ISU Danubia Series 2, Slovak Open, Spisska Nova Ves, SVK, 08.11. - 10.11.2019
List of Participants
JUNIOR C GIRLS | ||||||
No. | Name | Member | City/ Country | |||
(1) | 1. | LE Annie | AUS-SYD | SYDNEY | ||
(2) | 219. | PETROVA Michaela | BUL-ICP | SOFIA | ||
(3) | 14. | KOPRIVNJAK Nika | CRO | CROATIA | ||
(4) | 20. | HROMASOVÁ Magdalena | CZE-BZKP | PRAHA | ||
(5) | 21. | POPLOVA Michaela | CZE-BZKP | PRAHA | ||
(6) | 24. | HARTYCHOVÁ Karolina | CZE-KSB | BENÁTKY NAD JIZEROU | ||
(7) | 25. | ŽOČKOVÁ Kristýna | CZE-KSB | BENÁTKY NAD JIZEROU | ||
(8) | 26. | BÍLKOVÁ Karolina | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(9) | 27. | GÁKOVÁ Barbora | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(10) | 28. | KUDLÁČKOVÁ Kristýna | CZE-STCZ | ZDAR NAD SAZAVOU | ||
(11) | 45. | KORMÁNYOS Nina | HUN | HUNGARY | ||
(12) | 46. | SCHÖNBORN Melinda | HUN | HUNGARY | ||
(13) | 47. | SOMODI Maja Dora | HUN | HUNGARY | ||
(14) | 48. | SZŐCS Mónika Nikolett | HUN | HUNGARY | ||
(15) | 57. | DOBRÁN Flóra | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(16) | 67. | SOMODI Luca | HUN-SZKE | SZEGED | ||
(17) | 79. | BAKAJA Valerija | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(18) | 80. | EKERTE Paula | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(19) | 81. | GROSBERGA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(20) | 82. | JANKOVSKA Laura | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(21) | 83. | KUCINA Ance | LAT-JLSS | JELGAVA | ||
(22) | 101. | ANIKEVICA Daniela | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(23) | 102. | BORODOVSKA Marija | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(24) | 103. | USATOVA Alina | LAT-SPARS | VENTSPILS | ||
(25) | 107. | ASTRAUSKAITE Gabija | LTU | LITHUANIA | ||
(26) | 108. | SOKOLOVSKYTE Kotryna | LTU | LITHUANIA | ||
(27) | 112. | BILLER Weronika | POL-GIZ | GIŻYCKO | ||
(28) | 146. | BOGDANOWICZ Agnieszka | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(29) | 117. | DAKOWICZ Adrianna | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(30) | 118. | GRYGORUK Magda | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(31) | 120. | MACIEJEWSKA Gabriela | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(32) | 122. | SUHAK Karolina | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(33) | 119. | ŁOKIĆ Pola | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(34) | 129. | CARBONE Adrianna | POL-MOSIR | SANOK | ||
(35) | 130. | SIENKIEWICZ Sandra | POL-MOSIR | SANOK | ||
(36) | 141. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(37) | 142. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(38) | 143. | REINDL Katarzyna | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(39) | 147. | GRUDYSZ Malwina | POL | POLAND | ||
(40) | 148. | ORZEPOWSKA Hanna | POL | POLAND | ||
(41) | 121. | PARCZEWSKA Karolina | POL | POLAND | ||
(42) | 159. | FARKAS Biborka | ROU | ROMANIA | ||
(43) | 175. | KUBIKOVA Ivana | SVK-PRK | PRESOV | ||
(44) | 184. | TOKAROVA Tamara | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(45) | 202. | SELIUKOVA Myroslava | UKR-KHV | KHARKIV |