ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018
List of Entries per Category
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | BLAHOVA Eva | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(2) | 2. | KOTRCHOVÁ Monika | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(3) | 3. | LEVICKYTE Valentina | LTU | LITHUANIA | ||
(4) | 4. | KOGUT Julia | POL-MOSIR | SANOK | ||
(5) | 5. | ROCKA Maja | POL-MOSIR | SANOK | ||
(6) | 6. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(7) | 7. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(8) | 8. | PIJANOVA Varia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(9) | 9. | BURDELAKOVA Kristina | SVK-PRK | PRESOV | ||
(10) | 10. | ONDREJCAKOVA Katarina | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(11) | 11. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(12) | 12. | POPOVICOVA Lea | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(13) | 13. | DEMOCHKO Diana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(14) | 14. | TELITSYNA Sofia | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(15) | 1. | KOTRCH Michal | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(16) | 2. | OGULEVICIUS Adomas | LTU | LITHUANIA | ||
(17) | 3. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(18) | 4. | HARKABUS Marek | SVK-PRK | PRESOV | ||
(19) | 5. | ONUFER Oliver | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(20) | 6. | DURISKA Matus | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
(21) | 7. | VASTUSKO Alexej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(22) | 1. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(23) | 2. | POPLOVA Michaela | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(24) | 3. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(25) | 4. | KUDLÁČKOVÁ Eliška | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(26) | 5. | SZIGETI Dóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(27) | 6. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(28) | 7. | NÓGRÁDI Panka | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(29) | 8. | RIKK Tímea | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(30) | 9. | KICIGINA Elina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(31) | 10. | PETROVICA Laura | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(32) | 11. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(33) | 12. | MILAKNYTE Indre | LTU | LITHUANIA | ||
(34) | 13. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(35) | 14. | BILLER Weronika | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(36) | 15. | ZYGMUNT Zofia | POL-MOSIR | SANOK | ||
(37) | 16. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(38) | 17. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(39) | 18. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(40) | 19. | FARKAS Biborka | ROU | ROMANIA | ||
(41) | 20. | GÁL Sarolta | ROU | ROMANIA | ||
(42) | 21. | DANKOVÁ Lívia | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(43) | 22. | BARICOVÁ Ema | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(44) | 23. | IZAROVA Michaela | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(45) | 24. | LESKOVA Radovana | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(46) | 25. | TOKAROVA Tamara | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(47) | 1. | HOŘÁK Jan | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(48) | 2. | POPL Matěj | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(49) | 3. | JANCSÓ Zalán | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(50) | 4. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(51) | 5. | PILIPENKO Ignat | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(52) | 6. | MARCIN Damian | SVK-PRK | PRESOV | ||
(53) | 7. | VASTUSKO Sergej | SVK-STEZ | SPISSKA NOVA VES | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(54) | 1. | HARTYCHOVÁ Karolina | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(55) | 2. | ŽOČKOVÁ Kristýna | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(56) | 3. | BÍLKOVÁ Karolina | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(57) | 4. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(58) | 5. | STRNADOVA Klara | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(59) | 6. | DOBRÁN Flóra | HUN | HUNGARY | ||
(60) | 7. | SOMODI Maja Dora | HUN | HUNGARY | ||
(61) | 8. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(62) | 9. | BORODOVSKA Marija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(63) | 10. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(64) | 11. | KUCHTA Martyna | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(65) | 12. | CARBONE Adrianna | POL-MOSIR | SANOK | ||
(66) | 13. | MAZUR Emma | POL-MOSIR | SANOK | ||
(67) | 14. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | SANOK | ||
(68) | 15. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(69) | 16. | ALBERT Katalin | ROU | ROMANIA | ||
(70) | 17. | BESPAMIATNOVA Anastasiia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(71) | 18. | MITROFANOVA Varvara | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(72) | 19. | KUBIKOVA Ivana | SVK-PRK | PRESOV | ||
(73) | 20. | REPETSKA Svitlana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(74) | 21. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(75) | 22. | ADAMENKO Kseniya | UKR-KYIV | KYIV | ||
(76) | 23. | SYDORKO (2) Yelyzaveta | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(77) | 1. | WOLF Tobias | AUT | AUSTRIA | ||
(78) | 2. | MIHDALIOU Mikita | BLR | BELARUS | ||
(79) | 3. | KRAUSZ Ármin | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(80) | 4. | ZÓLYOMI László | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(81) | 5. | CZANK-VARGA Benjámin | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(82) | 6. | SZILÁGYI Ábel | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(83) | 7. | FLIGIEL Jakub | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(84) | 8. | KARPOW Witalij | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(85) | 9. | TOLPYGO Ilia | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(86) | 10. | BERGIN Daniil | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(87) | 11. | MOISEYEV Nikita | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(88) | 12. | MOSHENSKYI Bohdan | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR B WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(89) | 1. | DAMBROUSKAYA YANA | BLR | BELARUS | ||
(90) | 2. | KAZLOVA Arina | BLR | BELARUS | ||
(91) | 3. | SAMOILAVA ELEANORA | BLR | BELARUS | ||
(92) | 4. | IVANDIĆ Maja | CRO | CROATIA | ||
(93) | 5. | FAJKUSOVÁ Markéta | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(94) | 6. | SIMANDLOVÁ Dominika | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(95) | 7. | DOBRÁN Fanni | HUN | HUNGARY | ||
(96) | 8. | SOMOGYI Barbara | HUN | HUNGARY | ||
(97) | 9. | TÓTH Eszter | HUN | HUNGARY | ||
(98) | 10. | VARGA Regina Eszter | HUN | HUNGARY | ||
(99) | 11. | NAGY Anna Kerubina | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(100) | 12. | NAGY Netti | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(101) | 13. | ALBERT Viktória | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(102) | 14. | JANSONE Anna | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(103) | 15. | TKACZUK Wiktoria | POL-AZSO | OPOLE | ||
(104) | 16. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(105) | 17. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(106) | 18. | TYLMAN Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(107) | 19. | KAPALSKA Emilia | POL-MOSIR | SANOK | ||
(108) | 20. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(109) | 21. | ŻAK Wiktoria | POL | POLAND | ||
(110) | 22. | ZYCH Magdalena | POL | POLAND | ||
(111) | 23. | DOBOSZ Maria | POL-UKSGM | GRODZISK MAZOWIECKI | ||
(112) | 24. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(113) | 25. | PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina | ROU | ROMANIA | ||
(114) | 26. | GOLUBEVA Eva | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(115) | 27. | SEREDA Anastasia | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(116) | 28. | FILIPOVA Lucia | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(117) | 29. | HYMPANOVA Emma | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(118) | 30. | RUSNAKOVA Petra | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(119) | 31. | ZELINSKA Ema | SVK | SLOVAK REPUBLIC | ||
(120) | 32. | CHERVENKO Viktoriia | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(121) | 33. | DUBROVA Uliana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(122) | 34. | KHOCHYNA Sofiia | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(123) | 35. | ZARVANSKA Tetiana | UKR-KHV | KHARKIV | ||
(124) | 36. | MAKOVETSKA Anna | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR B MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(125) | 1. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | AUSTRIA | ||
(126) | 2. | AKIMAU ULADZISLAU | BLR | BELARUS | ||
(127) | 3. | DZMITRYIENKA ILYA | BLR | BELARUS | ||
(128) | 4. | HELAKHAU VIKTAR | BLR | BELARUS | ||
(129) | 5. | SHEUCHYK Uladzimir | BLR | BELARUS | ||
(130) | 6. | ZHERMANAU ALIAKSANDR | BLR | BELARUS | ||
(131) | 7. | SUMAN Stribor | CRO | CROATIA | ||
(132) | 8. | FAJKUS Radek | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(133) | 9. | BONTOVICS Balázs | HUN | HUNGARY | ||
(134) | 10. | NÓGRÁDI Bence | HUN | HUNGARY | ||
(135) | 11. | SZIGETI Ádám | HUN | HUNGARY | ||
(136) | 12. | TALABOS Attila | HUN | HUNGARY | ||
