138) | 22. | SAVTSOVA Anastasiia | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(139) | 1. | AMELIN Matvei | BLR | BELARUS | ||
(140) | 2. | PAPOU Mikita | BLR | BELARUS | ||
(141) | 3. | MIKHEYEU Anton | BLR-MINSK | MINSK | ||
(142) | 4. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA | ||
(143) | 5. | GŁOWACKI Kacper | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(144) | 6. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(145) | 7. | SADLOWSKI Michal | POL-MOSIR | SANOK | ||
(146) | 8. | KARPOW Witalij | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(147) | 9. | SHIMANSKIY Danil | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(148) | 10. | SOROKIN Nikita | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(149) | 11. | ZUBOV Aleksandr | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(150) | 12. | CHUBAREV Dmitriy | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(151) | 13. | FINOKHIN Andrey | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(152) | 14. | KOLOSOV Ivan | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(153) | 15. | SHIROKOV Vitaliy | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(154) | 16. | UDOVENKO Evgeniy | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(155) | 17. | VASILIEV Ilja | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(156) | 18. | GOLOVNEV Boris | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(157) | 19. | KONSTANTINOV Daniil | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(158) | 20. | PINCHUK Nikolay | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(159) | 21. | SHKUTOV Ilia | RUS-SMO | SMOLENSK | ||
(160) | 22. | VINOGRADOV Andrey | RUS-TVER | TVER/RUSSIA |