Alpe-Adria Trophy, 3th. Jász Kupa Jászberény, HUN, 23.02. - 24.02.2019
List of Entries per Category
JUNIOR G GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | PIDNEBENNA Veronika | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR G BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(2) | 1. | BALÁZS Levente | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(3) | 2. | KOVALCIK Michal | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(4) | 1. | RADELJA Ljiljana | CRO-MET | ZAGREB | ||
(5) | 2. | VÉGI Liána Dorina | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(6) | 3. | MARINKA-TÓTH Anna | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(7) | 4. | SZABÓ Jázmin | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(8) | 5. | VÁRADI Vivien | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(9) | 6. | BOROS Flóra | HUN-KDSE | SZOMBATHELY | ||
(10) | 7. | FENYVESI Dézi | HUN-KDSE | SZOMBATHELY | ||
(11) | 8. | PÁL Anett | HUN-KDSE | SZOMBATHELY | ||
(12) | 9. | TOLLAS Luca Róza | HUN-KDSE | SZOMBATHELY | ||
(13) | 10. | KISS-GEBORA Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(14) | 11. | MARKOVIC Petra | SRB | SERBIA | ||
(15) | 12. | RODIC Sofija | SRB | SERBIA | ||
(16) | 13. | BURDELAKOVA Kristina | SVK-PRK | PRESOV | ||
(17) | 14. | MEDVEDOVÁ Petra | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(18) | 15. | CHAPIDZE Kira | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(19) | 16. | HUK Karyna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(20) | 17. | MOISIEIEVA Kateryna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(21) | 18. | SOLOVIOVA Yelyzaveta | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(22) | 19. | TELITSYNA Sofia | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(23) | 20. | STOROZHUK (2) Amina | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(24) | 1. | KOPRIVNJAK Rene | CRO-MET | ZAGREB | ||
(25) | 2. | OPUHAČ Marko | CRO-MET | ZAGREB | ||
(26) | 3. | KUN Bence Benedek | HUN-JKLE | BUDAPEST | ||
(27) | 4. | BALÁZS Benedek | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(28) | 5. | GYÖRGY Benedek | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(29) | 6. | GYÖRGY Nimród | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(30) | 7. | TÓTH Tamás Olivér | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(31) | 8. | OLTI Miksa | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(32) | 9. | SZŰTS Gergely | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(33) | 10. | ÁRENDÁS Mihály | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(34) | 11. | HALTRICH Sámuel | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(35) | 12. | MORAVCSIK Márk | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(36) | 13. | HARKABUS Juraj | SVK-PRK | PRESOV | ||
(37) | 14. | GUBAC Adam | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(38) | 15. | KOVALCIK Nikolaj | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(39) | 16. | MEDVEĎ Andrej | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(40) | 17. | MZIGOD Peter | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(41) | 18. | PIDNEBENNYI Ihor | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(42) | 1. | BRICA Riana | CRO-MET | ZAGREB | ||
(43) | 2. | HORVAT Tonka | CRO-MET | ZAGREB | ||
(44) | 3. | CSÖRGŐ Lilien | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(45) | 4. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(46) | 5. | TÓTH Anna Rebeka | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(47) | 6. | AMSCHL Kíra | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(48) | 7. | HALTRICH Luca | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(49) | 8. | KOVÁTS Kinga | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(50) | 9. | MOLNÁR Réka | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(51) | 10. | TÓTH Hajnalka | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(52) | 11. | FERENCZ Vivien | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(53) | 12. | LASZLO Judit Sara | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(54) | 13. | MADARÀSZ Timea | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(55) | 14. | MÀRTON Henrietta | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(56) | 15. | KEK Maša | SLO | SLOVENIA | ||
(57) | 16. | LUTERANOVA Nina | SVK-PRK | PRESOV | ||
(58) | 17. | ONDREJCAKOVA Katarina | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(59) | 18. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(60) | 19. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(61) | 20. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(62) | 21. | SOLOVIOVA Kateryna | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(63) | 22. | KHOKHELKO Mariia | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(64) | 1. | LUETIĆ Fran | CRO-MET | ZAGREB | ||
(65) | 2. | LAJTER Máté | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(66) | 3. | NAGY János | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(67) | 4. | MÜLLER Dávid | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(68) | 5. | SZABÓ Barnabás | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(69) | 6. | DERDÁK Ákos | HUN-KDSE | SZOMBATHELY | ||
(70) | 7. | PISTAI Botond | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(71) | 8. | Z.MOLNÁR Borisz | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(72) | 9. | KOZÁK Kristóf | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(73) | 10. | PAULIK Marcell | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(74) | 11. | PAP Csanád | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(75) | 12. | HARKABUS Marek | SVK-PRK | PRESOV | ||
(76) | 13. | MEDVEĎ Jozef | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(77) | 14. | DURISKA Matus | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(78) | 15. | KHOCHYN Hlib | UKR | UKRAINE | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(79) | 1. | AŠČIĆ Petra | CRO-MET | ZAGREB | ||
