2022 Buffalo Short Track Championship, 15.10. - 16.10.2022


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
RANTA Tobi USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
AITBAYEVA Saruar USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(3) 2.
CERRONE Magdalena USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(4) 3.
LI Jiuxi USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(5) 4.
LIN Lindsay USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
SHI Noah CAN CAN CANADA
(7) 2.
HONG Darian USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(8) 3.
LI Evan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(9) 4.
LI Huaijin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(10) 5.
LIU Ethan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(11) 6.
MILLS Silas USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(12) 7.
MULLANEY Kipling USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(13) 8.
QU Harvey USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(14) 9.
SHEEN Samuel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(15) 10.
SMITH Landon USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(16) 11.
SOWA PETER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(17) 12.
WANG William 2014 USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(18) 13.
ZHANG Aiden 2014 USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(19) 14.
ZHOU Mason USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(20) 1.
YE.  Aurora USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(21) 2.
CHAN Vanessa USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(22) 3.
CHO Elliana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(23) 4.
CHOU Makayla USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(24) 5.
HUANG Hannah USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(25) 6.
PECKA Audrey USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(26) 7.
SULLIVAN Veronica USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(27) 8.
WU Julia USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(28) 1.
ANDREWS Raymond CAN CAN CANADA
(29) 2.
SHI Lucas CAN CAN CANADA
(30) 3.
ZHANG Matthew CAN CAN CANADA
(31) 4.
BAE Ilchan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(32) 5.
BARBONE Giacomo USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(33) 6.
BISHOP Jacob USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(34) 7.
CERICOLA Gavin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(35) 8.
LEE SAMUEL USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(36) 9.
LI Lucas USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(37) 10.
LIM Jaehuyn USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(38) 11.
LORENZ Avery USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(39) 12.
PLATE-TONG Hendrik USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(40) 13.
RANTA Ollie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(41) 14.
SCOTT PETER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(42) 15.
WANG Bryan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(43) 16.
YI Luke USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(44) 17.
ZHANG Evan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(45) 1.
CHEN Isabella USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(46) 2.
GARNIER Gabrielle USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(47) 3.
KAZANECKA Olimpia USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(48) 4.
LEI Cassie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(49) 5.
LIM Jei USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(50) 6.
POMETUN Tatyana USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(51) 7.
SAUTTER Kathryn USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(52) 8.
SOWA Therese USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(53) 9.
YAROSH Addison USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(54) 10.
ZHANG Tiffany USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(55) 1.
BEASLEY Oliver CAN CAN CANADA
(56) 2.
BABKINE-OSTERRATH XAVIER USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(57) 3.
COSME Xavier USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(58) 4.
DELNORE Sebastian USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(59) 5.
HUANG Ryan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(60) 6.
LEE Ayden USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(61) 7.
LIN Ethan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(62) 8.
LIU Joseph USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(63) 9.
LORENZ Matthew USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(64) 10.
LOUZ Eliyahu USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(65) 11.
PETTITT Phillip USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(66) 12.
PROVOD DAVID USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(67) 13.
RILLOTTA Gabriel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(68) 14.
SHELTON-WHITE Christian USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(69) 15.
TOLLIVER Robert USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(70) 16.
TYLWALK Adrian USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(71) 17.
WATTS Jabari USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(72) 18.
WOBESER Benjamin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(73) 19.
WU Lucas USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(74) 1.
AITBAYEVA Nagi USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(75) 2.
LENGKONG Audrey USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(76) 3.
SHEEN Serena USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(77) 1.
CHENG Qihang CAN CAN CANADA
(78) 2.
CHAN Vincent USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(79) 3.
GOPINATH Narendran USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(80) 4.
HARTSHORN  Jacoby USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(81) 5.
KITCHEL Liam USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(82) 6.
MACHUCA Abner USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(83) 7.
MANNING John Paul USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(84) 8.
MILLER Shane USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(85) 9.
OUCHIKH Samir USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(86) 10.
RODGERS Owen USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(87) 11.
SOWA Henry USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(88) 12.
SULKOSKE Ian USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(89) 13.
SULLIVAN Benjamin USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR B WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(90) 1.
BANK Madeline USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(91) 2.
LIU Xin ye USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(92) 3.
MEEHAN Marta USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(93) 4.
NEORR Ceili USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(94) 5.
OVERFIELD Simona USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(95) 6.
SOWA Ruth USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(96) 7.
YI Michelle USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(97) 1.
DROSSOS-THOMPSON Leo USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(98) 2.
HASSELBACK Gabriel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(99) 3.
KAZANECKI Julius USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(100) 4.
KOO Lucas USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(101) 5.
LI Marcus USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(102) 6.
SAPOLA Jeremy USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(103) 7.
THATCHER Desomond USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(104) 8.
WINBIGLER Reed USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(105) 9.
ZHANG Aiden 2007 USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(106) 1.
ANDREWS Thomas CAN CAN CANADA
(107) 2.
DIXIT Ishan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(108) 3.
LIPPA Sean USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(109) 4.
OBRIEN Rory USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(110) 5.
SOWA Frederick USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
SENIOR & JUN A WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(111) 1.
ALEXANDER Laura USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(112) 2.
ALSDORF Olivia USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(113) 3.
CUSHMAN Sara USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(114) 4.
ZAYATZ Necole USA USA UNITED STATES OF AMERICA
 
SENIOR & JUN A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(115) 1.
BUTLER Daniel USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(116) 2.
CHAFFIN Bill USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(117) 3.
HALLADAY Johnny USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(118) 4.
HOLTZHAUSER Andrew USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(119) 5.
HONG Bryan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(120) 6.
HUGHES Karl USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(121) 7.
KIM Andrew USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(122) 8.
KIM Eddie USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(123) 9.
KIM JIN SUNG USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(124) 10.
MARCOSSON Alan USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(125) 11.
NEORR Patrick USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(126) 12.
PIELECHOWSKI Craig USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(127) 13.
PROVOD Dimitri USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(128) 14.
SCHNOR John USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(129) 15.
SMITH Casey USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(130) 16.
STAINBROOK Jacob USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(131) 17.
VAN FLEET Tim USA USA UNITED STATES OF AMERICA
(132) 18.
WOBESER Keith USA USA UNITED STATES OF AMERICA