Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców, Gdańsk, 20.03. - 21.03.2021
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
4. Distance | |||||||
JUNIOR C BOYS FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 116 HEAT: 1 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 198. | KRAUSE Michał | POL-ORZEL | 3:02.456 | ||
2 | (4) | 124. | SZKUDLAREK Filip | POL-AZSO | 3:02.817 | ||
3 | (5) | 186. | SKUPIEŃ Bernard | POL-JUV | 3:11.530 | ||
4 | (3) | 183. | MĄDRY Wojciech | POL-JUV | 3:33.506 | ||
5 | (6) | 199. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 3:38.111 | ||
6 | (2) | 174. | DAWIDOWSKI Kamil | POL-JUV | 3:51.153 | ||
RACE: 117 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 181. | MAZURCZYK Łukasz | POL-JUV | 2:38.684 | ||
2 | (6) | 177. | KARWOWSKI Kornel | POL-JUV | 2:39.637 | ||
3 | (3) | 178. | KRAWCZYKOWICZ Bartosz | POL-JUV | 2:40.162 | ||
4 | (4) | 176. | HAMANOWICZ Bartosz | POL-JUV | 2:41.534 | ||
5 | (2) | 175. | GRODZKI Wojciech | POL-JUV | 2:48.395 | ||
6 | (5) | 205. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 2:56.137 | ||
RACE: 118 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 180. | MAKUCH Adam | POL-JUV | 2:44.146 | ||
2 | (4) | 179. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 2:44.461 | ||
3 | (3) | 204. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | 2:50.719 | ||
4 | (6) | 185. | POPŁAWSKI Oskar | POL-JUV | 3:01.048 | ||
5 | (5) | 182. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 3:16.187 | ||
6 | (1) | 184. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 3:27.961 | ||
1. Distance | |||||||
RELAY C-D GIRLS FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 119 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
2 | (2) | 6. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 3:20.145 | ||
3 | (1) | 8. | ORL DUSZNIKI ZDRÓJ RELAY | POL-ORL | 3:23.144 | ||
8 | (3) | 2. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 5:38.515 | ||
RACE: 120 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
4 | (3) | 9. | ORZEL-ELBLAG RELAY | POL-ORZEL | 3:27.156 | ||
5 | (2) | 7. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | 3:30.753 | ||
7 | (1) | 1. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 5:06.807 | ||
RACE: 121 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 5. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 3:14.513 | ||
6 | (3) | 10. | WMKS-OLSZTYN RELAY | POL-WMKS | 4:09.190 | ||
- | (1) | 4. | BLYSKT RELAY | POL-BLYSKT | - | penalty | |
- | (2) | 3. | BLYSKD III RELAY | POL-BLYSKD | - | penalty | |
RELAY C-D BOYS FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 122 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
2 | (1) | 5. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 3:04.241 | ||
3 | (3) | 6. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | 3:04.665 | ||
4 | (4) | 8. | POMORSKIE RELAY | POL | 3:15.479 | ||
6 | (2) | 2. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 4:27.931 | ||
RACE: 123 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 4. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 3:02.656 | ||
5 | (3) | 7. | JUVENIA BIAŁYSTOK IV RELAY | POL-JUV | 3:18.227 | ||
7 | (1) | 3. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 4:38.608 | ||
- | (4) | 1. | AZSO-OPOLE RELAY | POL-AZSO | - | no start | |
RELAY JUNIOR MEN FINAŁ 5000 m | |||||||
RACE: 124 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 3. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 7:43.185 | ||
2 | (1) | 1. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 10:11.860 | ||
3 | (2) | 2. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 10:12.700 |