Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


DIVISION 1
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 31.  CIEŚLAR Emilia POL-AZSO POL 1. 34 1
2. 35.  URBAN Wiktoria POL-AZSO POL 2. 21 2
3. 36.  VREULS Evi POL-AZSO POL 3. 13 3
4. 34.  SZOPA Melania POL-AZSO POL 4. 8 4
5. 32.  DZIWIS Paulina POL-AZSO POL 5. 5 5
6. 33.  FUCHS Kinga POL-AZSO POL 6. 3 6



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


DIVISION 2
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 47.  CZUCHNOWSKI Jakub POL-AZSO POL 1. 34 1
2. 52.  ZAWADZKI Antek POL-AZSO POL 2. 21 2
3. 46.  CENTOWSKI Bartosz POL-AZSO POL 3. 13 3
4. 44.  BEDNARSKI Kostek POL-AZSO POL 4. 8 4
5. 48.  GRZEGOCKI Mateusz POL-AZSO POL 5. 5 5
6. 45.  BUJALSKI Artur POL-AZSO POL 6. 3 6
7. 43.  BEDNARSKI Florek POL-AZSO POL 7. 2 7
8. 49.  GRZEŚKOWIAK Mateusz POL-AZSO POL 8. 1 8
9. 50.  JAŚNIEWICZ Aleksander POL-AZSO POL 9. 9
10. 51.  ROMANOWSKI Mateusz POL-AZSO POL 10. 10



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 120.  TOKARSKA Lena POL-MOSIR POL 1. 1. 1. 102 3
2. 119.  ABAKO Wiktoria POL-MOSIR POL 2. 2. 2. 63 6
3. 12.  BERTULYTE Urte LTU LTU 3. 4. 3. 34 10
4. 134.  LEWANDOWSKA Julia POL-ORL POL 6. 3. 6. 19 15
5. 79.  USZYŁŁO Julia POL-GIZ POL 4. 5. 7. 15 16
6. 2.  RAYEN Juliette BEL BEL 7. 6. 4. 13 17
7. 133.  HOTAŁA Wiktoria POL-ORL POL 5. 7. 5. 12 17
8. 24.  NOWAK Wiktoria POL-ASRNC POL 8. 8. 9. 2 25
9. 25.  STRYJEWSKA Zuzanna POL-ASRNC POL 9. 10. 8. 1 27
10. 23.  MILNIKIEL Patrycja POL-ASRNC POL 10. 9. 10. 29



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR F BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 16.  OGULEVICIUS Lukas LTU LTU 1. 1. 1. 102 3
2. 109.  DAWIEC Piotr POL-KLO POL 2. 4. 2. 50 8
3. 83.  PIĄTEK Stanisław POL-GIZ POL 4. 2. 3. 42 9
4. 110.  SERDIUK Jakub POL-KLO POL 3. 3. 4. 34 10



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 19.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 1. 1. 1. 102 3
2. 78.  WAWER Julia POL-GIZ POL 3. 2. 2. 55 7
3. 21.  MILNIKIEL Wiktoria POL-ASRNC POL 2. 3. 3. 47 8
4. 131.  OSTROWSKA Antonina POL-ORL POL 4. 5. 4. 21 13
5. 76.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 8. 4. 6. 12 18
6. 20.  LUDWICKA Antonina POL-ASRNC POL 5. 7. 9. 7 21
7. 22.  STRZYŻ Liliana POL-ASRNC POL 18. 9. 5. 5 32
8. 77.  SŁOWIKOWSKA Anna POL-GIZ POL 9. 6. 8. 4 23
9. 132.  TURCHAN Wiktoria POL-ORL POL 6. 8. 10. 4 24
10. 117.  JAGNISZCZAK Aleksandra POL-MOSIR POL 7. 11. 7. 4 25
11. 130.  CHILARSKA Oliwia POL-ORL POL 11. 10. 11. 32
12. 75.  BORKOWSKA Jagoda POL-GIZ POL 10. 13. 13. 36
13. 118.  SZAŁAJKO Aleksandra POL-MOSIR POL 12. 12. 14. 38
14. 141.  FUK Julia POL-ORZEL POL 16. 14. 12. 42
15. 185.  WIĘCEK Anastazja POL-WMKS POL 13. 17. 15. 45
16. 183.  PRZYBYŁA Zuzanna POL-WMKS POL 15. 15. 16. 46
17. 122.  PAJĄK Antonina POL-OLIGDA POL 14. 16. 18. 48
18. 184.  USSOWICZ Anna POL-WMKS POL 17. 18. 17. 52



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 157.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 1. 1. 1. 102 3
2. 138.  HOTAŁA Szymon POL-ORL POL 2. 3. 3. 47 8
3. 123.  PRĄTNICKI Szymon POL-OLIGDA POL 4. 2. 2. 45 8
4. 108.  SKMINA Wojciech POL-KLO POL 3. 5. 4. 26 12
5. 137.  BARTOSIK Szymon POL-ORL POL 5. 4. 5. 16 14



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 158.  DASZUTA Daria POL-UKSJB POL 1. 1. 1. 102 3
2. 128.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 2. 3. 2. 55 7
3. 129.  ZIĘCINA Natalia POL-ORL POL 3. 2. 4. 42 9
4. 164.  MIEZIO Zofia POL-UKSJB POL 6. 4. 3. 24 13
5. 167.  SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL 5. 5. 6. 13 16
6. 163.  MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL 4. 7. 28. 10 39
7. 69.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 10. 8. 5. 3 23
8. 166.  RUTKOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL 9. 6. 12. 3 27
9. 74.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 8. 12. 7. 3 27
10. 102.  WÓJCIK Maja POL-KLO POL 7. 14. 16. 2 37
11. 18.  NOWAK Olimpia POL-ASRNC POL 13. 11. 8. 1 32
12. 126.  FINC Natalia POL-ORL POL 11. 13. 9. 33
13. 162.  ŁUPIŃSKA Karina POL-UKSJB POL 12. 9. 13. 34
14. 159.  DRĄGOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL 17. 15. 10. 42
15. 171.  KANIA Milena POL-UKSSB POL 22. 10. 11. 43
16. 181.  BIEŁOWIEŻEC Zuzanna POL-WMKS POL 14. 16. 17. 47
17. 26.  PADJASEK Zuzanna POL-AZSO POL 19. 20. 14. 53
18. 161.  KARDASZ Blanka POL-UKSJB POL 16. 19. 18. 53
19. 165.  PAKUŁA Kornelia POL-UKSJB POL 23. 17. 15. 55
20. 182.  DOMEJKO Alicja POL-WMKS POL 15. 18. 23. 56
21. 116.  TARGOWSKA Martyna POL-MOSIR POL 20. 22. 21. 63
22. 160.  FALKOWSKA Weronika POL-UKSJB POL 18. 24. 22. 64
23. 170.  DYBIEC Kinga POL-UKSSB POL 21. 23. 20. 64
24. 180.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 27. 27. 19. 73
25. 103.  WRONA Lena POL-KLO POL 24. 25. 24. 73
26. 149.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 26. 21. 27. 74
27. 127.  HABERA Roksana POL-ORL POL 25. 26. 26. 77
28. 104.  ZYGADŁO Zofia POL-KLO POL 27. 28. 25. 80



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 15.  OGULEVICIUS Adomas LTU LTU 1. 1. 1. 102 3
2. 173.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 5. 2. 2. 47 9
3. 82.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 2. 3. 6. 37 11
4. 38.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 6. 4. 3. 24 13
5. 4.  RAYEN Jesse-Jan BEL BEL 3. 8. 4. 22 15
6. 168.  DE HAAN Kacper POL-UKSJB POL 4. 9. 5. 13 18
7. 105.  BATOR Kryspin POL-KLO POL 7. 6. 7. 7 20
8. 169.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 8. 5. 8. 7 21
9. 136.  BEDNARZ Jakub POL-ORL POL 9. 7. 9. 2 25
10. 107.  WŁODARSKI Dominik POL-KLO POL 11. 10. 10. 31
11. 156.  STYŚ Wiktor POL-UKSGDA POL 10. 11. 11. 32
12. 106.  MORAWA Piotr POL-KLO POL 12. 12. 12. 36
13. 190.  BASZYŃSKI Michał POL-WMKS POL 13. 13. 13. 39



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 73.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1. 3. 2. 68 6
2. 85.  FALKOWSKA Anna POL-JUV POL 2. 19. 1. 55 22
3. 124.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 6. 1. 3. 50 10
4. 140.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 4. 2. 5. 34 11
5. 139.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 3. 4. 4. 29 11
6. 148.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 7. 5. 6. 9 18
7. 1.  MICHIELSEN Mirthe BEL BEL 5. 6. 8. 9 19
8. 111.  DĄBROWSKA Maja (2) POL-MOSIR POL 8. 8. 7. 4 23
9. 125.  WROŃSKA Oliwia POL-ORL POL 14. 7. 13. 2 34
10. 72.  KISIELEWSKA Kaja POL-GIZ POL 10. 9. 9. 28
11. 11.  HLUŠKOVÁ Sára CZE CZE 9. 10. 11. 30
12. 112.  KOGUT Julia POL-MOSIR POL 11. 12. 10. 33
13. 68.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 13. 11. 15. 39
14. 176.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 12. 17. 12. 41
15. 178.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 16. 13. 14. 43
16. 115.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 17. 14. 17. 48
17. 175.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 15. 15. 21. 51
18. 177.  JUŃCZYK Marta POL-WMKS POL 19. 16. 18. 53
19. 174.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 18. 22. 19. 59
20. 114.  SZAŁAJKO Patrycja POL-MOSIR POL 26. 18. 16. 60
21. 179.  WIĘCEK Angelika POL-WMKS POL 21. 21. 20. 62
22. 54.  GRABOWICZ Aleksandra POL-BLYSKD POL 24. 20. 23. 67
23. 71.  DOWGIAŁŁO Amelia POL-GIZ POL 22. 23. 22. 67
24. 56.  SUMIŃSKA Oliwia POL-BLYSKD POL 20. 24. 25. 69
25. 53.  DUDEK Otylia POL-BLYSKD POL 23. 25. 26. 74
26. 55.  KRUK Amelia POL-BLYSKD POL 25. 26. 24. 75



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 93.  MĄDRY Krzysztof POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 94.  PALENCEUSZ Patryk POL-JUV POL 2. 2. 2. 63 6
3. 14.  CECH Ernestas LTU LTU 3. 5. 3. 31 11
4. 143.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 5. 3. 17. 18 25
5. 144.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 8. 4. 4. 17 16
6. 3.  CREMERS Loy BEL BEL 6. 7. 6. 8 19
7. 37.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 4. 10. 18. 8 32
8. 146.  SOKOŁOWSKI Oskar POL-ORZEL POL 7. 6. 8. 6 21
9. 189.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 9. 8. 5. 5 22
10. 81.  SZTAFA Filip POL-GIZ POL 10. 9. 7. 2 26
11. 145.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 12. 11. 11. 34
12. 187.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 11. 12. 12. 35
13. 60.  KOPER Piotr POL-BLYSKD POL 13. 16. 9. 38
14. 188.  KUKIELSKI Paweł POL-WMKS POL 14. 13. 13. 40
15. 63.  ZAKRZEWICZ Bartłomiej POL-BLYSKD POL 18. 14. 10. 42
16. 62.  SZTAMPKE Kacper POL-BLYSKD POL 15. 17. 14. 46
17. 59.  GAWROŃSKI Mateusz POL-BLYSKD POL 16. 15. 15. 46
18. 61.  PANAK Piotr POL-BLYSKD POL 17. 18. 16. 51



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


WOMEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 92.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 90.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 2. 2. 2. 63 6
3. 89.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 3. 4. 3. 34 10
4. 87.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 5. 3. 4. 26 12
5. 86.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 4. 10. 5. 13 19
6. 88.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 6. 6. 6. 9 18
7. 91.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 7. 5. 7. 9 19
8. 13.  ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU 9. 7. 11. 2 27
9. 27.  ALBAŃSKA Liliana POL-AZSO POL 8. 11. 9. 1 28
10. 30.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 19. 8. 10. 1 37
11. 150.  KOTOWSKA Marta POL-STOCZ POL 15. 14. 8. 1 37
12. 80.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 14. 9. 13. 36
13. 142.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 10. 16. 12. 38
14. 70.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 11. 12. 15. 38
15. 28.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 12. 13. 14. 39
16. 135.  KAMIŃSKA Nicolla POL-ORL POL 16. 17. 16. 49
17. 186.  KUKIELSKA Zofia POL-WMKS POL 13. 19. 18. 50
18. 58.  KONECKA Wiktoria POL-BLYSKD POL 18. 15. 19. 52
19. 121.  MICCOLI Angela POL-MOSIR POL 17. 18. 17. 52



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe & PP 5, Opole, POL, 28.01. - 30.01.2022


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 5.  DEWAGTERE Adriaan BEL BEL 2. 1. 1. 89 4
2. 7.  PÉTRÉ Ward BEL BEL 1. 2. 5. 60 8
3. 99.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 3. 5. 2. 39 10
4. 147.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 6. 3. 6. 19 15
5. 10.  VAN DAMME Warre BEL BEL 4. 4. 10. 16 18
6. 100.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 14. 8. 3. 14 25
7. 193.  BRANKOVIC Edin BIH BIH 7. 15. 4. 10 26
8. 154.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 5. 9. 7. 7 21
9. 98.  KUROWSKI Oskar POL-JUV POL 12. 6. 18. 3 36
10. 96.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 19. 7. 23. 2 49
11. 8.  PROOST Enzo BEL BEL 8. 11. 13. 1 32
12. 101.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 10. 16. 8. 1 34
13. 6.  NOIRON Warre BEL BEL 9. 10. 11. 30
14. 17.  CECH Danielius LTU LTU 11. 19. 9. 39
15. 9.  VAN DAMME Fré BEL BEL 15. 13. 12. 40
16. 84.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 13. 12. 16. 41
17. 97.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 18. 14. 14. 46
18. 152.  DOŁKOWSKI Jakub POL-STOCZ POL 16. 17. 17. 50
19. 40.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 17. 28. 15. 60
20. 153.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-STOCZ POL 22. 18. 21. 61
21. 42.  VREULS Noel POL-AZSO POL 21. 21. 19. 61
22. 95.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 20. 25. 20. 65
23. 41.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 23. 22. 22. 67
24. 64.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 25. 23. 24. 72
25. 65.  KOWALCZYK Dawid POL-BLYSKD POL 28. 20. 25. 73
26. 66.  MROCZKOWSKI Wiktor POL-BLYSKD POL 26. 24. 26. 76
27. 39.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 24. 26. 28. 78
28. 67.  SIEK Bartłomiej POL-BLYSKD POL 27. 27. 27. 81