Biography for

Name:PILIPENKO Ignat
Country:RUS    RUS
Gender:Men
Age:13
Age-Category:Junior C  
Home Town:
Club:KAL



Results of 6 Overall competition(s) are available.

Personal 3 Bests (from available competitions)


333 mJUNIOR D BOYS41.009Baltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018
 
500 mJUNIOR D BOYS51.770Baltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
500 mJUNIOR D BOYS51.879Baltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
500 mJUNIOR D BOYS52.551Baltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
 
777 mJUNIOR D BOYS1:21.190Baltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
777 mJUNIOR D BOYS1:21.845Baltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
777 mJUNIOR D BOYS1:22.846Baltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
 
1000 mJUNIOR D BOYS1:48.014Baltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
1000 mJUNIOR D BOYS1:48.033Baltic Cup 6, Ventspils, LAT, 12.03. - 14.03.2020
1000 mJUNIOR D BOYS1:48.822Baltic Cup 6, Ventspils, LAT, 12.03. - 14.03.2020


Overall Classifications


9. PlaceJUNIOR D BOYSBaltic Cup 6, Ventspils, LAT, 12.03. - 14.03.2020
8. PlaceJUNIOR D BOYSBaltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
18. PlaceJUNIOR D BOYSBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
20. PlaceJUNIOR D BOYSISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019
17. PlaceJUNIOR D BOYSBaltic Cup 3 - Lithuania Open 2019, 09.03. - 10.03.2019
29. PlaceJUNIOR D BOYSBaltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018


Distance Classifications


9. PlaceJUNIOR D BOYS1000 mBaltic Cup 6, Ventspils, LAT, 12.03. - 14.03.2020
 
9. PlaceJUNIOR D BOYS1000 mBaltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
8. PlaceJUNIOR D BOYS500 mBaltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
7. PlaceJUNIOR D BOYS777 mBaltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
31. PlaceRELAY C-D-E BOYS2000 mBaltic Cup 5, Elektrenai, LTU, 07.03. - 08.03.2020
 
20. PlaceJUNIOR D BOYS1000 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
20. PlaceJUNIOR D BOYS500 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
12. PlaceJUNIOR D BOYS777 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
8. PlaceRELAY JUNIOR MEN2000 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
 
20. PlaceJUNIOR D BOYS1000 mISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019
19. PlaceJUNIOR D BOYS500 mISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019
19. PlaceJUNIOR D BOYS777 mISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019
4. PlaceRELAY C-D BOYS2000 mISU Danubia Series 1, Czech Open, Benátky nad Jizerou, CZE, 18.10. - 20.10.2019
 
17. PlaceJUNIOR D BOYS1000 mBaltic Cup 3 - Lithuania Open 2019, 09.03. - 10.03.2019
17. PlaceJUNIOR D BOYS500 mBaltic Cup 3 - Lithuania Open 2019, 09.03. - 10.03.2019
17. PlaceJUNIOR D BOYS777 mBaltic Cup 3 - Lithuania Open 2019, 09.03. - 10.03.2019
 
19. PlaceJUNIOR D BOYS777 mBaltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018
31. PlaceJUNIOR D BOYS333 mBaltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018
34. PlaceJUNIOR D BOYS500 mBaltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018
19. PlaceRELAY D-E-F BOYS2000 mBaltic Cup 1 - 8th EVO CUP - BIAŁYSTOK, POL, 16.11. - 18.11.2018