ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
BEKYAROVA Sophia BUL-ICP BUL SOFIA
(2) 2.
VÉGI Liána Dorina HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(3) 3.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(4) 4.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(5) 5.
TÓTH Anna Rebeka HUN-SZKE HUN SZEGED
(6) 6.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(7) 7.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(8) 8.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(9) 9.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(10) 10.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
CHANCHEV Adrian BUL-ICP BUL SOFIA
(12) 2.
KASHAPOV Eldar BUL-ICP BUL SOFIA
(13) 3.
MAXIMOV Presiyan BUL-ICP BUL SOFIA
(14) 4.
TOSKOV Nikolas BUL-ICP BUL SOFIA
(15) 5.
LAJTER Máté HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(16) 6.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(17) 7.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(18) 8.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(19) 9.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(20) 10.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(21) 11.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(22) 12.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(23) 13.
ŁAMASZ Adam POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
CHANCHEVA Adelina BUL-ICP BUL SOFIA
(25) 2.
PAVLOVA Bogoslava BUL-ICP BUL SOFIA
(26) 3.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(27) 4.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(28) 5.
FAN Ziqi CHN CHN CHINA
(29) 6.
HE Zi CHN CHN CHINA
(30) 7.
KANG Zitong CHN CHN CHINA
(31) 8.
LIU Siyu CHN CHN CHINA
(32) 9.
KOVÁCS Loretta HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(33) 10.
VÉGI Diána Laura HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(34) 11.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 12.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(36) 13.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 14.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(38) 15.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(39) 16.
SOMODI Luca HUN-SZKE HUN SZEGED
(40) 17.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(41) 18.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(42) 19.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(43) 20.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(44) 21.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(45) 22.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(46) 23.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(47) 24.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(48) 25.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(49) 1.
KRSTIĆ Ilan BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(50) 2.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(51) 3.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(52) 4.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(53) 5.
WANG Zhanchao CHN CHN CHINA
(54) 6.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(55) 7.
VÍZI Boldizsár HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(56) 8.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(57) 9.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(58) 10.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(59) 11.
NÉMETI Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(60) 12.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(61) 13.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(62) 14.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(63) 15.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(64) 16.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(65) 17.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(66) 18.
KARDOS Kevin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(67) 19.
BROUWER Daniel NED NED NETHERLANDS
(68) 20.
LEON Visser NED NED NETHERLANDS
(69) 21.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(70) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(71) 2.
HOU Yuming CHN CHN CHINA
(72) 3.
YAN Yaxuan CHN CHN CHINA
(73) 4.
LEITER Zora HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(74) 5.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(75) 6.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(76) 7.
FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(77) 8.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(78) 9.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(79) 10.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(80) 11.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
(81) 12.
ALBERT Katalin ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(83) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(84) 3.
BEKYAROV Dimitar BUL-ICP BUL SOFIA
(85) 4.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(86) 5.
LI Yihan CHN CHN CHINA
(87) 6.
WANG Ziyang CHN CHN CHINA
(88) 7.
ZHANG Bohao CHN CHN CHINA
(89) 8.
ZHENG Haoyuan CHN CHN CHINA
(90) 9.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(91) 10.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(92) 11.
GERECZE Ádám József HUN-MTK HUN BUDAPEST
(93) 12.
GYŐRY Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(94) 13.
HOLÁCS Gergő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(95) 14.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(96) 15.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(97) 16.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(98) 17.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(99) 18.
PÉTER Tamás HUN-TKKSE HUN SZEGED
(100) 19.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(101) 20.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(102) 21.
NIEWIŃSKI Michał POL POL POLAND
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(103) 1.
DAMBROUSKAYA Yana BLR BLR BELARUS
(104) 2.
HU Zhe CHN CHN CHINA
(105) 3.
LIANG Huiwen CHN CHN CHINA
(106) 4.
MA Xiaolin CHN CHN CHINA
(107) 5.
PAN Jiani CHN CHN CHINA
(108) 6.
REN Yidi CHN CHN CHINA
(109) 7.
WANG Ziyan CHN CHN CHINA
(110) 8.
