MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 177.  SKRZYPKOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 1. 2. 55 3
2. 2.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 4. 1. 42 5
3. 125.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 2. 3. 34 5
4. 176.  SIDOROWICZ Zuzanna POL-UKSSB POL 3. 4. 21 7
5. 157.  DASZUTA Daria POL-UKSJB POL 5. 23. 5 28
6. 174.  GIWER Maja POL-UKSSB POL 6. 5. 3 11
7. 118.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 8. 6. 14
8. 158.  MACIEJEWSKA Wiktoria POL-UKSJB POL 7. 11. 18
9. 120.  LIETZAU Nicole POL-OLIGDA POL 9. 9. 18
10. 161.  ZAJCZYK Wiktoria POL-UKSJB POL 12. 7. 19
11. 112.  ROCKA Maja POL-MOSIR POL 11. 8. 19
12. 195.  TYBORSKA Amelia POL-WMKS POL 10. 14. 24
13. 160.  SKARŻYŃSKA Maria POL-UKSJB POL 14. 12. 26
14. 156.  DAMIANIUK Zofia POL-UKSJB POL 15. 16. 31
15. 172.  CHARKIEWICZ Nikola POL-UKSSB POL 16. 17. 33
16. 45.  PIĄTEK Zofia POL-GIZ POL 21. 13. 34
17. 159.  MAJEWSKA Laura POL-UKSJB POL 25. 10. 35
18. 192.  ANTONOWICZ Alicja POL-WMKS POL 18. 19. 37
19. 194.  MIERZEJEWSKA Julia POL-WMKS POL 13. 25. 38
20. 1.  KOZYR Sofia POL-AZSO POL 23. 15. 38
21. 173.  DYBIEC kinga POL-UKSSB POL 17. 21. 38
22. 46.  SAKOWICZ Milena POL-GIZ POL 20. 18. 38
23. 47.  WAWER Julia POL-GIZ POL 19. 20. 39
24. 175.  POPŁAWSKA-TABORDA Aurelia POL-UKSSB POL 22. 22. 44
25. 193.  ANTONOWICZ Patrycja POL-WMKS POL 24. 24. 48



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 49.  NOWAK Jakub POL-GIZ POL 1. 2. 55 3
2. 187.  POPŁAWSKI-TABORDA Flavio POL-UKSSB POL 5. 1. 39 6
3. 184.  CZELUSTA Julian POL-UKSSB POL 3. 3. 26 6
4. 196.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 2. 9. 21 11
5. 50.  PIĄTEK Łukasz POL-GIZ POL 4. 5. 8 9
6. 134.  MIRZAŁEK FILIP POL-ORZEL POL 14. 4. 8 18
7. 133.  HRYNIEWICZ Tymon POL-ORZEL POL 6. 12. 3 18
8. 188.  SAWICKI Albert POL-UKSSB POL 7. 6. 2 13
9. 186.  PALENCEUSZ Patryk POL-UKSSB POL 8. 7. 15
10. 10.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 9. 11. 20
11. 197.  RICHTER Aleksander POL-WMKS POL 13. 8. 21
12. 42.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 11. 10. 21
13. 51.  STEFANOWSKI Mateusz POL-GIZ POL 10. 13. 23
14. 121.  SOLTAU Oskar POL-OLIGDA POL 12. 16. 28
15. 185.  IZBICKI Franciszek POL-UKSSB POL 16. 14. 30
16. 167.  ANDRZEJEWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 15. 15. 30



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 60.  ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL 1. 1. 68 2
2. 56.  BOBIER Oliwia POL-JUV POL 2. 2. 42 4
3. 61.  SUHAK Karolina POL-JUV POL 6. 3. 16 9
4. 44.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 3. 10. 13 13
5. 147.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 8. 4. 8 12
6. 43.  BILLER Weronika POL-GIZ POL 4. 14. 8 18
7. 59.  ORCIUCH Magdalena POL-JUV POL 5. 7. 5 12
8. 154.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 7. 13. 2 20
9. 148.  ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL 13. 6. 19
10. 155.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 12. 11. 23
11. 124.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 9. 16. 25
12. 34.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 14. 12. 26
13. 153.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 16. 15. 31
14. 123.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 10. 24. 34
15. 150.  SEREDYŃSKA Anika POL-UKSJB POL 18. 17. 35
16. 122.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 31. 5. 36
17. 170.  ZACHOWICZ Aleksandra POL-UKSSB POL 17. 19. 36
18. 58.  MATOWICKA Oliwia POL-JUV POL 11. 26. 37
19. 35.  UTNICKA Julia POL-BLYSKT POL 15. 23. 38
20. 117.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 31. 8. 39
21. 146.  FALKOWSKA Anna POL-UKSJB POL 31. 9. 40
22. 169.  SOBIESIAK Natalia POL-UKSSB POL 23. 18. 41
23. 168.  KALINOWSKA Paulina POL-UKSSB POL 22. 21. 43
24. 57.  GOSK Olga POL-JUV POL 24. 20. 44
25. 171.  ZAJKOWSKA Aleksandra POL-UKSSB POL 20. 25. 45
26. 119.  KOTOWSKA Marta POL-OLIGDA POL 19. 27. 46
27. 151.  SKARŻYŃSKA Julia POL-UKSJB POL 26. 22. 48
28. 152.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 21. 29. 50
29. 149.  RUTKOWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 25. 30. 55
30. 191.  PASZKOWSKA Magdalena POL-WMKS POL 28. 28. 56
31. 189.  GAJDAMOWICZ Julia POL-WMKS POL 27. 31. 58
32. 190.  GĄTARSKA Aleksandra POL-WMKS POL 29. 32. 61
33. 111.  ZYGMUNT Zofia POL-MOSIR POL 30. 33. 63
34. 36.  ZALEWSKA Agata POL-BLYSKT POL 31. 34. 65



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 93.  RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL 1. 1. 68 2
2. 91.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL 2. 3. 34 5
3. 88.  GRODZKI Wojciech POL-JUV POL 3. 2. 34 5
4. 182.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 4. 7. 8 11
5. 94.  WASZKIEWICZ Karol POL-JUV POL 8. 4. 8 12
6. 90.  KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL 5. 9. 5 14
7. 86.  BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL 6. 8. 3 14
8. 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 9. 6. 15
9. 92.  POPŁAWSKI Oskar POL-JUV POL 7. 10. 17
10. 89.  HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL 19. 5. 24
11. 166.  SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-UKSJB POL 13. 11. 24
12. 40.  DOBRZYNSKI Olaf POL-BLYSKT POL 11. 15. 26
13. 165.  MĄDRY Wojciech POL-UKSJB POL 14. 13. 27
14. 143.  DOŁKOWSKI Jakub POL-UKSGDA POL 16. 12. 28
15. 144.  DOŁKOWSKI Mateusz POL-UKSGDA POL 17. 14. 31
16. 180.  JABŁOŃSKI Bartłomiej POL-UKSSB POL 12. 21. 33
17. 87.  FALKOWSKI Kacper POL-JUV POL 15. 19. 34
18. 179.  DAWIDOWSKI Kamil POL-UKSSB POL 10. 25. 35
19. 181.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 18. 18. 36
20. 162.  KALINOWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 22. 16. 38
21. 132.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 26. 17. 43
22. 131.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 21. 22. 43
23. 178.  CHILIMONIUK Kacper POL-UKSSB POL 20. 24. 44
24. 164.  MĄDRY Krzysztof POL-UKSJB POL 24. 20. 44
25. 163.  MACEWICZ Jerzy POL-UKSJB POL 23. 23. 46
26. 183.  ROGOWSKI Tymoteusz POL-UKSSB POL 25. 26. 51



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 6.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1. 1. 1. 1. 136 4
2. 145.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 2. 2. 2. 8. 64 14
3. 78.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL 3. 3. 3. 6. 42 15
4. 73.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL 6. 5. 11. 2. 28 24
5. 67.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 5. 4. 7. 4. 20 20
6. 76.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 9. 6. 8. 3. 17 26
7. 74.  PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL 4. 10. 5. 7. 15 26
8. 140.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 19. 12. 4. 5. 13 40
9. 116.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 15. 15. 6. 9. 3 45
10. 48.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 11. 7. 13. 12. 2 43
11. 65.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL 7. 14. 16. 13. 2 50
12. 115.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 13. 8. 19. 11. 1 51
13. 127.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 8. 20. 14. 10. 1 52
14. 81.  ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL 14. 9. 9. 15. 47
15. 70.  KRUPIŃSKA (1) Zuzanna POL-JUV POL 12. 11. 12. 14. 49
16. 66.  CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL 10. 19. 20. 16. 65
17. 68.  DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL 23. 16. 10. 18. 67
18. 77.  SZUMSKA Sara POL-JUV POL 21. 22. 15. 17. 75
19. 80.  ZALESKA Dominika POL-JUV POL 16. 21. 21. 19. 77
20. 82.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-JUV POL 25. 13. 26. 19. 83
21. 75.  SAGANEK Kamila POL-JUV POL 26. 18. 23. 19. 86
22. 72.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL 20. 25. 22. 19. 86
23. 71.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-JUV POL 18. 23. 27. 19. 87
24. 69.  DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL 24. 27. 24. 19. 94
25. 39.  TEJER Martyna POL-BLYSKT POL 27. 24. 25. 19. 95
26. 114.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 36. 17. 17. 35. 105
27. 79.  WORONIEWSKA Maria POL-JUV POL 28. 29. 29. 19. 105
28. 4.  GIERCZAK Klaudia POL-AZSO POL 17. 35. 35. 19. 106
29. 18.  OLESIŃSKA Aleksandra POL-BLYSKD POL 32. 28. 28. 19. 107
30. 38.  RĘKAS Marta POL-BLYSKT POL 29. 26. 18. 35. 108
31. 14.  KONECKA Wiktoria POL-BLYSKD POL 31. 30. 30. 19. 110
32. 5.  MICHALSKA Julia POL-AZSO POL 22. 36. 35. 19. 112
33. 13.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL 30. 33. 31. 19. 113
34. 17.  MARKOWSKA Weronika POL-BLYSKD POL 32. 31. 32. 19. 114
35. 19.  PAŁCZYŃSKA Malwina POL-BLYSKD POL 32. 32. 33. 19. 116
36. 15.  KOPANIA Katarzyna POL-BLYSKD POL 32. 34. 34. 19. 119



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 104.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1. 1. 1. 1. 136 4
2. 105.  SULIMA Jakub POL-JUV POL 4. 4. 2. 2. 58 12
3. 101.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2. 3. 5. 7. 41 17
4. 53.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 5. 5. 3. 3. 36 16
5. 41.  FIJAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 3. 2. 11. 8. 34 24
6. 54.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 7. 18. 4. 4. 18 33
7. 99.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL 6. 6. 6. 5. 14 23
8. 102.  JABŁOŃSKI Wiktor POL-JUV POL 11. 7. 8. 6. 6 32
9. 142.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 10. 15. 7. 10. 2 42
10. 137.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 14. 8. 10. 11. 1 43
11. 52.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 8. 21. 22. 9. 1 60
12. 55.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 9. 14. 9. 16. 48
13. 23.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 12. 9. 13. 14. 48
14. 100.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL 13. 19. 16. 12. 60
15. 136.  STOSIK Jan POL-ORZEL POL 16. 16. 14. 15. 61
16. 103.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-JUV POL 15. 22. 12. 13. 62
17. 28.  WYSZYŃSKI Ryszard POL-BLYSKD POL 21. 10. 15. 17. 63
18. 25.  PAJĄK Bartosz POL-BLYSKD POL 17. 11. 17. 18. 63
19. 27.  WINIARSKI Patryk POL-BLYSKD POL 20. 12. 18. 20. 70
20. 24.  KUCIŃSKI Bartłomiej POL-BLYSKD POL 19. 13. 19. 20. 71
21. 26.  SUT Jakub POL-BLYSKD POL 18. 17. 20. 20. 75
22. 16.  KOWALCZYK Dawid POL-BLYSKD POL 22. 20. 21. 19. 82



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


SENIOR & JUN A LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 8.  WARAKOMSKA Magdalena POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 84.  MAZUR Nikola POL-JUV POL 2. 2. 2. 63 6
3. 85.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 4. 3. 3. 34 10
4. 83.  MALISZEWSKA Natalia POL-JUV POL 3. 4. 10. 21 17
5. 7.  GAWLICA Oliwia POL-AZSO POL 5. 5. 4. 18 14
6. 128.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 8. 6. 5. 9 19
7. 130.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 7. 7. 6. 7 20
8. 129.  SUROWIEC Marika POL-ORZEL POL 6. 8. 7. 6 21
9. 21.  GAŁAJ Aleksandra POL-BLYSKD POL 9. 9. 8. 1 26
10. 22.  SUT Dominika POL-BLYSKD POL 10. 10. 9. 29



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


SENIOR & JUN A MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 110.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1. 1. 3. 81 5
2. 106.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 4. 2. 1. 63 7
3. 108.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2. 3. 2. 55 7
4. 139.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 3. 5. 6. 21 14
5. 107.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 6. 4. 5. 14 15
6. 138.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 5. 6. 7. 10 18
7. 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 7. 13. 4. 10 24
8. 31.  JANICKI Sebastian POL-BLYSKD POL 9. 7. 9. 2 25
9. 109.  MALISZEWSKI Jakub POL-JUV POL 8. 12. 8. 2 28
10. 32.  KĘDZIORA Łukasz POL-BLYSKD POL 11. 8. 12. 1 31
11. 33.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 10. 10. 10. 30
12. 30.  GRABOWICZ Dawid POL-BLYSKD POL 13. 9. 11. 33
13. 29.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL 12. 11. 13. 36



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 64.  TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL 1. 1. 68 2
2. 63.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 2. 2. 42 4
3. 113.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 3. 4. 21 7
4. 3.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 4. 3. 21 7
5. 62.  DRUMSKA Marta POL-JUV POL 5. 5. 5 10
6. 126.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 6. 6. 3 12
7. 37.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 7. 7. 2 14



MP Młodzików i Młodzieżowców, Finał OZR, Gdańsk, POL, 30.03. - 31.03.2019


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 95.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1. 1. 68 2
2. 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2. 2. 42 4
3. 135.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 4. 3. 21 7
4. 98.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 3. 5. 13 8
5. 97.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 6. 4. 11 10
6. 96.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 5. 6. 5 11
7. 141.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 7. 7. 2 14