Alpe Adria Trophy 2, Sisak, CRO, 19.01. - 20.01.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
TRGOVČEVIĆ Ivona CRO-METEOR CRO ZAGREB
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
HUIĆ Leon CRO-METEOR CRO ZAGREB
(3) 2.
UREK Petar CRO-METEOR CRO ZAGREB
(4) 3.
ZAJEC Lavoslav Juraj CRO-METEOR CRO ZAGREB
(5) 4.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
GRALJUK Nina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(7) 2.
RADELJA Ljiljana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(8) 3.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(9) 4.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(10) 5.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(11) 6.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
KOPRIVNJAK Rene CRO-METEOR CRO ZAGREB
(13) 2.
OPUHAČ Marko CRO-METEOR CRO ZAGREB
(14) 3.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(15) 4.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(16) 5.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(17) 6.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(18) 7.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
BRICA Riana CRO-METEOR CRO ZAGREB
(20) 2.
HORVAT Tonka CRO-METEOR CRO ZAGREB
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(21) 1.
LUETIĆ Fran CRO-METEOR CRO ZAGREB
(22) 2.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(23) 3.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
AŠČIĆ Petra CRO-METEOR CRO ZAGREB
(25) 2.
SMOGAR Patricia CRO-METEOR CRO ZAGREB
(26) 3.
GÁL Boglárka HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(27) 4.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(28) 5.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
KRSTIĆ Ilan BIH-BOSNA BIH SARAJEVO
(30) 2.
PRANTL Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(31) 3.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(32) 4.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(33) 5.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(34) 6.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
KOPRIVNJAK Nika CRO-METEOR CRO ZAGREB
(36) 2.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
HORVAT Matija CRO-METEOR CRO ZAGREB
(38) 2.
KOVAČIĆ Jan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(39) 3.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(40) 4.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(41) 1.
IVANDIĆ Maja CRO-METEOR CRO ZAGREB
(42) 2.
PRANTL Gabriella CRO-METEOR CRO ZAGREB
(43) 3.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(44) 4.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(45) 5.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(46) 6.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(47) 1.
SUMAN Stribor CRO-METEOR CRO ZAGREB
(48) 2.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(49) 3.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(50) 4.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(51) 5.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
PRANTL Emma CRO-METEOR CRO ZAGREB
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
SELIMBEGOVIC Samra BIH-BOSNA BIH SARAJEVO
(55) 2.
AŠČIĆ Valentina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(56) 3.
BURIĆ Katarina CRO-METEOR CRO ZAGREB
(57) 4.
IVANDIĆ Danijela CRO-METEOR CRO ZAGREB
(58) 5.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(59) 1.
KRSTIĆ Mak BIH-BOSNA BIH SARAJEVO
(60) 2.
KOLENC Martin CRO-METEOR CRO ZAGREB
(61) 3.
MARTINIC Ivan CRO-METEOR CRO ZAGREB
(62) 4.
PINTAR SENICA Valentino SLO SLO SLOVENIA
(63) 5.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA