Danubia Series 1 - Czech Open, Benatky nad Jizerou, CZE, 07.10. - 09.10.2022


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
HOTAŁA Wiktoria POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(2) 2.
LEWANDOWSKA Julia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(3) 3.
ANDRAS Vivien ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
MOROZ Nicolas CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(5) 2.
ANDRAS Kevin ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
MOROZOVÁ Mia CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(7) 2.
ZBOŘILOVÁ Barbora CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(8) 3.
WEISSOVÁ Natálie CZE-NACH CZE NÁCHOD
(9) 4.
GYÖRGY Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(10) 5.
SZABÓ Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(11) 6.
BERTULYTE Urte LTU LTU LITHUANIA
(12) 7.
KERAMINAITE Ugne LTU LTU LITHUANIA
(13) 8.
KOLODIAZNAITE Emilija LTU LTU LITHUANIA
(14) 9.
HARASIUK Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(15) 10.
TURCHAN Wiktoria POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(16) 11.
KOŽELOVÁ Veronika SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(17) 1.
SMORODSKIJ Maxym CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(18) 2.
BOROS Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(19) 3.
OGULEVICIUS Lukas LTU LTU LITHUANIA
(20) 4.
BARTOSIK Szymon POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(21) 5.
HOTAŁA Szymon POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(22) 6.
FÜLÖP HOSSZÚ Magor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(23) 7.
GOGA Matus SVK-PRK SVK PRESOV
(24) 8.
MAKHMUDOV Alisher UZB UZB UZBEKISTAN
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(25) 1.
MARKYTAN Livia AUT AUT AUSTRIA
(26) 2.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(27) 3.
BRÁZDILOVÁ Eliska CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(28) 4.
NEVŘELOVÁ Laura CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(29) 5.
PNOVSKA Julie CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(30) 6.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(31) 7.
ARDA CEMILE Éva HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(32) 8.
KISS-VIDA Dorka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(33) 9.
TURMEZEI Veronika HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(34) 10.
TURMEZEI Viktória HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(35) 11.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(36) 12.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(37) 13.
GAZSI Noémi HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(38) 14.
DUNAY Gerda HUN-MTK HUN BUDAPEST
(39) 15.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(40) 16.
SLOKA Nora LAT-JLSS LAT JELGAVA
(41) 17.
SOLODOVA Iulia LAT-JLSS LAT JELGAVA
(42) 18.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(43) 19.
CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(44) 20.
HABERA Roksana POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(45) 21.
JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(46) 22.
OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(47) 23.
PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(48) 24.
SZEŁĘGA Zuzanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(49) 25.
ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(50) 26.
GERE Cynthia ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(51) 27.
TÖRÖK Boglárka Anna ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(52) 28.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(53) 29.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(54) 30.
POTOCNAKOVA Sofia SVK-PRK SVK PRESOV
(55) 31.
MAJIRSKA Ela SVK-SKMA SVK PRESOV
(56) 32.
NEUPAUEROVÁ Viktoria SVK-SKMA SVK PRESOV
(57) 33.
ŠTOFANOVÁ Sofia SVK-SKMA SVK PRESOV
(58) 34.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(59) 1.
MIHALY BISON Imre AUT AUT AUSTRIA
(60) 2.
TOILA Mihai-Alexandru AUT AUT AUSTRIA
(61) 3.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(62) 4.
JÍLEK  Filip CZE-BZKP CZE PRAHA
(63) 5.
HRADSKÝ David CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(64) 6.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(65) 7.
PASLER Adam CZE-NACH CZE NÁCHOD
(66) 8.
BALÁZS Benedek HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(67) 9.
TÓTH Tamás Olivér HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(68) 10.
GONDA Gergő HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(69) 11.
CORVIN-SZABÓ Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(70) 12.
KISS-GEBORA Bence HUN-MTK HUN BUDAPEST
(71) 13.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(72) 14.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(73) 15.
LIEPINS Ricards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(74) 16.
METLA Matiss LAT-JLSS LAT JELGAVA
(75) 17.
PILKA Rihards LAT-JLSS LAT JELGAVA
(76) 18.
KITOKS Antons LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(77) 19.
MARCENKOVS Aleksandrs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(78) 20.
ŠKOF Filip SLO-CEL SLO CELJE
(79) 21.
GOGA Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(80) 22.
MIHALIK Patrik SVK-PRK SVK PRESOV
(81) 23.
MAKHMUDOV Alimardon UZB UZB UZBEKISTAN
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
KRANKL Anna AUT AUT AUSTRIA
(83) 2.
TOILA Elisa-Florentina AUT AUT AUSTRIA
(84) 3.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(85) 4.
ŠIMKOVÁ Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(86) 5.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(87) 6.
HLUŠKOVÁ Sára CZE-NACH CZE NÁCHOD
(88) 7.
DOBRÁN Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(89) 8.
MOLNÁR Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(90) 9.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(91) 10.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(92) 11.
TÓTH Liza Emma HUN-MTK HUN BUDAPEST
(93) 12.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(94) 13.
STRETENSKA Polina LAT-JLSS LAT JELGAVA
(95) 14.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(96) 15.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(97) 16.
FINC Natalia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(98) 17.
GRZEGORCZYK Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(99) 18.
MAZUR Hanna POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(100) 19.
WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(101) 20.
WROŃSKA Oliwia POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(102) 21.
LASZLO Judit Sara ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(103) 22.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(104) 23.
MÀRTON  Henrietta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(105) 24.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-PRK SVK PRESOV
(106) 25.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(107) 26.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(108) 27.
DZIEDZINOVÁ Lara SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(109) 1.
KAMENSKY Vaclav CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(110) 2.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(111) 3.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(112) 4.
ŠULC Samuel Oliver CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(113) 5.
ÁLDOTT Gergely HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(114) 6.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(115) 7.
GYALOG Bence HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(116) 8.
HEGEDŰS  Soma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(117) 9.
MAZÁNY Bendegúz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(118) 10.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(119) 11.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(120) 12.
GYŐRY Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(121) 13.
HEMZŐ Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(122) 14.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(123) 15.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(124) 16.
BERZINS Alekss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(125) 17.
GINKO Ņikita LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(126) 18.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(127) 19.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(128) 20.
VINNIŅŠ Toms Matīss LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(129) 21.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(130) 22.
BEDNARZ Jakub POL-ORL POL DUSZNIKI ZDRÓJ
(131) 23.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(132) 24.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(133) 25.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES