Danubia Series 3 – Slovenian Open, Celje, SLO, 10.12. - 12.12.2021


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
GAINUSA Soraya-Gabriela AUT-GSD AUT GRAZ
(2) 2.
GAZSI Noémi HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(3) 3.
GYÖRGY Mira HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 4.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 5.
MARINKA-TÓTH Réka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(6) 6.
SZABÓ Janka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(7) 7.
VUKOVIC Nadja HUN-SZKE HUN SZEGED
(8) 8.
KOVÁCS Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(9) 9.
TAMÁS Ramóna HUN-TDKE HUN TATABANYA
(10) 10.
WICHA-ILLÉS Emília HUN-TDKE HUN TATABANYA
(11) 11.
TÖRÖK Boglárka Anna ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(12) 12.
MOISIEIEVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
(13) 13.
SOLOVIOVA Yelyzaveta UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(14) 1.
TOILA Mihai-Alexandru AUT-GSD AUT GRAZ
(15) 2.
KOPRIVNJAK Rene CRO CRO CROATIA
(16) 3.
MUCHKA František CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(17) 4.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(18) 5.
BOROS Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(19) 6.
GONDA Gergő HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(20) 7.
FARAGÓ-SZUHAY Tamás HUN-SZKE HUN SZEGED
(21) 8.
MORAVCSIK Márk HUN-TDKE HUN TATABANYA
(22) 9.
FÜLÖP HOSSZÚ Magor ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(23) 10.
AYDIN Emir Kaner TUR TUR TURKEY
(24) 11.
KARADAĞ İlyas TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(25) 1.
TOILA Elisa-Florentina AUT-GSD AUT GRAZ
(26) 2.
RADELJA Ljiljana CRO CRO CROATIA
(27) 3.
PNOVSKA Anna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(28) 4.
KOTRCHOVÁ Monika CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(29) 5.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(30) 6.
NAGY Réka HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(31) 7.
TÓTH Liza Emma HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(32) 8.
VÉGI Liána Dorina HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(33) 9.
Z. MOLNÁR Natasa HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(34) 10.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 11.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(36) 12.
HASZONITS Hanna HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 13.
KISS-GEBORA Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(38) 14.
AMSCHL Kíra HUN-TDKE HUN TATABANYA
(39) 15.
FELICIJAN Zoja SLO SLO SLOVENIA
(40) 16.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(41) 17.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(42) 18.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(43) 19.
KARADAĞ Derya TUR TUR TURKEY
(44) 20.
SOLOVIOVA Kateryna UKR-KHV UKR KHARKIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(45) 1.
ORZAN Darius-Petru AUT-GSD AUT GRAZ
(46) 2.
SHADMAN Matin-Gabriel AUT-GSD AUT GRAZ
(47) 3.
MUCHKA Jan CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(48) 4.
ŠULC Samuel Oliver CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(49) 5.
ÁLDOTT Gergely HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(50) 6.
YU Kevin HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(51) 7.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(52) 8.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(53) 9.
KUN Bence Benedek HUN-MTK HUN BUDAPEST
(54) 10.
ÁRENDÁS Mihály HUN-SZKE HUN SZEGED
(55) 11.
JÓNÁS Dániel HUN-TDKE HUN TATABANYA
(56) 12.
PAP Csanád HUN-TDKE HUN TATABANYA
(57) 13.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(58) 14.
ŠKOF Filip SLO SLO SLOVENIA
(59) 15.
HARKABUS Marek SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
STOYANOVA Sonya BUL-SCIS BUL SOFIA
(61) 2.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(62) 3.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(63) 4.
HALTRICH Luca HUN-TDKE HUN TATABANYA
(64) 5.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(65) 6.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(66) 7.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(67) 8.
BARTA Nóra ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(68) 9.
LASZLO JUDIT SARA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(69) 10.
MADARÀSZ  Timea ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(70) 11.
AMIROVA Amaliia RUS-UFA RUS UFA
(71) 12.
KEK Maša SLO SLO SLOVENIA
(72) 13.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(73) 14.
IZAROVÁ Michaela SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(74) 15.
POPOVIČOVÁ Lea SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(75) 16.
TOKÁROVÁ Aneta SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(76) 1.
GEORGIEV Momchil BUL-SCIS BUL SOFIA
(77) 2.
GYUROV Asen BUL-SCIS BUL SOFIA
(78) 3.
LUETIĆ Fran CRO CRO CROATIA
(79) 4.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(80) 5.
KRAJ Tadeáš CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(81) 6.
DERDÁK Ákos HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(82) 7.
GYALOG Bence HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(83) 8.
KESZTHELYI Dávid HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(84) 9.
MAZÁNY Bendegúz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(85) 10.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-FTC HUN BUDAPEST, HUNGARY
(86) 11.
PINTÉR Kristóf HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(87) 12.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(88) 13.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(89) 14.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(90) 15.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(91) 16.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(92) 17.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(93) 18.
SZIGYÁRTÓ Ádám ROU-SCMC ROU MIERCUREA CIUC
(94) 19.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(95) 20.
ĎURIŠKA Matúš SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(96) 21.
MARCIN Damian SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(97) 22.
VASTUSKO Alexej SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
WOMEN
 
      Name Member   City/ Country
(98) 1.
PETSEVA Niya BUL-SCIS BUL SOFIA
(99) 2.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(100) 3.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(101) 4.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(102) 5.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(103) 6.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(104) 7.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(105) 8.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(106) 9.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(107) 10.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(108) 11.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(109) 12.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(110) 13.
FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(111) 14.
GÁL Sarolta ROU-ISK ROU MIERCUREA CIUC / CSIKSZEREDA
(112) 15.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(113) 16.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(114) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT-GSD AUT GRAZ
(115) 2.
GEORGIEV Vasil BUL-SCIS BUL SOFIA
(116) 3.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(117) 4.
KRŪZBERGS Gustavs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(118) 5.
GAL Vid SLO SLO SLOVENIA
(119) 6.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(120) 7.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(121) 8.
KARABIN Jakub SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(122) 9.
VASTUSKO Sergej SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(123) 10.
BERGIN Daniil UKR-KHV UKR KHARKIV