Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR F GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 81.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 80.  BOOS Amelia POL-ORL POL 2. 2. 2. 63 6
3. 88.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 4. 3. 3. 34 10
4. 6.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 3. 4. 5. 26 12
5. 89.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 5. 6. 4. 16 15
6. 75.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 6. 5. 6. 11 17



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR F BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 20.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 107.  SZYMAŃSKI Mikołaj POL-STOCZ POL 2. 3. 3. 47 8
3. 11.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 3. 2. 5. 34 10
4. 106.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 6. 4. 2. 32 12
5. 108.  KRAJEWSKI Adam POL-UKSGDA POL 5. 8. 4. 13 17
6. 77.  SOĆKO Ksawery POL-OLIGDA POL 4. 6. 6. 8 16
7. 163.  GÓRNICKI Piotr POL-WMKS POL 7. 5. 7. 2 19



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 79.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1. 1. 2. 89 4
2. 5.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 3. 2. 1. 68 6
3. 149.  SUHAK Karolina POL-UKSSB POL 17. 3. 3. 26 23
4. 148.  ORZEPOWSKA Hanna POL-UKSSB POL 2. 5. 4. 21 11
5. 78.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 4. 4. 9. 16 17
6. 84.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 5. 6. 6. 5 17
7. 19.  MICHALSKA Laura POL-BLYSKT POL 6. 20. 16. 3 42
8. 23.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 7. 11. 11. 29
9. 120.  BOBIER Oliwia POL-UKSJB POL 18. 7. 5. 30
10. 147.  GOSK Olga POL-UKSSB POL 11. 12. 8. 31
11. 87.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 13. 14. 7. 34
12. 74.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 15. 9. 10. 34
13. 86.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 9. 13. 13. 35
14. 123.  MATOWICKA Oliwia POL-UKSJB POL 8. 17. 14. 39
15. 122.  ŁOKIĆ Pola POL-UKSJB POL 14. 8. 18. 40
16. 127.  ŚWISŁOCKA Maja POL-UKSJB POL 10. 18. 12. 40
17. 124.  SUPRONIK Magda POL-UKSJB POL 12. 15. 15. 42
18. 121.  GRYGORUK Magda POL-UKSJB POL 16. 10. 21. 47
19. 125.  SZCZERBICKA Kamila POL-UKSJB POL 19. 16. 19. 54
20. 126.  ŚWISŁOCKA Ewa POL-UKSJB POL 20. 19. 17. 56



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 10.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 2. 3. 2. 55 7
2. 138.  KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-UKSJB POL 1. 4. 3. 55 8
3. 158.  WASZKIEWICZ Karol POL-UKSSB POL 7. 2. 1. 55 10
4. 134.  GRODZKI Wojciech POL-UKSJB POL 5. 1. 16. 34 22
5. 105.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 4. 5. 4. 16 13
6. 136.  KARWOWSKI Kornel POL-UKSJB POL 3. 7. 6. 13 16
7. 133.  BIELAWIEC Bartosz POL-UKSJB POL 10. 6. 5. 21
8. 154.  HAMANOWICZ Bartosz POL-UKSSB POL 9. 13. 9. 31
9. 140.  SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej POL-UKSJB POL 16. 14. 7. 37
10. 104.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 6. 9. 24. 39
11. 95.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 12. 12. 15. 39
12. 156.  KUROWSKI Oskar POL-UKSSB POL 8. 24. 8. 40
13. 139.  POPŁAWSKI Oskar POL-UKSJB POL 17. 11. 12. 40
14. 129.  FALKOWSKI Kacper POL-UKSJB POL 11. 15. 14. 40
15. 27.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 24. 8. 11. 43
16. 137.  KORECKI Krzysztof POL-UKSJB POL 24. 10. 10. 44
17. 157.  MAZURCZYK Łukasz POL-UKSSB POL 18. 18. 17. 53
18. 153.  PALENCEUSZ Dominik POL-UKSSB POL 24. 17. 13. 54
19. 135.  KALINOWSKI Aleksander POL-UKSJB POL 14. 16. 24. 54
20. 155.  KONIECKI Hubert POL-UKSSB POL 13. 24. 19. 56
21. 85.  KRAUSE Michał POL-ORZEL POL 19. 24. 18. 61
22. 76.  CIURUK Kacper POL-OLIGDA POL 15. 24. 24. 63
23. 9.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 20. 24. 24. 68



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 4.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 109.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 2. 2. 3. 55 7
3. 42.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL 3. 4. 4. 29 11
4. 100.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 4. 3. 5. 21 12
5. 98.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 34. 34. 2. 21 70
6. 83.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 5. 7. 8. 5 20
7. 43.  SZPUDA Maja POL-JUV POL 6. 13. 6. 3 25
8. 142.  DĄBROWSKA Maja POL-UKSSB POL 12. 6. 7. 25
9. 44.  ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL 9. 5. 13. 27
10. 144.  MACIEJEWSKA Ewelina POL-UKSSB POL 7. 8. 15. 30
11. 72.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 10. 9. 12. 31
12. 146.  ZIELENKIEWICZ Natalia POL-UKSSB POL 8. 16. 9. 33
13. 71.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL 15. 12. 11. 38
14. 143.  JAROCKA Jagoda POL-UKSSB POL 14. 11. 14. 39
15. 116.  PARCZEWSKA Karolina POL-UKSJB POL 11. 14. 16. 41
16. 99.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 16. 10. 18. 44
17. 141.  CHILIMONIUK Kinga POL-UKSSB POL 13. 26. 10. 49
18. 114.  MAJEWSKA Ada POL-UKSJB POL 26. 15. 17. 58
19. 21.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 18. 24. 19. 61
20. 113.  MACIEJEWSKA Gabriela POL-UKSJB POL 17. 20. 26. 63
21. 112.  DAKOWICZ Adrianna POL-UKSJB POL 24. 18. 21. 63
22. 111.  BOGDANOWICZ Agnieszka POL-UKSJB POL 19. 22. 22. 63
23. 16.  GULA Kamila POL-BLYSKT POL 23. 19. 28. 70
24. 119.  ZALEWSKA Dominika POL-UKSJB POL 22. 21. 27. 70
25. 110.  BIESIADA Oliwia POL-UKSJB POL 21. 34. 20. 75
26. 117.  SAGANEK Kamila POL-UKSJB POL 25. 28. 24. 77
27. 145.  SZUMSKA Sara POL-UKSSB POL 34. 17. 29. 80
28. 18.  TEJER Martyna POL-BLYSKT POL 20. 30. 30. 80
29. 17.  RĘKAS Marta POL-BLYSKT POL 28. 25. 31. 84
30. 115.  NOWAK Oliwia POL-UKSJB POL 34. 27. 25. 86
31. 70.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 34. 31. 23. 88
32. 118.  WORONIECKA Maria POL-UKSJB POL 27. 29. 32. 88
33. 22.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 34. 23. 33. 90



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 61.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 1. 1. 1. 102 3
2. 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL 2. 3. 4. 42 9
3. 24.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 3. 5. 2. 34 10
4. 165.  SULIMA Jakub POL-UKSJB POL 8. 2. 3. 34 13
5. 103.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 4. 4. 5. 16 13
6. 150.  JAMIOŁKOWSKI Adam POL-UKSSB POL 5. 8. 8. 5 21
7. 60.  MAZURCZYK Mateusz POL-JUV POL 6. 7. 6. 3 19
8. 131.  KODA Mateusz POL-UKSJB POL 9. 6. 7. 22
9. 8.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 7. 9. 9. 25
10. 128.  BUCZKO Jakub POL-UKSJB POL 10. 10. 13. 33
11. 26.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 11. 12. 12. 35
12. 25.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 13. 13. 10. 36
13. 94.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 12. 15. 11. 38
14. 130.  FILIANOWICZ Filip POL-UKSJB POL 14. 11. 16. 41
15. 151.  JEDYNASTY Konrad POL-UKSSB POL 16. 14. 15. 45
16. 162.  MÓWIŃSKI Krzysztof POL-WMKS POL 17. 17. 14. 48
17. 152.  MADRY Konrad POL-UKSSB POL 15. 16. 17. 48



