Csizmadia Trophy - Debrecen, HUN, 05.01. - 07.01.2018
List of Entries per Category
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | VÉGI Liána Dorina | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(2) | 2. | SZABÓ Jázmin | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(3) | 3. | VÁRADI Vivien | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(4) | 4. | CSÖRGŐ Lilien | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(5) | 5. | DOBRÁN Réka | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(6) | 6. | FERENCZ Vivien | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(7) | 7. | LAZAR Hanna | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(8) | 8. | MÀRTON Henrietta | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(9) | 9. | PETRES Hanna Palma | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(10) | 10. | BURDELAKOVA Kristina | SVK-PRK | PRESOV | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(11) | 1. | NAGY János | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(12) | 2. | GYÖRGY Benedek | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(13) | 3. | KUN Bence Benedek | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(14) | 4. | OLTI Miksa | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(15) | 5. | ÁRENDÁS Mihály | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(16) | 6. | IMREH Edward | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(17) | 7. | DOBOS Péter | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(18) | 8. | HASARA Alex | SVK-PRK | PRESOV | ||
(19) | 9. | GUBAC Adam | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(20) | 10. | MEDVEĎ Andrej | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(21) | 11. | MEDVEĎ Jozef | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(22) | 1. | CZECZE BiAnka | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(23) | 2. | REDLER Aisa | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(24) | 3. | GÖRGÉNYI Antónia | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(25) | 4. | SZIGETI Dóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(26) | 5. | TÓTH Anna Rebeka | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(27) | 6. | CZANK-VARGA Viktória | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(28) | 7. | NÓGRÁDI Panka | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(29) | 8. | RIKK Tímea | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(30) | 9. | BARTA Nóra | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(31) | 10. | LASZLO Judit Sara | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(32) | 11. | MADARÀSZ Timea | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(33) | 12. | PÁLL Bernadett | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(34) | 13. | BARICOVÁ Ema | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(35) | 14. | DANKOVÁ Lívia | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(36) | 15. | IZAROVA Michaela | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(37) | 16. | POPOVICOVA Lea | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(38) | 17. | TOKAROVA Aneta | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(39) | 1. | BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(40) | 2. | FARKAS Marcell | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(41) | 3. | MÜLLER Dávid | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(42) | 4. | SZABÓ Barnabás | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(43) | 5. | KISS Kende | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(44) | 6. | MAJOR Dominik | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(45) | 7. | PETŐ Bendegúz | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(46) | 8. | TÓTH János | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(47) | 9. | LISZLI Gábor | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(48) | 10. | VÁGFALVI Máté | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(49) | 11. | HALLÓSY Dominik | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(50) | 12. | JANCSÓ Zalán | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(51) | 13. | KARDOS Kevin | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(52) | 14. | SALCEANU Paul Codrin | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(53) | 15. | KARDA Kristóf | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(54) | 16. | MARCIN Damian | SVK-PRK | PRESOV | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(55) | 1. | GÁL Boglárka | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(56) | 2. | SCHÖNBORN Melinda | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(57) | 3. | SCHÖNBORN Virág | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(58) | 4. | SZŐCS Mónika Nikolett | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(59) | 5. | DOBRÁN Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(60) | 6. | KORMÁNYOS Nina | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(61) | 7. | SOMODI Luca | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(62) | 8. | SOMODI Maja Dora | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(63) | 9. | JANCSÓ Zoé | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(64) | 10. | FARKAS Biborka | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(65) | 11. | GÁL Sarolta | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(66) | 12. | KÓTAI Nóra | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(67) | 13. | KUBIKOVA Ivana | SVK-PRK | PRESOV | ||
(68) | 14. | LESKOVA Radovana | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(69) | 15. | TOKAROVA Tamara | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(70) | 1. | KÓKAI Balázs | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(71) | 2. | VÍZI Boldizsár | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(72) | 3. | FEDOR András | HUN-DVTK | MISKOLC | ||
(73) | 4. | TACZMAN Máté | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(74) | 5. | GRANASZTÓI Ádám Istvan | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(75) | 6. | GYŐRY Márk | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(76) | 7. | HOLÁCS Gergő | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(77) | 8. | OLTI Miklós Gábor | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(78) | 9. | WU JIA WEI Dávid | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(79) | 10. | ZÓLYOMI László | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(80) | 11. | KALMÁR Botond | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(81) | 12. | NAGY Imre Ákos | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(82) | 13. | CZANK-VARGA Benjámin | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(83) | 14. | SZILÁGYI Ábel | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(84) | 15. | ANTAL Apor | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
(85) | 16. | DOBOS Ádám | ROU-SKFCS | CARTA-KARCFALVA | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(86) | 1. | SOMOGYI Barbara | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(87) | 2. | TIAN Rixin | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(88) | 3. | ALBERT Viktória | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(89) | 4. | CSÁSZI Henriett | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(90) | 5. | DOBRÁN Fanni | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(91) | 6. | PALKOVICS Bianka | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(92) | 7. | PÜSPÖK Fanni | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(93) | 8. | SZŐKE Petra | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(94) | 9. | TÓTH Eszter | HUN-TDKE | TATABANYA | ||
(95) | 10. | ALBERT Katalin | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(96) | 11. | PONGRÁCZ-VÁKÁR Krisztina | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA | ||
(97) | 12. | HYMPANOVA Emma | SVK-SKMA | PRESOV | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(98) | 1. | VÉGI Dániel | HUN-DJKSE | DEBRECEN | ||
(99) | 2. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(100) | 3. | ZSIGÓ Máté | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(101) | 4. | BOHN Zsombor | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(102) | 5. | ZHANG Yu Jie Dominik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(103) | 6. | JÁSZAPÁTI Péter | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(104) | 7. | KALMÁR Levente | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(105) | 8. | GERA Márton | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(106) | 9. | LENGYEL Levente | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(107) | 10. | NÓGRÁDI Bence | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(108) | 11. | SAFKO Jakub | SVK-ELBA | PREŠOV | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(109) | 1. | NAGY Netti | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(110) | 2. | TÚRI Anna | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(111) | 3. | KIS Virág Bianka | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(112) | 4. | HYMPÁNOVÁ Alexandra | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(113) | 5. | PAVLIKOVÁ Simona | SVK-SKMA | PRESOV | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(114) | 1. | BAGYINSZKI Ábel | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(115) | 2. | SZIGETI Ádám | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(116) | 3. | BARABÀS Zsolt | ROU-ISK | MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA |