Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 4.  KOBUS Agata POL-ASRNC POL 1. 1. 1. 102 3
2. 27.  WAWER Julia POL-GIZ POL 2. 2. 3. 55 7
3. 25.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 3. 14. 2. 34 19
4. 3.  KACZOR Natasza POL-ASRNC POL 4. 3. 4. 29 11
5. 103.  BUCZYŁKO Oliwia POL-UKSJB POL 6. 4. 13. 11 23
6. 134.  RYDZEWSKA Julia POL-UKSSB POL 5. 6. 9. 8 20
7. 7.  STRZYŻ Liliana POL-ASRNC POL 8. 7. 5. 5 20
8. 132.  MAKAREWICZ Bianka POL-UKSSB POL 10. 5. 7. 5 22
9. 6.  MILNIKIEL Wiktoria POL-ASRNC POL 7. 8. 6. 3 21
10. 5.  LUDWICKA Antonina POL-ASRNC POL 13. 9. 8. 30
11. 18.  ŚMIGIELSKA Matylda POL-BLYSKT POL 11. 10. 10. 31
12. 26.  SAKOWICZ Judyta POL-GIZ POL 9. 11. 12. 32
13. 133.  ONIŚKO Wiktoria POL-UKSSB POL 12. 12. 11. 35
14. 104.  ROLEDER Amelia POL-UKSJB POL 14. 13. 14. 41



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 86.  DASZUTA Daria POL-UKSJB POL 1. 26. 1. 68 28
2. 9.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 2. 2. 2. 63 6
3. 63.  PAŃCZYSZYN Amelia POL-ORL POL 27. 1. 3. 47 31
4. 93.  MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL 4. 3. 4. 29 11
5. 99.  SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL 3. 5. 10. 13 18
6. 17.  MICHALSKA Nicola POL-BLYSKT POL 18. 4. 6. 8 28
7. 54.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 5. 7. 9. 5 21
8. 88.  DRĄGOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL 7. 13. 5. 5 25
9. 131.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 6. 9. 7. 3 22
10. 127.  DYBIEC Kinga POL-UKSSB POL 17. 6. 8. 31
11. 102.  ZALEWSKA Judyta POL-UKSJB POL 10. 15. 11. 36
12. 97.  RUTKOWSKA Zuzanna POL-UKSJB POL 8. 21. 12. 41
13. 101.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL 9. 8. 27. 44
14. 2.  KACZOR Julia POL-ASRNC POL 13. 10. 21. 44
15. 1.  KACZOR Amelia POL-ASRNC POL 23. 12. 14. 49
16. 91.  KARDASZ Blanka POL-UKSJB POL 21. 14. 16. 51
17. 129.  JAMIOŁKOWSKA Magdalena POL-UKSSB POL 20. 16. 17. 53
18. 130.  PERKOWSKA Alicja POL-UKSSB POL 15. 11. 30. 56
19. 23.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 12. 22. 22. 56
20. 128.  GROCHOWSKA Bianka POL-UKSSB POL 25. 18. 13. 56
21. 96.  PAKUŁA Kornelia POL-UKSJB POL 22. 19. 18. 59
22. 100.  SZYMCZUK Laura POL-UKSJB POL 11. 25. 26. 62
23. 90.  JARMOC Natalia POL-UKSJB POL 14. 32. 19. 65
24. 95.  MIEZIO Zofia POL-UKSJB POL 16. 27. 24. 67
25. 62.  JABŁOŃSKA Aleksandra POL-ORL POL 19. 36. 15. 70
26. 87.  DEMIANIUK Ewa POL-UKSJB POL 31. 17. 23. 71
27. 154.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 26. 29. 20. 75
28. 156.  DOMEJKO Alicja POL-WMKS POL 28. 20. 32. 80
29. 75.  YÜKSEK Zuzanna POL-STOCZ POL 24. 28. 28. 80
30. 94.  MALINOWSKA Małgorzata POL-UKSJB POL 29. 23. 29. 81
31. 8.  KOZYR Sofia POL-AZSO POL 33. 24. 34. 91
32. 24.  SKRAJNA Zofia POL-GIZ POL 36. 30. 25. 91
33. 89.  FELKNER Zofia POL-UKSJB POL 30. 31. 31. 92
34. 155.  BIEŁOWIEŻEC Zuzanna POL-WMKS POL 32. 33. 33. 98
35. 92.  ŁYCZKOWSKA Olga POL-UKSJB POL 34. 34. 36. 104
36. 98.  SANIUKIEWICZ Lena POL-UKSJB POL 35. 35. 35. 105