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 41.  ŻAK Wiktoria POL-JUV POL 1. 1. 2. 89 4
2. 3.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 3. 2. 1. 68 6
3. 37.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 2. 9. 3. 34 14
4. 34.  LISOWSKA Julia POL-JUV POL 4. 5. 4. 16 13
5. 97.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 25. 3. 5. 13 33
6. 33.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 8. 4. 25. 8 37
7. 32.  KONDRAK Joanna POL-JUV POL 5. 7. 6. 5 18
8. 30.  DRUMSKA Marta POL-JUV POL 6. 6. 22. 3 34
9. 82.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 7. 8. 9. 24
10. 159.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 10. 13. 7. 30
11. 36.  SMALAK Julia POL-JUV POL 9. 14. 8. 31
12. 40.  WAWRZOS Wiktoria POL-JUV POL 12. 10. 16. 38
13. 66.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 11. 12. 15. 38
14. 35.  SAPIEŻYŃSKA Wiktoria POL-JUV POL 20. 11. 11. 42
15. 96.  CIEŚLIŃSKA Aleksandra POL-STOCZ POL 14. 16. 14. 44
16. 39.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 13. 25. 10. 48
17. 160.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 16. 15. 18. 49
18. 2.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 17. 22. 13. 52
19. 68.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 15. 18. 19. 52
20. 38.  SZEMBROWSKA Wiktoria POL-JUV POL 19. 17. 17. 53
21. 15.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 25. 19. 12. 56
22. 69.  MILLER Julia POL-MOSIR POL 18. 21. 21. 60
23. 67.  LUBAS Zuzanna POL-MOSIR POL 21. 20. 20. 61
24. 31.  GAWRYŁOW Klaudia POL-JUV POL 21. 25. 25. 71



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 48.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL 1. 1. 2. 89 4
2. 52.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2. 14. 1. 55 17
3. 57.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 3. 2. 4. 34 9
4. 56.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 4. 3. 8. 21 15
5. 50.  DĘBSKI Paweł POL-JUV POL 10. 5. 3. 13 18
6. 51.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL 6. 4. 7. 11 17
7. 73.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 5. 6. 5. 5 16
8. 92.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 7. 9. 6. 22
9. 91.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 8. 12. 9. 29
10. 55.  SZKIL Piotr POL-JUV POL 9. 8. 14. 31
11. 54.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL 11. 10. 10. 31
12. 58.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL 15. 7. 12. 34
13. 164.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 12. 11. 15. 38
14. 53.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 13. 16. 11. 40
15. 49.  CABAN Jakub POL-JUV POL 14. 13. 13. 40



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 47.  TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL 2. 2. 1. 76 5
2. 101.  GRZĄDKOWSKA Monika POL-STOCZ POL 1. 1. 9. 68 11
3. 7.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 3. 4. 2. 42 9
4. 90.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 5. 3. 3. 31 11
5. 45.  BOROWSKA Patrycja POL-JUV POL 6. 8. 4. 11 18
6. 102.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 4. 7. 5. 8 16
7. 161.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 7. 5. 7. 19
8. 46.  KRUPIŃSKA (2) Zuzanna POL-JUV POL 8. 6. 6. 20



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Gdańsk, POL, 18.03. - 19.03.2017


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 12.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 1.  CIELAVS Kristaps LAT LAT 3. 2. 3. 47 8
3. 13.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 6. 3. 2. 21 11
4. 14.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2. 11. 11. 21 24
5. 29.  ŚLĄSKI Piotr POL-GSLGIZ POL 5. 6. 4. 13 15
6. 63.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 4. 4. 11. 8 19
7. 64.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL 7. 7. 7. 21
8. 65.  WANAGO Karol POL-JUV POL 11. 5. 6. 22
9. 62.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 9. 9. 5. 23
10. 28.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 8. 8. 8. 24