Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica-Zdrój, POL, 09.02. - 10.02.2019
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
4. Distance | |||||||
JUNIOR A WOMEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 103 HEAT: 1 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 1. | ŁAZAR Nina | POL-AZSO | 3:17.975 | ||
2 | (2) | 9. | KLIMKIEWICZ Dominika | POL-BLYSKD | 3:38.753 | ||
3 | (3) | 8. | GAJDA Maja | POL-BLYSKD | 3:51.179 | ||
4 | (4) | 6. | FELCZYŃSKA Julia | POL-BLYSKD | 3:53.709 | ||
5 | (5) | 7. | GAJDA Agata | POL-BLYSKD | 4:25.810 | ||
RACE: 104 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 29. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 3:11.296 | ||
2 | (2) | 27. | BOROWSKA Patrycja | POL-JUV | 3:18.424 | ||
RACE: 105 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 30. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 2:56.780 | ||
2 | (1) | 28. | MARKIEWICZ Patrycja | POL-JUV | 2:56.922 | ||
3 | (5) | 60. | HENKIEL Patrycja | POL-WMKS | 3:00.365 | ||
4 | (3) | 54. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 3:00.682 | ||
5 | (4) | 2. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | NO TIME | finished | |
- | (6) | 31. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | - | impeding | |
JUNIOR A MEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 106 HEAT: 1 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 19. | PAWEŁKOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 3:07.315 | ||
2 | (1) | 14. | BAGNOWSKI Piotr | POL-BLYSKD | 3:09.973 | ||
3 | (4) | 17. | KMIEĆ Sebastian | POL-BLYSKD | 3:18.810 | ||
4 | (3) | 18. | PAJĄK Jakub | POL-BLYSKD | 3:26.115 | ||
- | (5) | 52. | MAZUR Michał | POL-MOSIR | - | equipment | |
- | (6) | 15. | BRYSZEWSKI Michał | POL-BLYSKD | - | equipment | |
RACE: 107 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 42. | WERPACHOWSKI Krystian | POL-JUV | 2:52.833 | ||
2 | (3) | 16. | GRABOWICZ Kacper | POL-BLYSKD | 2:58.318 | ||
3 | (2) | 26. | KOTAS Kacper | POL-BLYSKT | 3:03.402 | ||
RACE: 108 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 38. | ANIKIEJ Rafał | POL-JUV | 2:18.329 | ||
2 | (2) | 5. | GISZKA Krystian | POL-AZSO | 2:19.379 | ||
3 | (4) | 40. | DĄBROWSKI Robert | POL-JUV | 2:27.332 | ||
4 | (3) | 4. | BOGDANOWICZ Jan | POL-AZSO | 2:28.263 | ||
5 | (5) | 39. | BORYS Tomasz | POL-JUV | 2:47.931 | ||
6 | (6) | 41. | JAMIOŁKOWSKI Szymon | POL-JUV | 2:55.491 | ||
1. Distance | |||||||
MIXED RELAY FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 109 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 4. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 3:04.516 | ||
2 | (3) | 1. | AZSO-OPOLE RELAY | POL-AZSO | 3:10.898 | ||
3 | (1) | 3. | BLYSKD II RELAY | POL-BLYSKD | 4:04.898 | ||
RACE: 110 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 5. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 3:18.641 | ||
2 | (2) | 2. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 4:10.670 | ||
RELAY JUNIOR MIXED FINAŁ 2000 m | |||||||
RACE: 111 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 3. | JUVENIA BIAŁYSTOK II RELAY | POL-JUV | 3:12.259 | ||
2 | (1) | 4. | JUVENIA BIAŁYSTOK III RELAY | POL-JUV | 3:13.076 | ||
RACE: 112 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 2. | JUVENIA BIALYSTOK RELAY | POL-JUV | 3:01.651 | ||
2 | (2) | 5. | WARMIŃSKO-MAZURSKIE RELAY | POL | 3:07.266 | ||
3 | (1) | 1. | BLYSKD RELAY | POL-BLYSKD | 4:25.796 |