ISU JUN Challenge Series-Danubia3,Budapest,HUN [i]LiveStream, 04.01. - 06.01.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
CSÖRGŐ Lilien HUN-MTK HUN BUDAPEST
(2) 2.
GÖRGÉNYI Antónia HUN-MTK HUN BUDAPEST
(3) 3.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
KUN Bence Benedek HUN-JKLE HUN BUDAPEST
(5) 2.
OLTI Miksa HUN-MTK HUN BUDAPEST
(6) 3.
PISTAI Botond HUN-MTK HUN BUDAPEST
(7) 4.
Z.MOLNÁR Borisz HUN-MTK HUN BUDAPEST
(8) 5.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
FAN Ziqi CHN CHN CHINA
(10) 2.
HE Zi CHN CHN CHINA
(11) 3.
KANG Zitong CHN CHN CHINA
(12) 4.
LIU Siyu CHN CHN CHINA
(13) 5.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(14) 6.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(15) 7.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(16) 8.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(17) 9.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(18) 10.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(19) 11.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(20) 1.
WANG Zhanchao CHN CHN CHINA
(21) 2.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(22) 3.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 4.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(24) 5.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(25) 6.
NÉMETI Máté HUN-MTK HUN BUDAPEST
(26) 7.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(27) 8.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(28) 9.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(30) 2.
HOU Yuming CHN CHN CHINA
(31) 3.
YAN Yaxuan CHN CHN CHINA
(32) 4.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(33) 5.
FODOR Fruzsina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(34) 6.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 7.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(36) 8.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 9.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(38) 10.
MAZUR Emma POL-MOSIR POL SANOK
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(39) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(40) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(41) 3.
LI Yihan CHN CHN CHINA
(42) 4.
WANG Ziyang CHN CHN CHINA
(43) 5.
ZHANG Bohao CHN CHN CHINA
(44) 6.
ZHENG Haoyuan CHN CHN CHINA
(45) 7.
CSIZMADIA Márk HUN-MTK HUN BUDAPEST
(46) 8.
GERECZE Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(47) 9.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(48) 10.
HOLÁCS Gergő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(49) 11.
IMRE Patrik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(50) 12.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(51) 13.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(52) 14.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(53) 15.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
HU Zhe CHN CHN CHINA
(55) 2.
LIANG Huiwen CHN CHN CHINA
(56) 3.
MA Xiaolin CHN CHN CHINA
(57) 4.
PAN Jiani CHN CHN CHINA
(58) 5.
REN Yidi CHN CHN CHINA
(59) 6.
WANG Ziyan CHN CHN CHINA
(60) 7.
ZHANG Jingwen CHN CHN CHINA
(61) 8.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(62) 9.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(63) 10.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(64) 11.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(65) 12.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(66) 13.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(67) 14.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(68) 15.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(69) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(70) 2.
DING Jiaqi CHN CHN CHINA
(71) 3.
HAN Tianlun CHN CHN CHINA
(72) 4.
SHAO Peng CHN CHN CHINA
(73) 5.
SONG Jiahua CHN CHN CHINA
(74) 6.
SUN Zhennan CHN CHN CHINA
(75) 7.
WAN Chao CHN CHN CHINA
(76) 8.
XUE Guixiang CHN CHN CHINA
(77) 9.
ZHANG Guoqiang CHN CHN CHINA
(78) 10.
ZHAO Jianyu CHN CHN CHINA
(79) 11.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(80) 12.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(81) 13.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(82) 14.
VÉGI Dániel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(83) 15.
VIDA Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(84) 16.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(85) 17.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(86) 18.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(87) 19.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(88) 20.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(89) 21.
TAHTACİ Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(90) 1.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(91) 2.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(92) 3.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN-MTK HUN BUDAPEST
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(93) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(94) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(95) 3.
JIANG Youzhi CHN CHN CHINA
(96) 4.
YANG Hao CHN CHN CHINA
(97) 5.
YAO Hongyu CHN CHN CHINA
(98) 6.
ZHAO Jiacheng CHN CHN CHINA
(99) 7.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(100) 8.
BAGYINSZKI Ábel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(101) 9.
KRŪZBERGS Roberts LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(102) 10.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(103) 11.
ŞİMŞEK Tunay TUR TUR TURKEY
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(104) 1.
YAKIMOVA Anna BUL-SCDS BUL SOFIA
(105) 2.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(106) 3.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(107) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(108) 2.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(109) 3.
KRŪZBERGS Karlis LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(110) 4.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA
(111) 5.
AYDEM Fatih TUR TUR TURKEY
(112) 6.
TAHTACİ Davut TUR TUR TURKEY
(113) 7.
YARDIMCI Fırat TUR TUR TURKEY