3 ISU Development Competition, Celje, SLO, 14.08. - 15.08.2021


Heat Results

 
1. Distance 
SKILL RACES  HEATS  111,12 m
RACE: 1    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
8 (1) 37.  KRANKL Anna AUT AUT 33.477
Split times:  Official Finish Time: 33.477
9 (2) 27.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 33.912
Split times:  Official Finish Time: 33.912
RACE: 2    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
2 (1) 24.  KOPRIVNJAK Rene CRO CRO 27.440
Split times:  Official Finish Time: 27.440
4 (2) 35.  KRSTIĆ Ilan BIH BIH 29.715
Split times:  Official Finish Time: 29.715
RACE: 3    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  RODIC Sofija SRB SRB 26.978
Split times:  Official Finish Time: 26.978
15 (2) 36.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 38.093
Split times:  Official Finish Time: 38.093
RACE: 4    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
3 (2) 28.  MARKYTAN Livia AUT AUT 28.281
Split times:  Official Finish Time: 28.281
11 (1) 22.  TOMOVIC Filip SRB SRB 35.351
Split times:  Official Finish Time: 35.351
RACE: 5    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
6 (2) 30.  FELICIJAN Zoja SLO SLO 31.393
Split times:  Official Finish Time: 31.393
16 (1) 23.  TOILA Elisa-Florentina AUT AUT 39.253
Split times:  Official Finish Time: 39.253
RACE: 6    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
10 (2) 29.  MARKOVIC Sofija SRB SRB 34.574
Split times:  Official Finish Time: 34.574
13 (1) 26.  MIHALY BISON Imre AUT AUT 35.523
Split times:  Official Finish Time: 35.523
RACE: 7    HEAT: 7        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
7 (1) 25.  TOILA Mihai-Alexandru AUT AUT 32.356
Split times:  Official Finish Time: 32.356
12 (2) 33.  MATIJEVIĆ Petar CRO CRO 35.405
Split times:  Official Finish Time: 35.405
RACE: 8    HEAT: 8        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
5 (2) 34.  BILKIĆ Filip CRO CRO 30.782
Split times:  Official Finish Time: 30.782
14 (1) 32.  MUZAFEROVIC Sanel GER GER 36.942
Split times:  Official Finish Time: 36.942
RACE: 9    HEAT: 9        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
17 (1) 31.  SHADMAN Matin-Gabriel AUT AUT 40.846
Split times:  Official Finish Time: 40.846



3 ISU Development Competition, Celje, SLO, 14.08. - 15.08.2021


Overall Classification


SKILL RACES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 2.  RODIC Sofija SRB SRB 1. 1
2. 24.  KOPRIVNJAK Rene CRO CRO 2. 2
3. 28.  MARKYTAN Livia AUT AUT 3. 3
4. 35.  KRSTIĆ Ilan BIH BIH 4. 4
5. 34.  BILKIĆ Filip CRO CRO 5. 5
6. 30.  FELICIJAN Zoja SLO SLO 6. 6
7. 25.  TOILA Mihai-Alexandru AUT AUT 7. 7
8. 37.  KRANKL Anna AUT AUT 8. 8
9. 27.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 9. 9
10. 29.  MARKOVIC Sofija SRB SRB 10. 10
11. 22.  TOMOVIC Filip SRB SRB 11. 11
12. 33.  MATIJEVIĆ Petar CRO CRO 12. 12
13. 26.  MIHALY BISON Imre AUT AUT 13. 13
14. 32.  MUZAFEROVIC Sanel GER GER 14. 14
15. 36.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 15. 15
16. 23.  TOILA Elisa-Florentina AUT AUT 16. 16
17. 31.  SHADMAN Matin-Gabriel AUT AUT 17. 17

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (15.) 36.  GAINUSA Soraya-Gabriela AUT AUT 15. 15

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (10.) 29.  MARKOVIC Sofija SRB SRB 10. 10

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (2.) 24.  KOPRIVNJAK Rene CRO CRO 2. 2
2. (7.) 25.  TOILA Mihai-Alexandru AUT AUT 7. 7
3. (13.) 26.  MIHALY BISON Imre AUT AUT 13. 13

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 2.  RODIC Sofija SRB SRB 1. 1
2. (3.) 28.  MARKYTAN Livia AUT AUT 3. 3
3. (6.) 30.  FELICIJAN Zoja SLO SLO 6. 6
4. (9.) 27.  RADELJA Ljiljana CRO CRO 9. 9
5. (16.) 23.  TOILA Elisa-Florentina AUT AUT 16. 16

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (12.) 33.  MATIJEVIĆ Petar CRO CRO 12. 12
2. (14.) 32.  MUZAFEROVIC Sanel GER GER 14. 14
3. (17.) 31.  SHADMAN Matin-Gabriel AUT AUT 17. 17

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (8.) 37.  KRANKL Anna AUT AUT 8. 8

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (5.) 34.  BILKIĆ Filip CRO CRO 5. 5
2. (11.) 22.  TOMOVIC Filip SRB SRB 11. 11

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR B MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 35.  KRSTIĆ Ilan BIH BIH 4. 4