3 ISU Development Competition, Celje, SLO, 14.08. - 15.08.2021
Distance Classification
DIVISION 2 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAL | ||||||||||
1. | A | 1. | 24. | KOPRIVNJAK Rene | CRO | 34 | 1 | 0:37.910 | ||
2. | A | 2. | 28. | MARKYTAN Livia | AUT | 21 | 2 | 0:37.430 | ||
3. | A | 3. | 27. | RADELJA Ljiljana | CRO | 13 | 3 | 0:39.970 | ||
4. | A | 4. | 36. | GAINUSA Soraya-Gabriela | AUT | 8 | 4 | 0:43.380 | ||
5. | B | 1. | 30. | FELICIJAN Zoja | SLO | 5 | 5 | 0:38.349 | ||
6. | B | 2. | 32. | MUZAFEROVIC Sanel | GER | 3 | 6 | 0:40.374 | ||
7. | B | 3. | 23. | TOILA Elisa-Florentina | AUT | 2 | 7 | 0:43.317 | ||
8. | B | 4. | 26. | MIHALY BISON Imre | AUT | 1 | 8 | 0:44.268 | ||
9. | C | 1. | 37. | KRANKL Anna | AUT | 9 | 0:39.609 | |||
10. | C | 2. | 34. | BILKIĆ Filip | CRO | 10 | 0:40.704 | |||
11. | C | 3. | 22. | TOMOVIC Filip | SRB | 11 | 0:41.976 | |||
12. | C | 4. | 25. | TOILA Mihai-Alexandru | AUT | 12 | 0:45.020 | |||
13. | D | 1. | 35. | KRSTIĆ Ilan | BIH | 13 | 0:41.098 | |||
14. | D | 2. | 29. | MARKOVIC Sofija | SRB | 14 | 0:44.717 | |||
15. | D | 3. | 31. | SHADMAN Matin-Gabriel | AUT | 15 | 0:48.614 | |||
16. | D | 4. | 33. | MATIJEVIĆ Petar | CRO | 16 | 0:49.522 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAL | ||||||||||
1. (4.) | A | 4. | 36. | GAINUSA Soraya-Gabriela | AUT | 8 | 4 | 0:43.380 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (14.) | D | 2. | 29. | MARKOVIC Sofija | SRB | 14 | 0:44.717 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (1.) | A | 1. | 24. | KOPRIVNJAK Rene | CRO | 34 | 1 | 0:37.910 | ||
2. (8.) | B | 4. | 26. | MIHALY BISON Imre | AUT | 1 | 8 | 0:44.268 | ||
3. (12.) | C | 4. | 25. | TOILA Mihai-Alexandru | AUT | 12 | 0:45.020 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR D GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (2.) | A | 2. | 28. | MARKYTAN Livia | AUT | 21 | 2 | 0:37.430 | ||
2. (3.) | A | 3. | 27. | RADELJA Ljiljana | CRO | 13 | 3 | 0:39.970 | ||
3. (5.) | B | 1. | 30. | FELICIJAN Zoja | SLO | 5 | 5 | 0:38.349 | ||
4. (7.) | B | 3. | 23. | TOILA Elisa-Florentina | AUT | 2 | 7 | 0:43.317 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR D BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (6.) | B | 2. | 32. | MUZAFEROVIC Sanel | GER | 3 | 6 | 0:40.374 | ||
2. (15.) | D | 3. | 31. | SHADMAN Matin-Gabriel | AUT | 15 | 0:48.614 | |||
3. (16.) | D | 4. | 33. | MATIJEVIĆ Petar | CRO | 16 | 0:49.522 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR C GIRLS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (9.) | C | 1. | 37. | KRANKL Anna | AUT | 9 | 0:39.609 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR C BOYS 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (10.) | C | 2. | 34. | BILKIĆ Filip | CRO | 10 | 0:40.704 | |||
2. (11.) | C | 3. | 22. | TOMOVIC Filip | SRB | 11 | 0:41.976 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR B MEN 333 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
1. (13.) | D | 1. | 35. | KRSTIĆ Ilan | BIH | 13 | 0:41.098 |