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 145.  KWIATKOWSKI Patryk POL-UKSSB POL 2. 2. 3. 55 7
2. 15.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 3. 4. 1. 55 8
3. 144.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 4. 1. 4. 50 9
4. 30.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 5. 3. 2. 39 10
5. 64.  ŁAMASZ Adam POL-ORL POL 1. 9. 10. 34 20
6. 60.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 6. 5. 15. 3 26
7. 108.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 7. 7. 5. 19
8. 143.  ETEL Szymon POL-UKSSB POL 8. 6. 7. 21
9. 116.  KOŚKO Maksymilian POL-UKSJB POL 12. 8. 8. 28
10. 78.  WYSOKIŃSKI Paweł POL-UKSGDA POL 13. 11. 6. 30
11. 118.  MOSKWA Nataniel POL-UKSJB POL 11. 10. 11. 32
12. 113.  DOMBEK Franciszek POL-UKSJB POL 9. 12. 12. 33
13. 117.  MAŁUS Cyprian POL-UKSJB POL 17. 13. 9. 39
14. 31.  RUSINIAK Norbert POL-GIZ POL 10. 15. 14. 39
15. 148.  SZTABIŃSKI Gniewosz POL-UKSSB POL 15. 14. 13. 42
16. 147.  PAWLUCZUK Daniel POL-UKSSB POL 14. 19. 16. 49
17. 149.  TARASIUK Patryk POL-UKSSB POL 16. 16. 19. 51
18. 119.  ZIMNOCH Jakub POL-UKSJB POL 18. 17. 17. 52
19. 114.  GAJKO Michał POL-UKSJB POL 21. 18. 20. 59
20. 112.  DASZKIEWICZ Romuald POL-UKSJB POL 25. 20. 18. 63
21. 109.  BARAN Maciej POL-UKSJB POL 19. 24. 21. 64
22. 115.  HERMANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 20. 22. 23. 65
23. 110.  BUCZEK Olaf POL-UKSJB POL 23. 21. 24. 68
24. 146.  NOZDRYŃ Patryk POL-UKSSB POL 22. 24. 22. 68
25. 111.  CHOLEWA Fabian POL-UKSJB POL 24. 23. 25. 72



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 22.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1. 1. 1. 102 3
2. 80.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 3. 2. 2. 55 7
3. 61.  BOOS Amelia POL-ORL POL 2. 4. 5. 29 11
4. 34.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-JUV POL 4. 6. 3. 21 13
5. 125.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 5. 3. 6. 18 14
6. 66.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 7. 9. 4. 10 20
7. 65.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 6. 5. 9. 3 20
8. 124.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 10. 7. 10. 27
9. 83.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 13. 8. 7. 28
10. 81.  GRABOWICZ (2) Emilia POL-UKSJB POL 8. 10. 12. 30
11. 51.  KOGUT Julia POL-MOSIR POL 9. 13. 11. 33
12. 121.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 15. 12. 8. 35
13. 84.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 14. 11. 15. 40
14. 21.  KISIELEWSKA Kaja POL-GIZ POL 11. 15. 16. 42
15. 33.  SUPRONIK Magda POL-JUV POL 16. 14. 14. 44
16. 152.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 12. 18. 17. 47
17. 85.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 19. 17. 13. 49
18. 53.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 18. 19. 20. 57
19. 120.  CHODAKOWSKA Nika POL-UKSSB POL 23. 16. 19. 58
20. 52.  SZAŁAJKO Patrycja POL-MOSIR POL 20. 21. 18. 59
21. 59.  LIETZAU Nicole POL-OLIGDA POL 17. 24. 21. 62
22. 122.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 21. 20. 33. 74
23. 79.  BUZUN  Anna POL-UKSJB POL 29. 22. 23. 74
24. 153.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 22. 26. 26. 74
25. 16.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 31. 23. 22. 76
26. 126.  SUJETA Maria POL-UKSSB POL 24. 30. 24. 78
27. 82.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 25. 25. 28. 78
28. 151.  FIEDOROWICZ Janina POL-WMKS POL 28. 27. 25. 80
29. 73.  ROMANOWSKA Maria POL-STOCZ POL 26. 28. 30. 84
30. 71.  BIELICKA Natalia POL-STOCZ POL 31. 29. 27. 87
31. 150.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 27. 32. 31. 90
32. 74.  WITT Karolina POL-STOCZ POL 30. 31. 29. 90
33. 72.  KOMOROWSKA Karolina POL-STOCZ POL 31. 33. 32. 96



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 42.  PALENCEUSZ Dominik POL-JUV POL 2. 1. 1. 89 4
2. 13.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 3. 2. 2. 55 7
3. 41.  MAKUCH Adam POL-JUV POL 1. 10. 5. 39 16
4. 105.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 5. 3. 9. 18 17
5. 138.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 8. 4. 4. 16 16
6. 137.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 7. 7. 3. 15 17
7. 68.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 4. 16. 7. 8 27
8. 107.  MAZIARZ Szymon POL-UKSJB POL 6. 8. 13. 3 27
9. 140.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 9. 5. 6. 20
10. 28.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 10. 6. 8. 24
11. 139.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 13. 9. 10. 32
12. 159.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 11. 13. 16. 40
13. 106.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 15. 11. 14. 40
14. 40.  KORECKI Krzysztof POL-JUV POL 14. 15. 12. 41
15. 67.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 16. 14. 15. 45
16. 29.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 12. 23. 11. 46
17. 142.  SKUPIEŃ Bernard POL-UKSSB POL 23. 12. 20. 55
18. 136.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 22. 17. 18. 57
19. 14.  SZKUDLAREK Filip POL-AZSO POL 20. 20. 17. 57
20. 135.  CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL 18. 18. 21. 57
21. 141.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 17. 19. 23. 59
22. 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 19. 21. 22. 62
23. 58.  RATAJEWSKI Jakub POL-MOSIR POL 21. 22. 19. 62



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 39.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 12.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 2. 3. 4. 42 9
3. 35.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 3. 4. 3. 34 10
4. 37.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 4. 5. 2. 29 11
5. 38.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 5. 2. 5. 26 12
6. 57.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 6. 10. 9. 3 25
7. 36.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 7. 6. 6. 2 19
8. 158.  OLSZEWSKA Anna POL-WMKS POL 8. 7. 8. 23
9. 56.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 9. 12. 7. 28
10. 157.  MASZKOWSKA Joanna POL-WMKS POL 11. 8. 10. 29
11. 10.  LISEK Aleksandra POL-AZSO POL 10. 9. 12. 31
12. 55.  FLORCZAK Vanessa POL-MOSIR POL 12. 11. 13. 36
13. 11.  MICHALSKA Julia POL-AZSO POL 13. 13. 11. 37



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok POL, 28.02. - 29.02.2020


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 50.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1. 3. 1. 81 5
2. 48.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 3. 1. 2. 68 6
3. 47.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2. 2. 3. 55 7
4. 43.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 5. 4. 4. 21 13
5. 46.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL 4. 9. 5. 8 18
6. 69.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 6. 8. 6. 3 20
7. 77.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 8. 7. 9. 24
8. 32.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 13. 5. 7. 25
9. 44.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 10. 6. 10. 26
10. 45.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 9. 10. 8. 27
11. 70.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 12. 11. 11. 34
12. 76.  KŁOSIŃSKI Sebastian POL-STOCZ POL 7. 14. 14. 35
13. 49.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 11. 12. 12. 35
19.  FIJAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL