2023 Empire State Winter Games, 04.02. - 05.02.2023


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
RANTA Tobi USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
KRISHNA Sage USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
ANDREWS Thomas CAN CAN CANADA
(4) 2.
SHEEN Samuel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(5) 3.
SOWA PETER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
ABERNATHY Phoenix USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(7) 2.
HOGAN Emily USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(8) 3.
KRISHNA MILI USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(9) 4.
WU Julia USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(10) 1.
ANDREWS Raymond CAN CAN CANADA
(11) 2.
CERICOLA Gavin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(12) 3.
KOONS Jack USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(13) 4.
LIU Ethan Q USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(14) 5.
PECK Henry USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(15) 6.
RANTA Ollie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(16) 7.
SCOTT PETER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(17) 8.
YEE Kobe USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
HENDRIKS Kimiya USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(19) 2.
KOONS Madeline USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(20) 3.
LEI Cassie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(21) 4.
POMETUN Tatyana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(22) 5.
SOWA Therese USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(23) 6.
YAROSH Addison USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
BABKINE-OSTERRATH XAVIER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(25) 2.
EINSLA Russel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(26) 3.
LOUZ Eliyahu USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(27) 4.
PECK Hayden USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(28) 5.
PROVOD DAVID USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(29) 6.
WOBESER Benjamin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(30) 1.
GIRACH Sarah USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(31) 2.
KOONS Sofia USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(32) 3.
LEVINE Keegan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(33) 4.
MENSAH Sasha USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(34) 1.
HARTSHORN  Jacoby USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(35) 2.
KITCHEL Liam USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(36) 3.
MANNING John Paul USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(37) 4.
SARAF Akshit USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(38) 5.
SOWA Henry USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(39) 1.
SOWA Ruth USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(40) 1.
FERGUSON Colin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(41) 2.
HASSELBACK Gabriel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(42) 3.
HECK Charlie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(43) 1.
DIXIT Ishan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(44) 2.
OBRIEN Rory USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(45) 3.
SOWA Frederick USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
SENIOR & JUN A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(46) 1.
BICKMORE Diana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(47) 2.
CUSHMAN Sara USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
SENIOR & JUN A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(48) 1.
BUTLER Daniel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(49) 2.
KIM JIN SUNG USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(50) 3.
VAN FLEET Tim USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(51) 4.
WOBESER Keith USA USA UNITED STATES OF AMERICA