ZHANG Jingwen CHN CHN CHINA
(111) 9.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(112) 10.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(113) 11.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(114) 12.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(115) 13.
TÓTH Eszter HUN HUN HUNGARY
(116) 14.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(117) 15.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(118) 16.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(119) 17.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(120) 18.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(121) 19.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(122) 20.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(123) 21.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(124) 22.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(125) 23.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(126) 24.
PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(127) 25.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(128) 26.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(129) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(130) 2.
KALCHEV Lyubomir BUL-ICP BUL SOFIA
(131) 3.
ANGELOV Kaloyan BUL-SCIS BUL SOFIA
(132) 4.
DAPCHEV Petko BUL-SCIS BUL SOFIA
(133) 5.
ZOTEV Kostadin BUL-SCIS BUL SOFIA
(134) 6.
DING Jiaqi CHN CHN CHINA
(135) 7.
HAN Tianlun CHN CHN CHINA
(136) 8.
SHAO Peng CHN CHN CHINA
(137) 9.
SONG Jiahua CHN CHN CHINA
(138) 10.
SUN Zhennan CHN CHN CHINA
(139) 11.
WAN Chao CHN CHN CHINA
(140) 12.
XUE Guixiang CHN CHN CHINA
(141) 13.
ZHANG Guoqiang CHN CHN CHINA
(142) 14.
ZHAO Jianyu CHN CHN CHINA
(143) 15.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(144) 16.
VOLET Gabriel Jean FRA-OAST FRA ALBERTVILLE
(145) 17.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(146) 18.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(147) 19.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(148) 20.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(149) 21.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(150) 22.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(151) 23.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(152) 24.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(153) 25.
VIDA Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(154) 26.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
(155) 27.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(156) 28.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(157) 29.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(158) 30.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(159) 31.
MIKOŁAJUK Mateusz POL POL POLAND
(160) 32.
CSILLAG  Csongor József ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(161) 33.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(162) 34.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(163) 35.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(164) 36.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(165) 37.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(166) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(167) 2.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(168) 3.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(169) 4.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(170) 5.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(171) 6.
WILGA Magdalena POL-AZSO POL OPOLE
(172) 7.
TOPOLSKA Gabriela POL POL POLAND
(173) 8.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(174) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(175) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(176) 3.
JIANG Youzhi CHN CHN CHINA
(177) 4.
YANG Hao CHN CHN CHINA
(178) 5.
YAO Hongyu CHN CHN CHINA
(179) 6.
ZHAO Jiacheng CHN CHN CHINA
(180) 7.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(181) 8.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(182) 9.
SZÁSZ Attila HUN HUN HUNGARY
(183) 10.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(184) 11.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(185) 12.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(186) 13.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(187) 14.
GISZKA Krystian POL POL POLAND
(188) 15.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(189) 16.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
(190) 17.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(191) 1.
IZAFATAVA Mariya BLR BLR BELARUS
(192) 2.
DZHUSTROVA Lilia BUL BUL BULGARIA
(193) 3.
MANOILOVA Katrin BUL BUL BULGARIA
(194) 4.
MILKOVA Jana BUL BUL BULGARIA
(195) 5.
PENCHEVA Zornica BUL BUL BULGARIA
(196) 6.
YAKIMOVA Anna BUL-SCDS BUL SOFIA
(197) 7.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
(198) 8.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(199) 9.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(200) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(201) 2.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(202) 3.
KRSTIĆ Mak BIH BIH BOSNIA AND HERZEGOVINA
(203) 4.
LAHIMAKHAU Ivan BLR BLR BELARUS
(204) 5.
RYZHOU Yauheni BLR BLR BELARUS
(205) 6.
SIARHYEU Maksim BLR BLR BELARUS
(206) 7.
STRELKOV Eduard BLR BLR BELARUS
(207) 8.
GEORGIEV Dimitar BUL BUL BULGARIA
(208) 9.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(209) 10.
BAKEVICS Tomass LAT LAT LATVIA
(210) 11.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(211) 12.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(212) 13.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY