Puchar Białegostoku 1, Białystok, POL, 02.12. - 02.12.2022
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 26 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 20. | SZESZO Antonina | POL-UKSJB | 43.384 | ||
2 | (2) | 35. | OSTROWSKA Jagoda | POL-UKSSB | 45.552 | ||
3 | (4) | 19. | SKRODZKA Maria | POL-UKSJB | 45.730 | ||
4 | (5) | 36. | TODORCZUK Karina | POL-UKSSB | 55.290 | ||
5 | (3) | 17. | BOROWSKA Amelia | POL-UKSJB | 55.727 | ||
JUNIOR E BOYS FINAŁ 333 m | |||||||
RACE: 27 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 26. | WOŁKOWYCKI Victor | POL-UKSJB | 39.187 | ||
2 | (2) | 25. | SZUCHALSKI Bartosz | POL-UKSJB | 41.311 | ||
3 | (3) | 24. | DUDA Filip | POL-UKSJB | 41.398 | ||
4 | (5) | 8. | ŁUKASZEWICZ Kuba | POL-JUV | 42.860 | ||
5 | (6) | 43. | BEZUBIK Aleksander | POL-UKSSB | 43.166 | ||
6 | (4) | 9. | MRÓZ Szymon | POL-JUV | 43.516 | ||
JUNIOR D GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 28 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 29. | KOLOS Katarzyna | POL-UKSSB | 1:09.062 | ||
2 | (3) | 11. | KAZIMIERCZAK Wiktoria | POL-UKSJB | 1:09.139 | ||
3 | (2) | 10. | KAZIMIERCZAK Hanna | POL-UKSJB | 1:14.307 | ||
4 | (5) | 16. | SAKOWICZ Antonina | POL-UKSJB | 1:20.590 | ||
5 | (4) | 14. | PRUSZYŃSKA Kamila | POL-UKSJB | 1:22.814 | ||
6 | (6) | 34. | WRONKOWSKA Aleksandra | POL-UKSSB | 1:25.545 | ||
7 | (7) | 15. | ROGOWSKA Alicja | POL-UKSJB | 1:30.813 | ||
RACE: 29 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 33. | SENDERACKA Hanna | POL-UKSSB | 1:01.822 | ||
2 | (2) | 12. | KRAWCZYKOWICZ Lena | POL-UKSJB | 1:02.656 | ||
3 | (4) | 13. | ŁOKIĆ Laura | POL-UKSJB | 1:05.258 | ||
4 | (5) | 28. | FASZCZEWSKA Gabriela | POL-UKSSB | 1:05.477 | ||
5 | (3) | 31. | ONIŚKO Wiktoria | POL-UKSSB | 1:06.397 | ||
6 | (6) | 32. | PARAFIANOWICZ Daria | POL-UKSSB | 1:19.457 | ||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 30 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 38. | GAWRYLUK Michał | POL-UKSSB | 1:01.951 | ||
2 | (6) | 6. | MUSZYŃSKI Krzysztof | POL-JUV | 1:04.737 | ||
3 | (5) | 5. | MICHALCZUK Jakub | POL-JUV | 1:07.139 | ||
4 | (4) | 41. | MOROZEWICZ Tomasz | POL-UKSSB | 1:07.419 | ||
5 | (3) | 4. | MARKOWSKI Eryk | POL-JUV | 1:19.975 | ||
- | (2) | 3. | KUCZYŃSKI Kajetan | POL-JUV | - | no start | |
RACE: 31 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 23. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 59.222 | ||
2 | (1) | 7. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 59.666 | ||
3 | (4) | 2. | KORZENIECKI Alexander | POL-JUV | 59.809 | ||
4 | (2) | 39. | KUCZYŃSKI Michał | POL-UKSSB | 59.841 | ||
5 | (6) | 37. | CIURA Jakub | POL-UKSSB | 1:02.203 | ||
6 | (5) | 42. | WARAKOMSKI Bartosz | POL-UKSSB | 1:04.763 |