|
1. Distance |
JUNIOR D GIRLS HEATS 1000 m |
|
RACE: 37 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(3) |
32. |
GAZSI Noémi |
HUN-JSE |
|
1:46.546 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.546 |
|
2 |
(6) |
11. |
VÉGI Liána Dorina |
HUN-FTC |
|
1:46.661 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.661 |
|
3 |
(4) |
12. |
PAŃCZYSZYN Amelia |
POL-ORL |
|
1:46.938 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.938 |
|
4 |
(5) |
16. |
PAPOUŠKOVÁ Marta |
CZE-STCZ |
|
1:47.107 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:47.107 |
|
5 |
(2) |
19. |
KÖVÉR Laura |
HUN-DSI |
|
1:55.655 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:55.655 |
|
6 |
(7) |
8. |
DUDASOVA Michaela |
SVK-STEZ |
|
2:09.530 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:09.530 |
|
7 |
(1) |
26. |
KMECOVA Zoja |
SVK-SCKE |
|
2:24.459 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:24.459 |
|
|
RACE: 38 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
2. |
Z. MOLNÁR Natasa |
HUN-FTC |
|
1:44.450 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.450 |
|
2 |
(6) |
5. |
KISS-GEBORA Flóra |
HUN-MTK |
|
1:44.675 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.675 |
|
3 |
(5) |
4. |
MOISIEIEVA Kateryna |
UKR-KHV |
|
1:46.850 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.850 |
|
4 |
(3) |
9. |
RADELJA Ljiljana |
CRO |
|
1:51.848 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:51.848 |
|
5 |
(7) |
18. |
GYURKÓ Lilla |
HUN-DSI |
|
2:04.846 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:04.846 |
|
6 |
(4) |
21. |
STOFANOVA Sofia |
SVK-SKMA |
|
2:05.796 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:05.796 |
|
7 |
(2) |
29. |
JÓNA Gitta |
HUN-DVTK |
|
2:06.512 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:06.512 |
|
|
RACE: 39 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(6) |
10. |
ZIĘCINA Natalia |
POL-ORL |
|
1:46.876 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.876 |
|
2 |
(3) |
31. |
JARMOC Natalia |
POL |
|
1:46.910 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.910 |
|
3 |
(4) |
1. |
RODIC Sofija |
SRB |
|
1:46.995 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.995 |
|
4 |
(5) |
99. |
KISS-VIDA Dorka |
HUN-FTC |
|
1:50.427 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:50.427 |
|
5 |
(7) |
17. |
TELITSYNA Sofia |
UKR-KHV |
|
1:58.533 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:58.533 |
|
6 |
(1) |
23. |
MARCINOVA Sara |
SVK-SKMA |
|
2:28.371 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:28.371 |
|
- |
(2) |
24. |
BEĽÁKOVÁ Lea |
SVK-STEZ |
|
- |
yellow card |
Split times: Official Finish Time: - |
|
|
RACE: 40 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(4) |
6. |
STOROZHUK Amina |
UKR-KYIV |
|
1:51.402 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:51.402 |
|
2 |
(2) |
14. |
SELEZNOVA Sofija |
LAT-SPARS |
|
1:52.243 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:52.243 |
|
3 |
(1) |
27. |
TARGOWSKA Martyna |
POL-MOSIR |
|
1:59.644 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:59.644 |
|
4 |
(5) |
20. |
PALKOVICOVA Sara |
SVK-STEZ |
|
2:00.440 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:00.440 |
|
5 |
(7) |
22. |
MARCINOVA Sofia |
SVK-SKMA |
|
2:04.534 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:04.534 |
|
6 |
(3) |
13. |
JABŁOŃSKA Aleksandra |
POL-ORL |
|
2:06.832 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:06.832 |
|
7 |
(6) |
30. |
DUNAY Gerda |
HUN-MTK |
|
2:13.947 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:13.947 |
|
|
JUNIOR D GIRLS SEMI-FINAL 1000 m |
|
RACE: 54 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(3) |
18. |
GYURKÓ Lilla |
HUN-DSI |
|
1:57.749 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:57.749 |
|
2 |
(1) |
19. |
KÖVÉR Laura |
HUN-DSI |
|
1:58.984 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:58.984 |
|
3 |
(2) |
20. |
PALKOVICOVA Sara |
SVK-STEZ |
|
2:16.164 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:16.164 |
|
4 |
(4) |
21. |
STOFANOVA Sofia |
SVK-SKMA |
|
2:16.277 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:16.277 |
|
5 |
(6) |
23. |
MARCINOVA Sara |
SVK-SKMA |
|
2:20.444 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:20.444 |
|
6 |
(5) |
29. |
JÓNA Gitta |
HUN-DVTK |
|
2:25.166 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:25.166 |
|
|
RACE: 55 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(4) |
13. |
JABŁOŃSKA Aleksandra |
POL-ORL |
|
1:53.099 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.099 |
|
2 |
(1) |
9. |
RADELJA Ljiljana |
CRO |
|
1:53.276 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.276 |
|
3 |
(6) |
30. |
DUNAY Gerda |
HUN-MTK |
|
1:53.411 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.411 |
|
4 |
(2) |
17. |
TELITSYNA Sofia |
UKR-KHV |
|
1:57.803 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:57.803 |
|
5 |
(5) |
8. |
DUDASOVA Michaela |
SVK-STEZ |
|
2:09.163 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:09.163 |
|
6 |
(3) |
22. |
MARCINOVA Sofia |
SVK-SKMA |
|
2:21.291 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:21.291 |
|
7 |
(7) |
26. |
KMECOVA Zoja |
SVK-SCKE |
|
2:22.770 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:22.770 |