(80) | 2. | VÉGI Diána Laura | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(81) | 3. | GÁL Boglárka | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(82) | 4. | REDLER Aisa | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(83) | 5. | SCHÖNBORN Virág | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(84) | 6. | SZŐCS Mónika Nikolett | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(85) | 7. | FÜSPÖK Janka | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(86) | 8. | KORMÁNYOS Nina | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(87) | 9. | SOMODI Luca | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(88) | 10. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(89) | 11. | NÓGRÁDI Panka | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(90) | 12. | RIKK Tímea | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(91) | 13. | DANKOVÁ Lívia | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(92) | 14. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(93) | 15. | MANOKHINA Iryna | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(94) | 1. | PRANTL Martin | CRO-MET | ZAGREB | ||
(95) | 2. | BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(96) | 3. | FARKAS Marcell | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(97) | 4. | KÓKAI Balázs | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(98) | 5. | VÍZI Boldizsár | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(99) | 6. | FEDOR András | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(100) | 7. | KISS Kende | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(101) | 8. | MAJOR Dominik | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(102) | 9. | PETŐ Bendegúz | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(103) | 10. | GRANASZTÓI Ádám Istvan | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(104) | 11. | NÉMETI Máté | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(105) | 12. | OLTI Miklós Gábor | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(106) | 13. | WU JIA WEI Dávid | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(107) | 14. | KALMÁR Botond | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(108) | 15. | NAGY Imre Ákos | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(109) | 16. | VÁGFALVI Máté | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(110) | 17. | KESZTHELYI Dávid | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(111) | 18. | VÁRI Vajk | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(112) | 19. | CZANK-VARGA Benjámin | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(113) | 20. | HALLÓSY Dominik | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(114) | 21. | JANCSÓ Zalán | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(115) | 22. | KOMERIČKI Tibor | SLO | SLOVENIA | ||
(116) | 23. | JASIC Luka | SRB | SERBIA | ||
(117) | 24. | MARCIN Damian | SVK-PRK | PRESOV | ||
(118) | 25. | MELNYK Volodymyr | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(119) | 26. | TOPCHII Maksym | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(120) | 27. | NEVRODA Danil | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(121) | 1. | KOPRIVNJAK Nika | CRO-MET | ZAGREB | ||
(122) | 2. | LEITER Zora | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(123) | 3. | FODOR Fruzsina | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(124) | 4. | SCHÖNBORN Melinda | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(125) | 5. | SOMODI Maja Dora | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(126) | 6. | DOSKOVIC Mia | SRB | SERBIA | ||
(127) | 7. | KUBIKOVA Ivana | SVK-PRK | PRESOV | ||
(128) | 8. | REPETSKA Svitlana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(129) | 9. | ADAMENKO Kseniya | UKR-KYIV | KYIV | ||
(130) | 10. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(131) | 1. | HORVAT Matija | CRO-MET | ZAGREB | ||
(132) | 2. | SZŰCS Márton | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(133) | 3. | TACZMAN Máté | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(134) | 4. | GERECZE Ádám József | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(135) | 5. | SAFKO Jakub | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(136) | 6. | KARABIN Jakub | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(137) | 7. | BERGIN Daniil | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(138) | 8. | KHOKHELKO Tymofii | UKR-KYIV | KYIV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(139) | 1. | PRANTL Gabriella | CRO-MET | ZAGREB | ||
(140) | 2. | BODNÁR Emma | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(141) | 3. | NAGY Anna Kerubina | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(142) | 4. | NAGY Netti | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(143) | 5. | SOMOGYI Barbara | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(144) | 6. | TÚRI Anna | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(145) | 7. | DOBRÁN Fanni | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(146) | 8. | DOBRÁN Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(147) | 9. | DOBROVITS Ilona Ilka | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(148) | 10. | VARGA Regina Eszter | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(149) | 11. | ERJAVEC Urša | SLO | SLOVENIA | ||
(150) | 12. | LES Ina | SLO | SLOVENIA | ||
(151) | 13. | JANKOVIC Katarina | SRB | SERBIA | ||
(152) | 14. | JASIC Petra | SRB | SERBIA | ||
(153) | 15. | OBRADOVIC Anja | SRB | SERBIA | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(154) | 1. | TALPAS Vilmos | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(155) | 2. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(156) | 3. | ZSIGÓ Máté | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(157) | 4. | BOHN Zsombor | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(158) | 5. | VÉGI Dániel | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(159) | 6. | VIDA Ádám | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(160) | 7. | ZHANG Yu Jie Dominik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(161) | 8. | GERA Márton | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(162) | 9. | PÉTER Gergely Dániel | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(163) | 10. | SZILÁGYI Ábel | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(164) | 11. | BAKA Bojan | SRB | SERBIA | ||
(165) | 12. | BAKA Bora | SRB | SERBIA | ||
(166) | 13. | HUNADY Jakub | SVK-PRK | PRESOV | ||
(167) | 14. | HRIC Frantisek | SVK-SKMA | PRESOV |