Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2. 1. 1. 89 4
2. 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1. 2. 4. 63 7
3. 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3. 3. 3. 39 9
4. 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 4. 4. 2. 37 10
5. 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 5. 5. 5. 5 15
6. 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 6. 8. 16. 3 30
7. 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 10. 6. 6. 22
8. 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 9. 7. 10. 26
9. 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 8. 11. 8. 27
10. 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 7. 10. 11. 28
11. 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 11. 9. 9. 29
12. 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 12. 12. 7. 31
13. 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 13. 14. 12. 39
14. 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 14. 15. 13. 42
15. 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 15. 13. 14. 42
16. 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 17. 17. 15. 49

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2. 1. 1. 89 4
2. (2.) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1. 2. 4. 63 7
3. (3.) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3. 3. 3. 39 9
4. (5.) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 5. 5. 5. 5 15
5. (8.) 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 9. 7. 10. 26
6. (10.) 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 7. 10. 11. 28
7. (14.) 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 14. 15. 13. 42

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 4. 4. 2. 37 10
2. (6.) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 6. 8. 16. 3 30
3. (7.) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 10. 6. 6. 22
4. (9.) 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 8. 11. 8. 27
5. (11.) 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 11. 9. 9. 29
6. (12.) 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 12. 12. 7. 31
7. (13.) 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 13. 14. 12. 39
8. (15.) 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 15. 13. 14. 42
9. (16.) 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 17. 17. 15. 49



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 1. 1. 2. 89 4
2. 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 2. 2. 1. 76 5
3. 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 3. 3. 3. 39 9
4. 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 5. 4. 4. 21 13
5. 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 4. 6. 5. 13 15
6. 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 6. 5. 10. 3 21
7. 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 9. 7. 6. 3 22
8. 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 7. 8. 8. 23
9. 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 8. 9. 7. 24

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 1. 1. 2. 89 4
2. (2.) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 2. 2. 1. 76 5
3. (3.) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 3. 3. 3. 39 9

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 5. 4. 4. 21 13
2. (5.) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 4. 6. 5. 13 15
3. (6.) 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 6. 5. 10. 3 21
4. (7.) 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 9. 7. 6. 3 22
5. (8.) 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 7. 8. 8. 23
6. (9.) 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 8. 9. 7. 24



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 3.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 88.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 2. 2. 2. 63 6
3. 86.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 3. 5. 3. 26 11
4. 102.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 7. 3. 4. 13 14
5. 53.  SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL 5. 4. 6. 13 15
6. 65.  REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL 4. 12. 7. 8 23
7. 57.  JASZTAL Alicja POL-ORL POL 6. 6. 9. 3 21
8. 87.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 10. 7. 5. 22
9. 58.  WOJNAR Kinga POL-ORL POL 9. 8. 12. 29
10. 51.  CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL 8. 15. 8. 31
11. 41.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL 11. 10. 10. 31
12. 103.  STEĆ Amelia POL-UKSGM POL 14. 9. 11. 34
13. 40.  KUCHTA Martyna POL-GIZ POL 12. 14. 16. 42
14. 52.  KRÓLICKA Oliwia POL-MOSIR POL 15. 13. 14. 42
15. 19.  GRZĘDZIELEWSKA Natalia POL-BLYSKD POL 17. 11. 15. 43
16. 37.  TEJER Martyna POL-BLYSKT POL 13. 18. 13. 44
17. 36.  GULA Kamila POL-BLYSKT POL 16. 18. 17. 51



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 43.  DĘBOSKI Wojciech POL-GIZ POL 1. 1. 2. 89 4
2. 44.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 2. 2. 1. 76 5
3. 93.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 3. 4. 3. 34 10
4. 38.  FIJAŁKOWSKI Kajetan POL-BLYSKT POL 4. 3. 8. 21 15
5. 45.  FLIGIEL Jakub POL-GIZ POL 7. 9. 4. 8 20
6. 9.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL 5. 5. 5. 5 15
7. 77.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 6. 10. 7. 3 23
8. 63.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 8. 6. 6. 20
9. 26.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 9. 7. 9. 25
10. 46.  SAKOWICZ Aleksander POL-GIZ POL 13. 8. 10. 31
11. 27.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 10. 11. 11. 32
92.  KOWALSKI Kacper POL-STOCZ POL



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 2. 1. 2. 76 5
2. 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 1. 16. 1. 68 18
3. 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 3. 2. 4. 42 9
4. 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 4. 7. 3. 21 14
5. 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 8. 3. 5. 13 16
6. 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 12. 4. 9. 8 25
7. 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 5. 8. 8. 5 21
8. 101.  SMOLIŃSKA Barbara POL-UKSGM POL 6. 11. 11. 3 28
9. 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 9. 6. 6. 21
10. 85.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 7. 5. 10. 22
11. 49.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 13. 9. 7. 29
12. 35.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 10. 14. 12. 36
13. 1.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 13. 10. 14. 37
14. 107.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 11. 13. 13. 37
15. 17.  KLIMKIEWICZ Malwina POL-BLYSKD POL 16. 12. 15. 43
16. 16.  GRZĘDZIELEWSKA Patrycja POL-BLYSKD POL 13. 15. 15. 43
17. 18.  PAWŁOWICZ Agata POL-BLYSKD POL 16. 17. 17. 50



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 74.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 54.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL 3. 2. 2. 55 7
3. 75.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 2. 3. 4. 34 9
4. 91.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 4. 5. 3. 21 12
5. 76.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 5. 4. 6. 13 15
6. 90.  GIERSZON Michał POL-STOCZ POL 6. 6. 7. 3 19
7. 105.  BARCZYŃSKI Szymon POL-UKSGM POL 7. 7. 5. 19



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 73.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 7.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 2. 3. 2. 55 7
3. 72.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 4. 2. 4. 37 10
4. 89.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 3. 4. 5. 21 12
5. 108.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 5. 5. 3. 18 13
6. 8.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 6. 7. 6. 3 19
7. 71.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 7. 6. 7. 20
8. 20.  FELCZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 7. 8. 8. 23
9. 22.  GAJDA Klaudia POL-BLYSKD POL 7. 11. 9. 27
10. 24.  KUŚMIEREK Małgorzata POL-BLYSKD POL 10. 9. 9. 28
11. 21.  GAJDA Agata POL-BLYSKD POL 11. 10. 9. 30



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 3. 4. 2. 42 9
3. 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 4. 2. 3. 42 9
4. 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2. 7. 4. 29 13
5. 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 6. 3. 8. 13 17
6. 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 5. 5. 5. 5 15
7. 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 8. 6. 6. 20
8. 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 7. 8. 7. 22
9. 99.  SZREDER Maciej POL-STOCZ POL 10. 9. 9. 28
10. 48.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 9. 11. 12. 32
11. 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 11. 12. 10. 33
12. 33.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 12. 10. 11. 33
13. 28.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 13. 13. 13. 39
14. 29.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 13. 15. 14. 42
15. 32.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL 15. 14. 14. 43