|
1. Distance |
DIVISION 2 FINAL 500 m |
|
RACE: 21 HEAT: 1 GROUP: E Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(2) |
4. |
CHIRNOAGA Florin-Eduard |
AUT |
|
1:40.033 |
|
Split times: [1] 17 | [2] 99 Official Finish Time: 1:40.033 |
|
2 |
(1) |
5. |
ORZAN Darius-Petru |
AUT |
|
1:46.689 |
|
Split times: [1] 16 | [2] 87 Official Finish Time: 1:46.689 |
|
3 |
(3) |
9. |
DEMIROVIĆ Dalila |
BIH |
|
2:00.285 |
|
Split times: [1] 14 | [2] 96 Official Finish Time: 2:00.285 |
|
|
RACE: 22 HEAT: 2 GROUP: D Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(2) |
32. |
FELICIJAN Zoja |
SLO |
|
1:25.771 |
|
Split times: [1] 20 | [2] 99 Official Finish Time: 1:25.771 |
|
2 |
(4) |
6. |
TOILA Mihai-Alexandru |
AUT |
|
1:26.569 |
|
Split times: [1] 20 | [2] 79 Official Finish Time: 1:26.569 |
|
3 |
(1) |
8. |
BREZOVAC Alina |
BIH |
|
1:26.926 |
|
Split times: [1] 20 | [2] 71 Official Finish Time: 1:26.926 |
|
4 |
(3) |
44. |
SANDIĆ Una |
SRB |
|
1:40.370 |
|
Split times: [1] 17 | [2] 93 Official Finish Time: 1:40.370 |
|
5 |
(5) |
1. |
GAINUSA Soraya-Gabriela |
AUT |
|
1:44.178 |
|
Split times: [1] 17 | [2] 28 Official Finish Time: 1:44.178 |
|
|
RACE: 23 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
33. |
KEK Maša |
SLO |
|
1:04.045 |
|
Split times: [1] 28 | [2] 11 Official Finish Time: 1:04.045 |
|
2 |
(4) |
50. |
PILIPOVIĆ Aleksa |
SRB |
|
1:08.349 |
|
Split times: [1] 26 | [2] 34 Official Finish Time: 1:08.349 |
|
3 |
(3) |
42. |
MARKOVIC Petra |
SRB |
|
1:08.607 |
|
Split times: [1] 26 | [2] 24 Official Finish Time: 1:08.607 |
|
4 |
(5) |
3. |
TOILA Elisa-Florentina |
AUT |
|
1:14.471 |
|
Split times: [1] 24 | [2] 17 Official Finish Time: 1:14.471 |
|
5 |
(2) |
12. |
KRSTIĆ Ilan |
BIH |
|
1:25.226 |
|
Split times: [1] 21 | [2] 12 Official Finish Time: 1:25.226 |
|
|
RACE: 24 HEAT: 4 GROUP: B Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
28. |
ZABRODSKY Alexander |
GER |
|
1:00.571 |
|
Split times: [1] 29 | [2] 72 Official Finish Time: 1:00.571 |
|
2 |
(2) |
17. |
RADELJA Ljiljana |
CRO |
|
1:00.889 |
|
Split times: [1] 29 | [2] 56 Official Finish Time: 1:00.889 |
|
3 |
(3) |
34. |
PRAŽNIKAR Amanda |
SLO |
|
1:06.201 |
|
Split times: [1] 27 | [2] 19 Official Finish Time: 1:06.201 |
|
4 |
(4) |
20. |
BILKIĆ Filip |
CRO |
|
1:11.502 |
|
Split times: [1] 25 | [2] 17 Official Finish Time: 1:11.502 |
|
5 |
(5) |
23. |
OPUHAČ Marko |
CRO |
|
1:28.753 |
|
Split times: [1] 20 | [2] 28 Official Finish Time: 1:28.753 |
|
|
RACE: 25 HEAT: 5 GROUP: A Race/ Splits |
Place |
Lane |
No. |
Name |
Member |
|
Time |
|
1 |
(1) |
27. |
KÜHNRICH Moritz |
GER |
|
57.340 |
|
Split times: [1] 31 | [2] 39 Official Finish Time: 57.340 |
|
2 |
(2) |
25. |
WALTER Lisa |
GER |
|
57.784 |
|
Split times: [1] 31 | [2] 15 Official Finish Time: 57.784 |
|
3 |
(3) |
43. |
RODIC Sofija |
SRB |
|
58.567 |
|
Split times: [1] 30 | [2] 73 Official Finish Time: 58.567 |
|
4 |
(4) |
21. |
KOPRIVNJAK Rene |
CRO |
|
58.924 |
|
Split times: [1] 30 | [2] 55 Official Finish Time: 58.924 |
|
5 |
(5) |
22. |
LUETIĆ Fran |
CRO |
|
1:00.641 |
|
Split times: [1] 29 | [2] 68 Official Finish Time: 1:00.641 |
|