Hungarian Open - 14th Tisza Cup Szeged, HUN, 03.03. - 05.03.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  777 m
RACE: 6    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 1:27.569  
2 (2) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 1:27.704  
3 (4) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:27.727  
4 (3) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 1:28.014  
5 (7) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 1:28.234  
6 (1) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:29.274  
7 (5) 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 2:01.319  
RACE: 7    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 1:27.467  
2 (6) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:33.735  
3 (4) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 1:37.445  
4 (5) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:45.863  
5 (1) 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 2:04.693  
- (3) 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN PEN. off track
RACE: 8    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:28.988  
2 (4) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 1:31.504  
3 (3) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 1:31.722  
4 (1) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:36.314  
5 (6) 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 1:37.349  
6 (2) 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK NO TIME finished
RACE: 9    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:30.039  
2 (7) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:41.302  
3 (6) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 1:41.420  
4 (3) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 1:42.604   advanced
5 (2) 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL 1:55.865  
6 (1) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 1:59.278  
- (5) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN PEN. impeding
 
JUNIOR E GIRLS  SEMI-FINAL  777 m
RACE: 14    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 1:28.380  
2 (2) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:29.115  
3 (5) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:29.595  
4 (4) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 1:30.997  
5 (3) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 1:33.573  
6 (6) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 1:48.902  
RACE: 15    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 1:24.832  
2 (3) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:25.110  
3 (2) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 1:25.229  
4 (4) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:25.799  
5 (7) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 1:32.628  
6 (6) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 1:36.864  
7 (5) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:37.322  
 
JUNIOR E GIRLS  FINAL  777 m
RACE: 38    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 1:30.081  
2 (2) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 1:31.720  
3 (4) 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:42.214  
4 (5) 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 1:53.626  
5 (3) 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:59.341  
RACE: 39    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 1:29.432  
2 (1) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 1:30.785  
3 (5) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 1:37.449  
4 (3) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:38.424  
5 (6) 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL 1:53.874  
6 (4) 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 2:10.224  
RACE: 40    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:31.520  
2 (3) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 1:31.733  
3 (2) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 1:32.876  
4 (4) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 1:35.193  
5 (5) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 1:38.755  
6 (7) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 1:39.531  
7 (6) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:40.258  
RACE: 41    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1:24.581  
2 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 1:24.898  
3 (4) 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 1:25.052  
4 (3) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 1:25.545  
5 (5) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:26.415  
6 (6) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 1:31.134  
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  333 m
RACE: 112    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 38.297
2 (4) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 38.680
3 (2) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 43.295
4 (3) 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 50.029
RACE: 113    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 36.777
2 (2) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 39.491
3 (1) 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 40.429
4 (4) 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL 45.504
RACE: 114    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 37.966
2 (4) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 37.999
3 (2) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 39.686
3 (3) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 39.686
RACE: 115    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 36.775
2 (3) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 37.674
3 (1) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 40.633
4 (4) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 40.761
5 (5) 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 45.861
RACE: 116    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 36.554
2 (1) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 37.435
3 (2) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 38.399
4 (5) 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 38.509
5 (3) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 38.730
RACE: 117    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 38.276
2 (1) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 39.163
3 (2) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 39.216
4 (3) 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 1:08.170  
 
JUNIOR E GIRLS  QUARTER-FINAL  333 m
RACE: 124    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 35.957
2 (2) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 37.495
3 (3) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 37.544
4 (4) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 38.320
RACE: 125    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 37.856
2 (3) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 37.969
3 (4) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 47.658
- (1) 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU PEN. impeding
RACE: 126    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 36.234
2 (3) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 37.079
3 (2) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 37.346
4 (4) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 39.045
RACE: 127    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 35.499
2 (3) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 38.458
3 (4) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 39.111
4 (2) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN NO TIME finished
 
JUNIOR E GIRLS  SEMI-FINAL  333 m
RACE: 136    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 36.012
2 (1) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 36.234
3 (3) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 38.221
4 (4) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 38.762
RACE: 137    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 36.830
2 (3) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 37.408
3 (2) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 37.848
4 (4) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 38.663
 
JUNIOR E GIRLS  FINAL  333 m
RACE: 146    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 37.388
2 (4) 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 43.838
3 (3) 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL 44.544
4 (2) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 48.391
5 (6) 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 50.144
6 (5) 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:03.228  
RACE: 147    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 38.692
2 (2) 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 39.636
3 (4) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 41.413
4 (3) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 41.565
RACE: 148    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 38.134
2 (2) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 38.343
3 (3) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 38.445
RACE: 149    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 37.095
2 (1) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 37.570
3 (3) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 38.498
4 (4) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 39.640
RACE: 150    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 38.076
2 (3) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 42.509
3 (2) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 46.154
- (4) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU PEN. impeding
RACE: 151    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 35.584
2 (2) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 35.762
3 (3) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 35.861
4 (4) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 37.446
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  500 m
RACE: 158    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 54.115
2 (1) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 57.193
3 (4) 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 57.356
4 (3) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 58.779
RACE: 159    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 54.747
2 (1) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 55.709
3 (4) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 56.223
4 (2) 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL 1:05.843  
RACE: 160    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 55.887
2 (1) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 57.225
3 (3) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:01.353  
4 (4) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 1:01.433  
RACE: 161    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 55.451
2 (2) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 56.090
3 (4) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 57.472
- (3) 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU PEN. impeding
RACE: 162    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 54.559
2 (5) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 54.903
3 (2) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 58.924
4 (4) 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 1:02.999  
5 (3) 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:16.302  
RACE: 163    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 53.361
2 (3) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 57.960
3 (2) 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 59.511
4 (5) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 1:01.847  
5 (4) 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 1:04.768  
 
JUNIOR E GIRLS  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 176    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 55.369
2 (3) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 55.678
3 (2) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 55.883
4 (1) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 56.098
RACE: 177    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 53.792
2 (2) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 56.523
3 (3) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 56.599
4 (4) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:01.263  
RACE: 178    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 53.407
2 (3) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 56.288
3 (4) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 56.995
4 (2) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 59.233
RACE: 179    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 54.236
2 (2) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 55.510
3 (3) 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 55.943
4 (4) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 57.261
 
JUNIOR E GIRLS  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 259    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 53.414
2 (2) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 54.366
3 (4) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 1:07.062  
4 (3) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 1:07.273  
RACE: 260    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 53.663
2 (2) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 53.952
3 (3) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 55.829
4 (4) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 55.940
 
JUNIOR E GIRLS  FINAL  500 m
RACE: 279    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 1:01.558  
2 (2) 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 1:01.798  
3 (3) 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 1:11.309  
4 (5) 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:14.078  
5 (4) 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL NO TIME finished
RACE: 280    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 58.161
2 (2) 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 58.339
3 (4) 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 1:00.242  
4 (3) 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:01.249  
RACE: 281    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 55.665
2 (2) 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 56.304
3 (3) 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 56.920
4 (4) 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 59.062
RACE: 282    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 55.966
2 (2) 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 56.099
3 (3) 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 56.458
4 (4) 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 1:11.383  
RACE: 283    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 55.977
2 (4) 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 56.094
3 (3) 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 56.392
4 (2) 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 1:06.077  
RACE: 284    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 53.216
2 (2) 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 53.483
3 (3) 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 53.711
4 (4) 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 53.830



Hungarian Open - 14th Tisza Cup Szeged, HUN, 03.03. - 05.03.2017


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 48.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 1. 3. 1. 5. 81 10
2. 162.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 2. 1. 2. 13. 76 18
3. 82.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 4. 2. 4. 23. 37 33
4. 30.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 5. 9. 3. 15. 18 32
5. 113.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 3. 16. 27. 7. 13 53
6. 71.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 20. 4. 5. 11. 8 40
7. 132.  ŠPAN Dina SLO SLO 6. 6. 11. 12. 3 35
8. 112.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 8. 5. 7. 4. 24
9. 70.  KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN 7. 15. 6. 1. 29
10. 114.  GIDRO Eszter ROU-ISK ROU 9. 8. 14. 9. 40
11. 110.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 10. 14. 15. 3. 42
12. 163.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 15. 7. 8. 16. 46
13. 27.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 14. 21. 13. 2. 50
14. 111.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 16. 13. 17. 8. 54
15. 101.  PÁL Bernadett ROU-FCS ROU 11. 19. 21. 6. 57
16. 160.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 21. 11. 12. 20. 64
17. 81.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 17. 12. 16. 21. 66
18. 83.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 27. 17. 10. 14. 68
19. 29.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 22. 18. 18. 10. 68
20. 84.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 13. 20. 20. 17. 70
21. 28.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 27. 10. 9. 26. 72
22. 3.  CHANCHEVA Adelina BUL BUL 12. 24. 19. 25. 80
23. 4.  PAVLOVA Bogoslava BUL BUL 18. 23. 25. 19. 85
24. 148.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 19. 25. 22. 24. 90
25. 161.  IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK 23. 22. 23. 22. 90
26. 26.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 24. 26. 24. 18. 92