(137) | 13. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(138) | 14. | ZSIGÓ Máté | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(139) | 15. | SZARVASI Péter | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(140) | 16. | ZHANG Yu Jie Dominik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(141) | 17. | GERA Márton | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(142) | 18. | BERZINS Reinis | LAT | LATVIA | ||
(143) | 19. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA | ||
(144) | 20. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(145) | 21. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(146) | 22. | SZKIL Piotr | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(147) | 23. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(148) | 24. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | SANOK | ||
(149) | 25. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(150) | 26. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(151) | 27. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(152) | 28. | BIELECKI Jakub | POL | POLAND | ||
(153) | 29. | KŁUJSZO Ignacy | POL | POLAND | ||
(154) | 30. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL | POLAND | ||
(155) | 31. | CSILLAG Csongor József | ROU | ROMANIA | ||
(156) | 32. | BEREGOVOJ Dmitrij | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(157) | 33. | SHUPEIA Artem | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(158) | 34. | KATIN Aleksandr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(159) | 35. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(160) | 36. | PETRUSHENKOV Egor | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(161) | 37. | HUNADY Jakub | SVK-PRK | PRESOV | ||
(162) | 38. | VARGOSKO Jan | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(163) | 39. | AKAR Furkan | TUR | TÜRKİYE | ||
(164) | 40. | ATAN Metehan | TUR | TÜRKİYE | ||
(165) | 41. | HAN Muhammed Emir | TUR | TÜRKİYE | ||
(166) | 42. | TAHTACİ Murat | TUR | TÜRKİYE | ||
(167) | 43. | FEDORENKO Danylo | UKR-KHV | KHARKIV | ||
JUNIOR A WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(168) | 1. | CHYSTAYA KATSIARYNA | BLR | BELARUS | ||
(169) | 2. | IZAFATAVA HANNA | BLR | BELARUS | ||
(170) | 3. | DOSLÁ Milada | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(171) | 4. | PFEIFEROVA Tereza | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(172) | 5. | SZILICZEI-NÉMET Rebeka | HUN | HUNGARY | ||
(173) | 6. | TÚRI Anna | HUN | HUNGARY | ||
(174) | 7. | VÁGVÖLGYI Mercédesz | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(175) | 8. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | OPOLE | ||
(176) | 9. | TOPOLSKA Gabriela | POL | POLAND | ||
(177) | 10. | HENKIEL Patrycja | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(178) | 11. | ALBERT Júlia | ROU | ROMANIA | ||
(179) | 12. | UZAKOVA Mariya | UKR-KYIV | KYIV | ||
JUNIOR A MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(180) | 1. | ANDERMANN Nicolas | AUT | AUSTRIA | ||
(181) | 2. | LIU Heinrich | AUT | AUSTRIA | ||
(182) | 3. | ALIATDZINAU ARTSEM | BLR | BELARUS | ||
(183) | 4. | ARLOU HEORHI | BLR | BELARUS | ||
(184) | 5. | SEJPAL Zdenek | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(185) | 6. | RÉVÉSZ Gergő | HUN | HUNGARY | ||
(186) | 7. | SZÁSZ Attila | HUN | HUNGARY | ||
(187) | 8. | SZIKLÁSI András | HUN | HUNGARY | ||
(188) | 9. | TIBORCZ Dániel | HUN | HUNGARY | ||
(189) | 10. | VAJDA Balázs | HUN | HUNGARY | ||
(190) | 11. | KRŪZBERGS Roberts | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(191) | 12. | PILAGS Arturs | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(192) | 13. | GISZKA Krystian | POL | POLAND | ||
(193) | 14. | ŞİMŞEK Tunay | TUR | TÜRKİYE | ||
(194) | 15. | IOFIN Denys | UKR-KYIV | KYIV | ||
(195) | 16. | KHOCHYN Mykyta | UKR-KYIV | KYIV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(196) | 1. | TALAYEVA VOLHA | BLR | BELARUS | ||
(197) | 2. | AŠČIĆ Valentina | CRO | CROATIA | ||
(198) | 3. | BURIĆ Katarina | CRO | CROATIA | ||
(199) | 4. | IVANDIĆ Danijela | CRO | CROATIA | ||
(200) | 5. | VANKOVA Petra | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(201) | 6. | DAVYDENKO Anna | UKR-KYIV | KYIV | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(202) | 1. | ANDERMANN Dominic | AUT | AUSTRIA | ||
(203) | 2. | WOLFGANG Matthias | AUT | AUSTRIA | ||
(204) | 3. | MIKHAILAU Uladzislau | BLR | BELARUS | ||
(205) | 4. | SLABODNIK ARTSEMI | BLR | BELARUS | ||
(206) | 5. | KOLENC Martin | CRO | CROATIA | ||
(207) | 6. | MARTINIC Ivan | CRO | CROATIA | ||
(208) | 7. | KRŪZBERGS Karlis | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(209) | 8. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | OPOLE | ||
(210) | 9. | TAHTACİ Davut | TUR | TÜRKİYE | ||
(211) | 10. | YARDIMCI Fırat | TUR | TÜRKİYE | ||
(212) | 11. | HANDEI Oleh | UKR-KYIV | KYIV | ||
(213) | 12. | HANDEI Volodymyr | UKR-KYIV | KYIV |