ISU Junior Challenge Series-Danubia 1, Budapest, HUN, 20.09. - 22.09.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(3) 2.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(4) 3.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 4.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(6) 5.
BRIKACH Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(7) 6.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(9) 2.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(10) 3.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(11) 1.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(12) 2.
CZABAN Aleksandra POL-JUV POL BIALYSTOK
(13) 3.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(14) 4.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(15) 5.
ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(16) 6.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
(17) 7.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(18) 8.
KOVALEVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(19) 9.
LLEDOBIRYUKOVA Claudia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(20) 10.
EVLOEVA Alina RUS-TVER RUS TVER
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(21) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(22) 2.
VOLET Gabriel Jean FRA-OAST FRA ALBERTVILLE
(23) 3.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(24) 4.
BIELECKI Jakub POL-JUV POL BIALYSTOK
(25) 5.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(26) 6.
KHODUS ALEKSEY RUS-KAL RUS KALININGRAD
(27) 7.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(28) 8.
SUKHORUKOV DANIL RUS-KAL RUS KALININGRAD
(29) 9.
ILIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(30) 10.
KORSAKOV Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(31) 11.
PONOMARENKO Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(32) 12.
SAIAPIN Roman RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(33) 13.
TIULIN Daniil RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(34) 14.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(35) 15.
HAN Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(36) 16.
KELEŞ Emirhan TUR TUR TURKEY
(37) 17.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(38) 1.
DRUMSKA Marta POL-JUV POL BIALYSTOK
(39) 2.
STEKLENEVA EKATERINA RUS-KAL RUS KALININGRAD
(40) 3.
MAKSIMOVA Svetlana RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(41) 4.
EFIMOVA KARINA RUS-TVER RUS TVER
(42) 5.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(43) 1.
DEWAGTERE Adriaan BEL-STKG BEL GENT
(44) 2.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(45) 3.
SZKIL Piotr POL-JUV POL BIALYSTOK
(46) 4.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
(47) 5.
VOLKOV DANILA RUS-TVER RUS TVER
(48) 6.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(49) 7.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(50) 8.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(51) 9.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(54) 2.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(55) 3.
GRITSCH Markus AUT AUT AUSTRIA
(56) 4.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(57) 5.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(58) 6.
DEWAGTERE Willem BEL-STKG BEL GENT
(59) 7.
SLEMBROUCK Maarten BEL-STKG BEL GENT
(60) 8.
VOLCKAERT Robbe BEL-STKG BEL GENT
(61) 9.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
(62) 10.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(63) 11.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY
(64) 12.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
(65) 13.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV