Biography for

Name:ILIN Aleksandr
Country:RUS    RUS
Gender:Men
Age:15
Age-Category:Junior B  
Home Town:
Club:PET



Results of 5 Overall competition(s) are available.

Personal 3 Bests (from available competitions)


500 mJUNIOR B MEN45.956ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
500 mJUNIOR B MEN46.064ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
500 mJUNIOR C BOYS46.108ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
 
1000 mJUNIOR C BOYS1:36.286ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
1000 mJUNIOR B MEN1:36.493ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
1000 mJUNIOR C BOYS1:39.495Baltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
 
1500 mJUNIOR B MEN2:36.225ISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
1500 mJUNIOR B MEN2:36.942ISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019
1500 mJUNIOR C BOYS2:38.150ISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020


Overall Classifications


3. PlaceJUNIOR C BOYSISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
9. PlaceJUNIOR C BOYSBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
22. PlaceJUNIOR B MENISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019
22. PlaceJUNIOR B MENISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
5. PlaceJUNIOR C BOYSISU Danubia Series 3, Latvian Open, Ventspils, LAT, 22.02. - 24.02.2019


Distance Classifications


5. PlaceJUNIOR C BOYS1500 mISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
2. PlaceJUNIOR C BOYS500 mISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
6. PlaceJUNIOR C BOYS1000 mISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
14. PlaceRELAY MIXED2000 mISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
15. PlaceRELAY C-D BOYS2000 mISU Danubia Series 3, Croatian Open,ZAGREB, CRO rev. place, 21.02. - 23.02.2020
 
6. PlaceJUNIOR C BOYS1500 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
7. PlaceJUNIOR C BOYS500 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
7. PlaceJUNIOR C BOYS1000 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
50. PlaceRELAY JUNIOR MEN2000 mBaltic Cup 3, Gusev, RUS, 23.01. - 25.01.2020
 
19. PlaceJUNIOR B MEN1500 mISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019
20. PlaceJUNIOR B MEN500 mISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019
24. PlaceJUNIOR B MEN1000 mISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019
32. PlaceRELAY MEN3000 mISU Junior Challenge Series 3,Ankara,TUR Live Stream [i], 13.12. - 15.12.2019
 
21. PlaceJUNIOR B MEN1500 mISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
17. PlaceJUNIOR B MEN500 mISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
26. PlaceJUNIOR B MEN1000 mISU Junior Challenge Series-Danubia 1,Budapest,HUN LiveStrea, 20.09. - 22.09.2019
 
6. PlaceJUNIOR C BOYS1500 mISU Danubia Series 3, Latvian Open, Ventspils, LAT, 22.02. - 24.02.2019
5. PlaceJUNIOR C BOYS500 mISU Danubia Series 3, Latvian Open, Ventspils, LAT, 22.02. - 24.02.2019
4. PlaceJUNIOR C BOYS1000 mISU Danubia Series 3, Latvian Open, Ventspils, LAT, 22.02. - 24.02.2019
10. PlaceRELAY C-D BOYS2000 mISU Danubia Series 3, Latvian Open, Ventspils, LAT, 22.02. - 24.02.2019