|
|
RACE: 56 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
32. |
GAZSI Noémi |
HUN-JSE |
|
1:44.212 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.212 |
|
2 |
(2) |
11. |
VÉGI Liána Dorina |
HUN-FTC |
|
1:44.303 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.303 |
|
3 |
(3) |
10. |
ZIĘCINA Natalia |
POL-ORL |
|
1:44.570 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.570 |
|
4 |
(5) |
12. |
PAŃCZYSZYN Amelia |
POL-ORL |
|
1:44.728 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.728 |
|
5 |
(4) |
31. |
JARMOC Natalia |
POL |
|
1:44.891 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:44.891 |
|
6 |
(6) |
1. |
RODIC Sofija |
SRB |
|
1:45.352 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:45.352 |
|
7 |
(7) |
99. |
KISS-VIDA Dorka |
HUN-FTC |
|
1:53.394 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.394 |
|
|
RACE: 57 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
2. |
Z. MOLNÁR Natasa |
HUN-FTC |
|
1:46.802 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.802 |
|
2 |
(5) |
6. |
STOROZHUK Amina |
UKR-KYIV |
|
1:46.908 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:46.908 |
|
3 |
(2) |
5. |
KISS-GEBORA Flóra |
HUN-MTK |
|
1:47.168 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:47.168 |
|
4 |
(4) |
16. |
PAPOUŠKOVÁ Marta |
CZE-STCZ |
|
1:48.832 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:48.832 |
|
5 |
(3) |
4. |
MOISIEIEVA Kateryna |
UKR-KHV |
|
1:49.797 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:49.797 |
|
6 |
(6) |
14. |
SELEZNOVA Sofija |
LAT-SPARS |
|
1:52.038 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:52.038 |
|
7 |
(7) |
27. |
TARGOWSKA Martyna |
POL-MOSIR |
|
2:03.992 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:03.992 |
|
|
JUNIOR D GIRLS FINAL 1000 m |
|
RACE: 71 HEAT: 1 GROUP: D Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
8. |
DUDASOVA Michaela |
SVK-STEZ |
|
2:04.325 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:04.325 |
|
2 |
(6) |
29. |
JÓNA Gitta |
HUN-DVTK |
|
2:06.782 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:06.782 |
|
3 |
(2) |
21. |
STOFANOVA Sofia |
SVK-SKMA |
|
2:06.907 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:06.907 |
|
4 |
(4) |
22. |
MARCINOVA Sofia |
SVK-SKMA |
|
2:20.635 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:20.635 |
|
5 |
(5) |
26. |
KMECOVA Zoja |
SVK-SCKE |
|
2:24.637 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:24.637 |
|
- |
(3) |
23. |
MARCINOVA Sara |
SVK-SKMA |
|
- |
false start |
Split times: Official Finish Time: - |
|
|
RACE: 72 HEAT: 2 GROUP: C Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
13. |
JABŁOŃSKA Aleksandra |
POL-ORL |
|
1:50.714 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:50.714 |
|
2 |
(2) |
9. |
RADELJA Ljiljana |
CRO |
|
1:52.143 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:52.143 |
|
3 |
(3) |
30. |
DUNAY Gerda |
HUN-MTK |
|
1:53.372 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.372 |
|
4 |
(5) |
17. |
TELITSYNA Sofia |
UKR-KHV |
|
1:53.675 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.675 |
|
5 |
(6) |
19. |
KÖVÉR Laura |
HUN-DSI |
|
1:55.851 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:55.851 |
|
6 |
(4) |
18. |
GYURKÓ Lilla |
HUN-DSI |
|
1:58.430 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:58.430 |
|
7 |
(7) |
20. |
PALKOVICOVA Sara |
SVK-STEZ |
|
2:21.862 |
|
Split times: Official Finish Time: 2:21.862 |
|
|
RACE: 73 HEAT: 3 GROUP: B Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(3) |
16. |
PAPOUŠKOVÁ Marta |
CZE-STCZ |
|
1:49.149 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:49.149 |
|
2 |
(4) |
4. |
MOISIEIEVA Kateryna |
UKR-KHV |
|
1:50.096 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:50.096 |
|
3 |
(5) |
14. |
SELEZNOVA Sofija |
LAT-SPARS |
|
1:50.255 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:50.255 |
|
4 |
(6) |
99. |
KISS-VIDA Dorka |
HUN-FTC |
|
1:53.605 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:53.605 |
|
5 |
(7) |
27. |
TARGOWSKA Martyna |
POL-MOSIR |
|
1:58.365 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:58.365 |
|
- |
(1) |
31. |
JARMOC Natalia |
POL |
|
- |
no finish |
Split times: Official Finish Time: - |
|
- |
(2) |
1. |
RODIC Sofija |
SRB |
|
- |
impeding |
Split times: Official Finish Time: - |
|
|
RACE: 74 HEAT: 4 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(6) |
6. |
STOROZHUK Amina |
UKR-KYIV |
|
1:38.792 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:38.792 |
|
2 |
(5) |
2. |
Z. MOLNÁR Natasa |
HUN-FTC |
|
1:38.971 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:38.971 |
|
3 |
(7) |
5. |
KISS-GEBORA Flóra |
HUN-MTK |
|
1:40.424 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:40.424 |
|
4 |
(1) |
32. |
GAZSI Noémi |
HUN-JSE |
|
1:41.341 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:41.341 |
|
5 |
(2) |
11. |
VÉGI Liána Dorina |
HUN-FTC |
|
1:41.428 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:41.428 |
|
6 |
(3) |
10. |
ZIĘCINA Natalia |
POL-ORL |
|
1:43.699 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:43.699 |
|
7 |
(4) |
12. |
PAŃCZYSZYN Amelia |
POL-ORL |
|
1:45.186 |
|
Split times: Official Finish Time: 1:45.186 |
|