Mistrzostwa Polski Młodzików & Młodzieżowców + OZR, 10.03. - 11.03.2018
List of Entries per Category
JUNIOR F GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(1) | 1. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | OPOLE | ||
(2) | 2. | PIĄTEK Zofia | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(3) | 3. | SAKOWICZ Milena | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(4) | 4. | WAWER Julia | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(5) | 5. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | OPOLE | ||
(6) | 6. | SMOLAREK Maria | POL-PIROPO | OPOLE | ||
(7) | 7. | ANTONOWICZ Alicja | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
JUNIOR F BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(8) | 1. | HYJEK Filip | POL-AZSO | OPOLE | ||
(9) | 2. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(10) | 3. | ŻUKOWSKI Wiktor | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(11) | 4. | SOĆKO Ksawery | POL-OLIGDA | GDAŃSK | ||
(12) | 5. | ŁAMASZ Adam | POL-ORL | DUSZNIKI ZDRÓJ | ||
(13) | 6. | MIRZAŁEK Filip | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(14) | 7. | VANEEV Maxim | POL-UKSGDA | GDAŃSK | ||
JUNIOR E GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(15) | 1. | KWIATKOWSKA Karolina | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(16) | 2. | WAWER Michalina | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(17) | 3. | MAZUR Hanna | POL-ORL | DUSZNIKI ZDRÓJ | ||
(18) | 4. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | DUSZNIKI ZDRÓJ | ||
(19) | 5. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(20) | 6. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(21) | 7. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(22) | 8. | STACHURSKAA Maja | POL-UKSGIZ | GIŻYCKO | ||
(23) | 9. | BUZUN Anna | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(24) | 10. | FALKOWSKA Anna | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(25) | 11. | GIERSBERG Oliwia | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(26) | 12. | GRABOWICZ (2) Emilia | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(27) | 13. | JARMOC Gabriela | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(28) | 14. | MAJEWSKA Laura | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(29) | 15. | RUTKOWSKA Gabriela | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(30) | 16. | SKARŻYŃSKA Julia | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(31) | 17. | SUPRONIK Magda | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(32) | 18. | SZCZERBICKA Kamila | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(33) | 19. | SZYMCZUK Emilia | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(34) | 20. | GIWER Maja | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(35) | 21. | GROCHOWSKA Magdalena | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(36) | 22. | KALINOWSKA Paulina | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(37) | 23. | PERKOWSKA Dominika | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(38) | 24. | ANTONOWICZ Patrycja | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(39) | 25. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(40) | 26. | MIERZEJEWSKA Julia | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
JUNIOR E BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(41) | 1. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | OPOLE | ||
(42) | 2. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | OPOLE | ||
(43) | 3. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(44) | 4. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(45) | 5. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(46) | 6. | ŁASZEWICZ SEWERYN | POL-UKSGDA | GDAŃSK | ||
(47) | 7. | JARMOC Jakub | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(48) | 8. | KORECKI Krzysztof | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(49) | 9. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(50) | 10. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(51) | 11. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(52) | 12. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(53) | 13. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(54) | 14. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(55) | 15. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(56) | 16. | SIDOROWICZ Zuzanna | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(57) | 17. | ŚWIĄTEK Mikołaj | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(58) | 18. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(59) | 19. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
JUNIOR D GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(60) | 1. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | OPOLE | ||
(61) | 2. | MICHALSKA Laura | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(62) | 3. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(63) | 4. | BILLER Weronika | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(64) | 5. | KUCHTA Martyna | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(65) | 6. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(66) | 7. | CHILIMONIUK Kinga | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(67) | 8. | MACIEJEWSKA Ewelina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(68) | 9. | ORCIUCH Magdalena | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(69) | 10. | PARCZEWSKA Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(70) | 11. | SAGANEK Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(71) | 12. | ZIELENKIEWICZ Natalia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(72) | 13. | CARBONE Adrianna | POL-MOSIR | SANOK | ||
(73) | 14. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | SANOK | ||
(74) | 15. | ŚWIĘCICKA Laura | POL-OLIGDA | GDAŃSK | ||
(75) | 16. | GRUDYSZ Malwina | POL-ORL | DUSZNIKI ZDRÓJ | ||
(76) | 17. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(77) | 18. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(78) | 19. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(79) | 20. | BIESIADA Oliwia | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(80) | 21. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(81) | 22. | DAKOWICZ Adrianna | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(82) | 23. | GRYGORUK Magda | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(83) | 24. | MACIEJEWSKA Gabriela | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(84) | 25. | POLAK Izabela | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(85) | 26. | WORONIEWSKA Maria | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(86) | 27. | GOSK Olga | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(87) | 28. | ORZEPOWSKA Hanna | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(88) | 29. | SOBIESIAK Natalia | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(89) | 30. | SUHAK Karolina | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(90) | 31. | ZACHOWICZ Aleksandra | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(91) | 32. | BANACH Urszula | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(92) | 33. | GAJDAMOWICZ Julia | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
JUNIOR D BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(93) | 1. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | OPOLE | ||
(94) | 2. | DĄBROWSKI Piotr | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(95) | 3. | FLIGIEL Jakub | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(96) | 4. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(97) | 5. | JAMIOŁKOWSKI Adam | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(98) | 6. | WASZKIEWICZ Karol | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(99) | 7. | CIURUK Kacper | POL-OLIGDA | GDAŃSK | ||
(100) | 8. | MUCHLADO Adam | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(101) | 9. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-UKSGDA | GDAŃSK | ||
(102) | 10. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-UKSGDA | GDAŃSK | ||
(103) | 11. | BIELAWIEC Bartosz | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(104) | 12. | GRODZKI Wojciech | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(105) | 13. | KARWOWSKI Kornel | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(106) | 14. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(107) | 15. | POPŁAWSKI Oskar | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(108) | 16. | SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej | POL-UKSJB | BIALYSTOK | ||
(109) | 17. | DAWIDOWSKI Kamil | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(110) | 18. | KONIECKI Hubert | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
(111) | 19. | KUROWSKI Oskar | POL-UKSSB | BIALYSTOK | ||
JUNIOR C GIRLS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(112) | 1. | GIERCZAK Klaudia | POL-AZSO | OPOLE | ||
(113) | 2. | MICHALSKA Julia | POL-AZSO | OPOLE | ||
(114) | 3. | RADZISZEWSKA Aleksandra | POL-AZSO | OPOLE | ||
(115) | 4. | ZYCH Magdalena | POL-AZSO | OPOLE | ||
(116) | 5. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(117) | 6. | GRZĘDZIELEWSKA Natalia | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(118) | 7. | KONECKA Wiktoria | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(119) | 8. | KOSIOREK Aleksandra | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(120) | 9. | PAŁCZYŃSKA Malwina | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(121) | 10. | PERZYŃSKA Julia | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(122) | 11. | RĘKAS Marta | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(123) | 12. | TEJER Martyna | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(124) | 13. | MIERONOWICZ Aleksandra | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(125) | 14. | BRZESKA Milena | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(126) | 15. | CZABAN Aleksandra | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(127) | 16. | DĄBROWSKA Maja | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(128) | 17. | KRUPIŃSKA (1) Zuzanna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(129) | 18. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(130) | 19. | SAPIEŻYŃSKA Wiktoria | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(131) | 20. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(132) | 21. | SMALAK Julia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(133) | 22. | SOKOŁOWSKA Hanna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(134) | 23. | SZEMBROWSKA Wiktoria | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(135) | 24. | SZPUDA Maja | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(136) | 25. | SZUMSKA Sara | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(137) | 26. | TYLMAN Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(138) | 27. | WAWRZOS Wiktoria | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(139) | 28. | ZALESKA Dominika | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(140) | 29. | ŻEMIEROWSKA Gabriela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(141) | 30. | KAPALSKA Emilia | POL-MOSIR | SANOK | ||
(142) | 31. | MATUŁA Jagoda | POL-MOSIR | SANOK | ||
(143) | 32. | MAZUR Emma | POL-MOSIR | SANOK | ||
(144) | 33. | MILLER Julia | POL-MOSIR | SANOK | ||
(145) | 34. | DUNST Wiktoria | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(146) | 35. | KRUTYSZA Julia | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(147) | 36. | SUTUŁA Paulina | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(148) | 37. | DOBOSZ Maria | POL-UKSGM | GRODZISK MAZOWIECKI | ||
JUNIOR C BOYS | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(149) | 1. | HYJEK Szymon | POL-AZSO | OPOLE | ||
(150) | 2. | JANECKI Bartosz | POL-AZSO | OPOLE | ||
(151) | 3. | KRZEMIŃSKI Mateusz | POL-AZSO | OPOLE | ||
(152) | 4. | JANASZ Kacper | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(153) | 5. | KUCIŃSKI Bartłomiej | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(154) | 6. | MROCZKOWSKI Wiktor | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(155) | 7. | PAJĄK Bartosz | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(156) | 8. | PAWŁOWICZ Artur | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(157) | 9. | SIATKOWSKI Paweł | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(158) | 10. | WINIARSKI Patryk | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(159) | 11. | WOŁEK Adam | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(160) | 12. | FIAŁKOWSKI Kajetan | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(161) | 13. | KOSTRZEWA Kamil | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(162) | 14. | EKSTOWICZ Jakub | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(163) | 15. | BIELECKI Jakub | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(164) | 16. | CABAN Jakub | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(165) | 17. | DĄBROWSKI Filip | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(166) | 18. | DĘBSKI Paweł | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(167) | 19. | FILIANOWICZ Filip | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(168) | 20. | GŁOWACKI Kacper | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(169) | 21. | JABŁOŃSKI Wiktor | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(170) | 22. | KODA Mateusz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(171) | 23. | NAZARUK Tomasz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(172) | 24. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(173) | 25. | POPŁAWSKI Dawid | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(174) | 26. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(175) | 27. | SMALAK Michał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(176) | 28. | SULIMA Jakub | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(177) | 29. | ŁAJEWSKI Kacper | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(178) | 30. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(179) | 31. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(180) | 32. | WIŚNIEWSKI Karol | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(181) | 33. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | GDANSK | ||
WOMEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(182) | 1. | TKACZUK Wiktoria | POL-AZSO | OPOLE | ||
(183) | 2. | WARAKOMSKA Magdalena | POL-AZSO | OPOLE | ||
(184) | 3. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | OPOLE | ||
(185) | 4. | KUŚMIEREK Małgorzata | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(186) | 5. | SUT Dominika | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(187) | 6. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | TORUN | ||
(188) | 7. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(189) | 8. | KARCZYŃSKA Kamila | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(190) | 9. | KONDRAK Joanna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(191) | 10. | KOWALEWSKA Marcelina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(192) | 11. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(193) | 12. | MALISZEWSKA Natalia | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(194) | 13. | MAZUR Nikola | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(195) | 14. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(196) | 15. | BOROWIECKA Karolina | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(197) | 16. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(198) | 17. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(199) | 18. | SUROWIEC Marika | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(200) | 19. | HENKIEL Patrycja | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
(201) | 20. | JANOWIAK Paulina | POL-WMKS | OLSZTYN | ||
MEN | ||||||
Name | Member | City/ Country | ||||
(202) | 1. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | OPOLE | ||
(203) | 2. | HYDZIK Sebastian | POL-AZSO | OPOLE | ||
(204) | 3. | BARTOSIAK Mateusz | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(205) | 4. | GRABOWICZ Dawid | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(206) | 5. | KĘDZIORA Łukasz | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(207) | 6. | LISIEWSKI Patryk | POL-BLYSKD | DOMANIEWICE | ||
(208) | 7. | ŚLĄSKI Piotr | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(209) | 8. | ADAMSKI Paweł | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(210) | 9. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(211) | 10. | BORYS Tomasz | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(212) | 11. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(213) | 12. | KAMIEŃSKI Wojciech | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(214) | 13. | KILUK Rafał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(215) | 14. | KORECKI Krystian | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(216) | 15. | KŁUJSZO Ignacy | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(217) | 16. | NIEŚCIER Karol | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(218) | 17. | SZKIL Piotr | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(219) | 18. | WANAGO Karol | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(220) | 19. | WASILEWSKI Jakub | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(221) | 20. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(222) | 21. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(223) | 22. | ZAKRZEWSKI Jakub | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(224) | 23. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(225) | 24. | POPOV Michael | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(226) | 25. | FRANASZCZUK Jan | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(227) | 26. | GRYCNER Rafał | POL-STOCZ | GDANSK | ||
(228) | 27. | MOROZ Jakub | POL-WMKS | OLSZTYN |