Alpe Adria Trophy, Serbia Open 2017, 09.12. - 10.12.2017


List of Entries per Category


 
JUNIOR G GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MARKOVIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR G BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(2) 1.
KARADAĞ İlyas TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
RODIC Sofija SRB SRB SERBIA
(4) 2.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(5) 3.
KARADAĞ Derya TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(6) 1.
RADOVANOVIC Nikola SRB SRB SERBIA
(7) 2.
HASARA Alex SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(9) 2.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(10) 3.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(11) 4.
ZIKIC Ena SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
ENGEDI Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(13) 2.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(14) 3.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(15) 4.
KARDOS Kevin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(16) 5.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(17) 1.
JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN SZEGED
(18) 2.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(19) 3.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(20) 1.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(21) 2.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(22) 1.
TÓTH Eszter HUN-TDKE HUN TATABANYA
(23) 2.
MILANOVIC Sara SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(25) 2.
LENGYEL Levente HUN-TKKSE HUN SZEGED
(26) 3.
NÓGRÁDI Bence HUN-TKKSE HUN SZEGED
(27) 4.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(28) 5.
PÉTER Tamás HUN-TKKSE HUN SZEGED
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(29) 1.
DOSKOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(30) 2.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(31) 1.
BAKA Bojan SRB SRB SERBIA
(32) 2.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(33) 1.
MITIC Natalija SRB SRB SERBIA
(34) 2.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(35) 1.
BAKA Bora SRB SRB SERBIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(36) 1.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
CAKO David SRB SRB SERBIA
(38) 2.
MOJSILOVIC Ivan SRB SRB SERBIA
(39) 3.
POPOVIC Miodrag SRB SRB SERBIA