3 ISU Development Competition, Celje, SLO, 14.08. - 15.08.2021


Overall Classification


DIVISION 1
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 6.  JASIC Luka SRB SRB 1. 1. 3. 81 5
2. 13.  KOMERIČKI Tibor SLO SLO 2. 2. 1. 76 5
3. 14.  POPOVIC Miodrag SRB SRB 5. 3. 2. 39 10
4. 16.  RÖSKENBLECK Katherine GER GER 4. 4. 4. 24 12
5. 19.  RÖSKENBLECK Jonathan GER GER 3. 6. 18. 16 27
6. 15.  GAL Vid SLO SLO 8. 5. 11. 6 24
7. 4.  ZELLNER Maximilian GER GER 7. 10. 6. 5 23
8. 3.  ŠPAN Dina SLO SLO 9. 18. 5. 5 32
9. 18.  DOSKOVIC Mia SRB SRB 6. 19. 9. 3 34
10. 12.  ZABRODSKY Alexander GER GER 10. 9. 7. 2 26
11. 1.  KEK Maša SLO SLO 15. 8. 8. 2 31
12. 11.  JANKOVIC Katarina SRB SRB 17. 7. 10. 2 34
13. 10.  MUZAFEROVIC Nedim GER GER 11. 15. 12. 38
14. 8.  LUETIĆ Fran CRO CRO 14. 12. 14. 40
15. 21.  RAŠČIĆ Ermin BIH BIH 16. 11. 17. 44
16. 9.  BLUHM Daniel GER GER 12. 14. 19. 45
17. 7.  PRANTL Martin CRO CRO 20. 13. 13. 46
18. 17.  KOPRIVNJAK Nika CRO CRO 18. 16. 16. 50
19. 2.  RODIC Sofija SRB SRB 19. 17. 15. 51
20. 20.  GROß Xaver GER GER 13. 20. 20. 53

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (19.) 2.  RODIC Sofija SRB SRB 19. 17. 15. 51

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (10.) 12.  ZABRODSKY Alexander GER GER 10. 9. 7. 2 26

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (8.) 3.  ŠPAN Dina SLO SLO 9. 18. 5. 5 32
2. (11.) 1.  KEK Maša SLO SLO 15. 8. 8. 2 31

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 6.  JASIC Luka SRB SRB 1. 1. 3. 81 5
2. (13.) 10.  MUZAFEROVIC Nedim GER GER 11. 15. 12. 38
3. (14.) 8.  LUETIĆ Fran CRO CRO 14. 12. 14. 40
4. (16.) 9.  BLUHM Daniel GER GER 12. 14. 19. 45
5. (17.) 7.  PRANTL Martin CRO CRO 20. 13. 13. 46

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR B WOMEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 16.  RÖSKENBLECK Katherine GER GER 4. 4. 4. 24 12
2. (9.) 18.  DOSKOVIC Mia SRB SRB 6. 19. 9. 3 34
3. (18.) 17.  KOPRIVNJAK Nika CRO CRO 18. 16. 16. 50

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR B MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (2.) 13.  KOMERIČKI Tibor SLO SLO 2. 2. 1. 76 5
2. (5.) 19.  RÖSKENBLECK Jonathan GER GER 3. 6. 18. 16 27
3. (15.) 21.  RAŠČIĆ Ermin BIH BIH 16. 11. 17. 44
4. (20.) 20.  GROß Xaver GER GER 13. 20. 20. 53

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR A MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (6.) 15.  GAL Vid SLO SLO 8. 5. 11. 6 24

 


Splitted Overall Classification


WOMEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (12.) 11.  JANKOVIC Katarina SRB SRB 17. 7. 10. 2 34

 


Splitted Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (3.) 14.  POPOVIC Miodrag SRB SRB 5. 3. 2. 39 10
2. (7.) 4.  ZELLNER Maximilian GER GER 7. 10. 6. 5 23