Bay State Championships, 03.02. - 03.02.2023


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
RANTA Tobi USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(2) 2.
HONG Hadley USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
TSYVINSKI Alexander USA-CSSC USA SHELTON, CONNECTICUT
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
LIN Lindsay USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(5) 1.
SHEEN Samuel USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(6) 2.
SOWA PETER USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(7) 3.
WANG William 2014 USA-GSSC USA BRIDGEWATER, NEW JERSEY
(8) 4.
SMITH Landon USA-UCBSSC USA ROCKVILLE, MARYLAND
(9) 5.
HONG Darian USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(10) 6.
LI Evan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(11) 7.
MULLANEY Kipling USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(12) 8.
QU Harvey USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(13) 1.
WU Julia USA-GSSC USA BRIDGEWATER, NEW JERSEY
(14) 2.
ABERNATHY Phoenix USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(15) 3.
BORBAT Katerina USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(16) 4.
BORBAT Petra USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(17) 5.
HOGAN Emily USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
RANTA Ollie USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(19) 2.
YEE Kobe USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(20) 3.
ZHANG Dylan USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(21) 4.
ZHENG Thomas USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(22) 5.
YI Luke USA-GSSC USA BRIDGEWATER, NEW JERSEY
(23) 6.
RICE Owen USA-SWC USA SARATOGA SPRINGS, NEW YORK
(24) 7.
CHANG Derick USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(25) 8.
LEE Simon USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(26) 9.
LI Lucas USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(27) 10.
LIU Ethan Q USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(28) 11.
PECK Henry USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(29) 12.
PLATE-TONG Hendrik USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(30) 13.
POMPEI Maxwell USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(31) 1.
SOWA Therese USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(32) 2.
KAZANECKA Olimpia USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(33) 3.
LEI Cassie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(34) 4.
POMETUN Tatyana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
COLICE Dexter USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(36) 2.
ZHENG Ryan USA-DSSC USA DANBURY, CONNECTICUT
(37) 3.
WATTS Jabari USA-UCBSSC USA ROCKVILLE, MARYLAND
(38) 4.
BABKINE-OSTERRATH XAVIER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(39) 5.
CLARK Nicholas USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(40) 6.
COSME Xavier USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(41) 7.
HAO Richard USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(42) 8.
LOUZ Eliyahu USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(43) 9.
PECK Hayden USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(44) 1.
GANESAN Sadhana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(45) 2.
GIRACH Sarah USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(46) 3.
LEVINE Keegan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(47) 4.
MENSAH Sasha USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(48) 5.
POLSINELLI Heather USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(49) 1.
SOWA Henry USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(50) 2.
ZHENG Ethan USA-DSSC USA DANBURY, CONNECTICUT
(51) 3.
SHARMA Shunh USA-NCS USA OAKLAND, CALIFORNIA
(52) 4.
DOUBLE Zachary USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(53) 5.
HARTSHORN  Jacoby USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(54) 6.
HUITEMA Meinte USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(55) 7.
KITCHEL Liam USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(56) 1.
SOWA Ruth USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(57) 2.
OROZCO-GARCIA Maria Isabel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(58) 1.
HECK Charlie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(59) 2.
KAZANECKI Julius USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
STAHL Louisiana USA-FMSC USA FLUSHING MEADOW, N.Y.
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(61) 1.
SOWA Frederick USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(62) 2.
SWEENEY Edwin USA-CSSC USA SHELTON, CONNECTICUT
 
SENIOR & JUN A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(63) 1.
SCHEFFLER Samantha USA-DSSC USA DANBURY, CONNECTICUT
(64) 2.
BICKMORE Diana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(65) 3.
CUSHMAN Sara USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(66) 4.
KARBOSKI Brianna USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
SENIOR & JUN A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(67) 1.
ROSENFIELD Adam USA-BSS USA MARLBOROUGH, MASSACHUSETTS
(68) 2.
ABRAMS Clayton USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(69) 3.
BORBAT Maxim USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(70) 4.
BUTLER Daniel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(71) 5.
CHAMBERT Julien USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(72) 6.
HONG Bryan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(73) 7.
KIM JIN SUNG USA USA UNITED STATES OF AMERICA